Keystone logo
UiT The Arctic University of Norway استاد در مطالعات بومی
UiT The Arctic University of Norway

استاد در مطالعات بومی

Tromsø, نروژ

2 Years

زبان انگلیسی

تمام وقت

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

در محوطه دانشگاه

* بدون هزینه تحصیل برای دانشجویان بین المللی

مقدمه

مردم بومی در سراسر جهان تجربیات خود را به اشتراک می گذارند. در عین حال ، مردم بومی بسیار متنوع هستند. آیا شما علاقه مند به مطالعه روابط بین مردم بومی و اکثریت جمعیت از دیدگاه های محلی و جهانی هستید؟ برنامه کارشناسی ارشد در مطالعات بومی یک رویکرد چند رشته ای را برای مطالعه مسائل بومی ارائه می دهد ، قصد دارد دانش آموزان را به مهارت های علمی و عملی ، تفکر انتقادی و دانش مجهز کند تا نقش مهمی را در جهانی که به طور فزاینده ای جهانی می شود ، پر کند. این برنامه به طور فعال دانش آموزانی را با زمینه های بومی و غیر بومی ایجاد می کند که یک محیط آموزش و یادگیری بین فرهنگی مهیج را ایجاد می کند.

شرح برنامه

  • مدت زمان: 2 سال
  • اعتبارات (ECTS): 120
  • شرایط پذیرش: مدرک کارشناسی
  • نام درجه: کارشناسی ارشد فلسفه در مطالعات بومی
  • کد برنامه:
    • متقاضیان نروژی و شمال اروپا: 5058
    • متقاضیان بین المللی: 2031

دانشکده علوم انسانی، علوم اجتماعی و آموزش، و دانشکده حقوق، با همکاری مرکز مطالعات سامی، یک برنامه کارشناسی ارشد دو ساله تمام وقت در مطالعات بومی (MIS) ارائه می دهند. این برنامه چند رشته ای در علوم اجتماعی، علوم انسانی و حقوق است و بر اساس تحقیقات انجام شده در دانشگاه UiT The Arctic University نروژ در مورد سامی ها و دیگر مردمان بومی است. تمرکز موضوعی برنامه کارشناسی ارشد، ظهور جنبش بومی بین المللی، تجربیات تاریخی، و زمینه معاصری است که مردم بومی در سراسر جهان تجربه می کنند.

در طول دو سال تحصیل، دانشجویان دروسی را با 120 ECTS می گذرانند. هفت دوره اجباری برای ارائه یک پایه گسترده طراحی شده است، که هر دانشجو می تواند موضوع مربوطه را برای پایان نامه کارشناسی ارشد انتخاب کند. کار پایان نامه توسط اعضای هیئت علمی واحدهای همکار در UiT دانشگاه قطب شمال نروژ نظارت می شود و موضوعات با همکاری مشاوران منصوب انتخاب می شوند. مرسوم است که داده های پایان نامه کارشناسی ارشد در پایان ترم دوم جمع آوری شود.

برنامه درسی

نتیجه برنامه

فرصت های شغلی

درباره مدرسه

سوالات