Keystone logo
UiT The Arctic University of Norway کارشناسی ارشد ادبیات انگلیسی
UiT The Arctic University of Norway

کارشناسی ارشد ادبیات انگلیسی

Tromsø, نروژ

2 Years

زبان انگلیسی

تمام وقت

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

در محوطه دانشگاه

* بدون شهریه برای دانشجویان بین المللی

مقدمه

برنامه کارشناسی ارشد در ادبیات انگلیسی یک مطالعه جامع از ادبیات از سراسر جهان Anglophone ارائه می دهد. دوره ها چگونگی شکل گیری و شکل دهی ادبیات به تاریخ ، ارتباط آن با مسائل معاصر مانند تغییرات آب و هوایی و حل تعارضات و توانایی آن در به چالش کشیدن و اصلاح شیوه های تفکر خوانندگان را نشان می دهد. این برنامه با تکیه بر انواع رویکردهای انتقادی ، به دانش آموزان کمک می کند تا توانایی های خود را برای تفکر تحلیلی و خلاقانه تقویت کنند.

توضیحات برنامه

 • مدت زمان: 2 سال
 • اعتبار (ECTS) : 120
 • شرایط پذیرش : لیسانس به زبان انگلیسی
 • نام مقطع تحصیلی: کارشناس ارشد ادبیات انگلیسی
 • کد برنامه :
  • متقاضیان نروژی و نوردیک: 5072
  • متقاضیان بین المللی: 2055

برنامه کارشناسی ارشد در ادبیات انگلیسی به دانش آموزان این فرصت را می دهد تا طیف وسیعی از متون ادبی و فرهنگی را به زبان انگلیسی مطالعه کنند در حالی که در زمینه ای به انتخاب خود تحت رهبری یک محقق در آن زمینه تخصص دارند. بخش انگلیسی می تواند بر ادبیات انگلیسی ، ایرلندی ، آمریکایی و پسااستعماری نظارت داشته باشد و به ویژه در زمینه های عاشقانه ، مدرنیسم و ادبیات معاصر قوی است.

هر سال به دانش آموزان دوره هایی ارائه می شود که بر اساس موضوعات مرتبط با اجتماع ، دوره ها و ژانرهای مهم ادبی و/یا نویسندگان برجسته سازماندهی شده اند. همه دوره های سطح کارشناسی ارشد شامل آموزش تحقیقات ثانویه و نظریه ادبی ، تمرین در تجزیه و تحلیل دقیق و بازخورد در مورد کار مکتوب دانش آموزان است.

در حرکت از دوره آموزشی به پایان نامه کارشناسی ارشد ، دانش آموزان به سمت تمرکز تخصصی تر و تحقیقات مستقل تر حرکت می کنند. این تحقیق توسط سرپرست هر دانش آموز و مجموعه ای از سمینارهای سازماندهی شده در حال انجام با هدف مهارت های مورد نیاز برای تحقیقات در سطح کارشناسی ارشد پشتیبانی می شود.

برنامه شامل:

 • 60 واحد درسی در ادبیات انگلیسی (سطح ENG-3000)
 • 60 واحد پایان نامه کارشناسی ارشد (ENG-3992)

دوره های اجباری شامل موارد زیر است:

 • ENG-3192 نظریه ادبی و فرهنگی ؛ و

یک دوره از هر یک از این دسته ها:

 • مطالعات مبتنی بر دوره 3000 سطح (مانند مدرنیسم ، نویسندگان اصلی یا شعر معاصر)
 • 3000 سطح مطالعه در ژانر (مانند داستان کوتاه یا توسعه رمان)
 • دوره های 3000 سطح ادبیات و جامعه (مانند ادبیات و عدالت ؛ یا ادبیات و محیط زیست)

دوره های تئوری ادبی و فرهنگی و مطالعات دوره ای در پاییز ارائه می شود. مطالعات در زمینه ژانر و ادبیات و جامعه در بهار ارائه می شود. 20 واحد باقی مانده از دوره ممکن است با انتخاب هر دوره ENG-3000 ارائه شده در ادبیات/فرهنگ انجام شود. دوره های خاصی که ارائه می شود متفاوت است و در کاتالوگ دوره برای ترم جاری بیان می شود.

دانشجویانی که مایل به جایگزینی دوره هایی از سایر زمینه های مربوطه هستند (که معمولاً برای حمایت از پژوهش برای پایان نامه کارشناسی ارشد یا طی مبادله انتخاب می شوند) ممکن است برای تأیید این جایگزینی به صورت فردی (حداکثر 20 واحد) درخواست دهند.

پایان نامه کارشناسی ارشد از نظر نظری کار مستقل از تحقیقات مستقل در مورد موضوعی محدود در ادبیات انگلیسی است. این صفحات 70 تا 100 صفحه (1.5 فاصله ، Times New Roman 12) است.

به دانش آموزان یک سرپرست متناسب با موضوع آنها اختصاص داده می شود. موضوع تحقیق با همکاری یکی از اعضای بخش انگلیسی تصمیم گیری می شود.

پذیرش ها

برنامه درسی

نتیجه برنامه

فرصت های شغلی

درباره مدرسه

سوالات