Keystone logo
UiT The Arctic University of Norway استاد در صلح و تحول درگیری
UiT The Arctic University of Norway

استاد در صلح و تحول درگیری

Tromsø, نروژ

2 Years

زبان انگلیسی

تمام وقت

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

در محوطه دانشگاه

* بدون شهریه برای دانشجویان بین المللی

مقدمه

برنامه کارشناسی ارشد درک عمیقی از مسائل کلیدی اطلاع رسانی در زمینه مطالعات صلح و درگیری ارائه می دهد. این بینش بین رشته ای در مورد ماهیت و علل درگیری ها و همچنین تلاش برای ایجاد صلح و بازیابی اعتماد به نهادها در جوامع آسیب دیده از درگیری ارائه می دهد. این سازمان به طور فعال دانش آموزانی را از کشورهای شمال اروپا و غیر نوردیک جذب می کند تا تجربیات یادگیری و یادگیری بین فرهنگی را ایجاد و ارتقا دهد.

توضیحات برنامه

  • مدت زمان: 2 سال
  • اعتبار (ECTS) : 120
  • شرایط پذیرش : دانشجویان دارای مدرک کارشناسی یا مدرک معادل در علوم اجتماعی ، علوم انسانی ، حقوق ، آموزش ، روانشناسی یا بهداشت عمومی
  • نام مقطع تحصیلی : کارشناسی ارشد فلسفه در زمینه تحول در صلح و تعارض
  • کد برنامه :
    • متقاضیان نروژی و نوردیک: 5059
    • متقاضیان بین المللی: 2034

برنامه کارشناسی ارشد در صلح و تغییر درگیری (MPCT) بینش های بین رشته ای در مورد ماهیت و علل درگیری ها و همچنین مهارت هایی برای رسیدگی به درگیری ها با استفاده از روش های مسالمت آمیز ارائه می دهد.

شمال نروژ یک محیط منحصر به فرد برای مطالعه روابط تحول بین افراد ، گروه ها و موسسات از پیوندهای مخرب به سازنده فراهم می کند. این برنامه عمداً در شهر ترومسو مستقر است زیرا سابقه طولانی در جهت همکاری مسالمت آمیز بین گروه های قومی و فرهنگی محلی دارد.

در طول سال اول ، دانش آموزان در دوره های اجباری شرکت خواهند کرد تا در مورد مباحث و دیدگاه های اصلی این زمینه مطلع شوند.

سال دوم عمدتا بر پروژه های پایان نامه کارشناسی ارشد تمرکز می کند. این پروژه های پایان نامه توسط خود دانشجویان بسته به علایق و تجربیات فردی آنها طراحی شده است. این برنامه فرصت هایی را برای جمع آوری داده ها از هر نقطه از جهان برای پشتیبانی از پروژه های پایان نامه کارشناسی ارشد ارائه می دهد.

پذیرش ها

برنامه درسی

نتیجه برنامه

فرصت های شغلی

درباره مدرسه

سوالات