Keystone logo
University For Information Science And Technology

University For Information Science And Technology

University For Information Science And Technology

مقدمه

پایان دبیرستان و به فکر یک دانشگاه برای شرکت در؟ و سپس شما را در جای مناسب هستند!

دانشگاه علوم و فناوری اطلاعات، "سنت پل رسول" (UIST) یکی از دانشگاه های استقبال در مقدونیه است. با کارکنان و مدیریت اختصاص داده شده، همه دانش آموزان را که در UIST آن را ترک احساس مانند آنها یک خانواده جدید است. rsity | جمعیت دانشجویی چند فرهنگی UIST به خصوص در طول روزهای فرهنگی سالانه است که به نمایش گذاشتن ثروت و میراث فرهنگ در unive بسیار مشهود است. نگاهی به در گوشه بین المللی و شما برای خودتان را ببینید.

UIST ریشه علمی قوی است که از طریق جمعیت دانشجویی آگاه و هیات علمی نشان داده شده است. اکثر کلاس ها در گروه های کوچک دانش آموزان که در ساخت مطمئن شوید که استادان قادر به انتقال اطلاعات به همان اندازه به عنوان مورد نیاز حالی که نشست نیازهای هر فرد دانش آموزان کمک سازمان یافته است. این می افزاید: به رویکرد شخصی دانشگاهی و درمان است که دانش آموزان در این موسسه آموزشی در سطح بالا دریافت کنید. تمام کلاس ها بین / جلسات آموزشی نظری و جلسات فشرده / آزمایشگاه تقسیم می شود.

آماده سرمایه گذاری در آینده خود را و درهای خود را باز به آموزش و پرورش در سطح جهانی است که تضمین موفقیت بزرگ در چشم انداز شغلی خود آینده دریافت کنید. UIST شده است سفارشی ساخته شده برای حمایت از هر دانش آموز را به آرزوهایشان دست یابند. ورود به آینده شما!

شرایط و شرایط برای به دست آوردن کمک هزینه تحصیلی برای تحصیل در UIST تیک بزنید.

Ohrid در

Ohrid در یکی از شهرک های باستانی ترین انسان در اروپا است. این یک مرکز توریستی، فرهنگی و معنوی مقدونیه است. قرار داده شده در ساحل دریاچه اوهرید که تخمین زده می شود حدود 3 میلیون قدیمی و یکی از قدیمی ترین دریاچه ها در جهان است، شهر Ohrid در همراه با دریاچه در فهرست میراث جهانی یونسکو قرار گرفته است. Ohrid در مزایای استفاده از یک شهر مدرن با شکوه گذشته و فرهنگ غنی در یک محیط واقعا شاعرانه. این ترکیبی از تاریخ و زندگی مدرن است. Ohrid در یک امکان برای اقامت و مطالعه در یک محیط سالم پر از سنت و ارزش های فرهنگی شما ارائه می دهد. محیط زیست طبیعی دلپذیر آن است که با شیوه زندگی اجتماعی و فرهنگی مدرن قطع کرده است.

یکی بورس تحصیلی کامل خواهد شد به یک نامزد از هر یک از کشورهای واجد شرایط اعطا: جمهوری آذربایجان، جمهوری دموکراتیک خلق الجزایر، جمهوری آنگولا، جمهوری ارمنستان، امارات متحده عربی، باربادوس، بوسنی و هرزگوین، جمهوری فدراتیو برزیل، جمهوری بروندی، جمهوری کامرون، جمهوری خلق چین، جمهوری کرواسی، جمهوری چک، جمهوری مصر، جمهوری استونی، جمهوری فدرال دموکراتیک اتیوپی، جمهوری گابن، جمهوری غنا، گرجستان، دولت اسرائیل، جمهوری هند، جمهوری اندونزی، ژاپن، جمهوری قزاقستان، دولت کویت، لائوس مردم، جمهوری لتونی، جمهوری لبنان، جمهوری لیتوانی، مالزی، پادشاهی مراکش، جمهوری مولداوی، مغولستان، جمهوری نامیبیا، سلطان نشین عمان، جمهوری اسلامی پاکستان، فلسطین، پرتغال، جمهوری لهستان، دولت قطر، رومانی، روسیه، عربستان سعودی، اسلواکی، جمهوری اسلوونی، پادشاهی اسپانیا، جمهوری دموکراتیک سوسیالیستی سریلانکا، ایالات متحده آمریکا، انگلستان تایلند، جمهوری متحده تانزانیا، تونس، جمهوری ازبکستان، اوکراین، جمهوری سوسیالیستی ویتنام، جمهوری مجارستان، جمهوری عربی زامبیا و سازمان کشورهای آمریکایی. بورس تحصیلی فراهم می کند برای:

شهریه کامل. ویزا و اقامت هزینه مجوز بازگشت کرایه هوا از کشور متقاضی؛ مسکن و مواد غذایی (هیئت مدیره کامل) در خوابگاه دانشگاه "نیکولا Karev" در Ohrid، جمهوری مقدونیه؛ کمک هزینه ماهانه از 5،000 MKD (حدود 82 EUR)؛ آخرین مهلت برای ارائه برنامه های کاربردی 2015 ژوئیه 31 است

لطفا درخواست اطلاعات بیشتر برای کمک هزینه تحصیلی به دانشجویان خارجی.

مکان ها

  • Ohrid

    Partizanska bb, 6000 , Ohrid

    سوالات