Keystone logo
UiT The Arctic University of Norway کارشناسی ارشد علوم کامپیوتر
UiT The Arctic University of Norway

کارشناسی ارشد علوم کامپیوتر

Tromsø, نروژ

2 Years

زبان انگلیسی

تمام وقت

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

در محوطه دانشگاه

* بدون شهریه برای دانشجویان بین المللی

مقدمه

علوم کامپیوتر ما را در همه جا در زندگی روزمره مانند اینترنت و تلفن های همراه احاطه کرده است. این برنامه بسیار کاربردی و تجربی است ، جایی که دانش آموزان طراحی ، توسعه و برنامه ریزی سیستم های داده پیشرفته را یاد می گیرند. تمام تدریس به زبان انگلیسی برگزار می شود و این برنامه دارای دانش آموزانی از سراسر جهان است.

توضیحات برنامه

  • مدت زمان: 2 سال
  • اعتبار (ECTS) : 120
  • شرایط پذیرش : لیسانس در علوم کامپیوتر یا مدارک مشابه ، با گرایش در علوم کامپیوتر (حداقل 80 ECTS)
  • نام مقطع تحصیلی : کارشناسی ارشد در زیست پزشکی
  • کد برنامه :
    • متقاضیان نروژی و نوردیک: 4008
    • متقاضیان بین المللی: 2017

این برنامه به شما یک پایه محکم در علوم کامپیوتر ارائه می دهد ، همراه با درک و مهارت های عمیق تر و دقیق تر در زمینه انتخاب تخصص شما در پایان نامه کارشناسی ارشد.

این برنامه شامل چهار دوره اجباری در علوم کامپیوتر ، در مجموع 40 واحد ECTS و 20 واحد ECTS دروس انتخابی است. دروس انتخابی ممکن است در موضوعاتی مانند اقتصاد ، مدیریت ، روانشناسی و کارآفرینی باشد. این برنامه با پایان نامه کارشناسی ارشد 60 واحد ECTS به پایان می رسد. پایان نامه کارشناسی ارشد همچنین می تواند با همکاری یک شرکت فناوری اطلاعات خارجی انجام شود.

از آنجا که برنامه مطالعه بسیار آزمایشی است با تمرینات برنامه نویسی عملی زیادی و کار آزمایشگاهی بر این نکته تأکید می شود که دانش آموزان مهارت های علوم کامپیوتر و مهندسی را کسب می کنند. دوره های علوم رایانه به طور مستقیم به تحقیقات جاری که توسط کارکنان دانشگاه در بخش انجام می شود ، مرتبط است.

پذیرش ها

برنامه درسی

نتیجه برنامه

فرصت های شغلی

درباره مدرسه

سوالات