Keystone logo
University of Hamburg, Institute of Law & Economics

University of Hamburg, Institute of Law & Economics

University of Hamburg, Institute of Law & Economics

مقدمه

دانشگاه هامبورگ

به عنوان بزرگترین تحقیقات شمالی آلمان و موسسه آموزشی و سومین دانشگاه G ermany است، دانشگاه هامبورگ ترکیب فرصت مطالعه متنوع با تحقیقات بسیار عالی است. این فراهم می کند طیف گسترده ای انضباطی با فرصت های میان رشته ای متعدد و به دنبال همکاری با یک شبکه گسترده از موسسات برتر منطقه ای، ملی و بین المللی. دانشگاه هامبورگ به بورس تحصیلی بلند مدت و علوم اختصاص داده و پژوهش پایداری در تمام مدارس ترویج می کند.

به عنوان بخشی از طرح تعالی فدرال، دانشگاه هامبورگ مجوز در سال 2007 برای یک مرکز عالی در تحقیقات آب و هوا دریافت است: KlimaCampus هامبورگ یک مرکز آموزشی برای تحقیقات آب و هوا و علم سیستم زمین است. علاوه بر "آب و هوا، زمین، محیط زیست،" بیشتر به ویژه حوزه های تحقیقاتی کلیدی موفقیت آمیز عبارتند از: ماده و جهان، ساختار و عملکرد مولکولهای زیستی، علوم اعصاب، چندزبانه، حکومت، فرهنگ و فناوری و همچنین عدم تجانس و آموزش و پرورش.

دانشگاه هامبورگ ارائه می دهد حدود 150 برنامه های تحصیلی در شش مدرسه زیر است: دانشکده حقوق؛ دانشکده کسب و کار؛ اقتصاد و علوم اجتماعی؛ مدرسه پزشکی؛ دانشکده آموزش و پرورش، روانشناسی و جنبش بشر؛ دانشکده علوم انسانی و دانشکده ریاضی، انفورماتیک و علوم طبیعی.

علاوه بر این، چندین موزه ها و مجموعه متعلق به دانشگاه هامبورگ، مانند موزه جانورشناسی، مجموعه گیاهان خشک Hamburgense، موزه زمین شناسی-فسیل شناسی، باغ گیاه شناسی و هامبورگ افلاک.

دانشگاه هامبورگ در سال 1919 توسط شهروندان خصوصی تأسیس شد. بنیانگذاران مهم شامل سناتور ورنر فون مله و تاجر ادموند Siemers. برندگان جایزه نوبل مانند اوتو استرن، ولفگانگ پاولی و ایزیدور ربیع در دانشگاه و بسیاری دیگر از دانشمندان شناخته شده مانند ارنست کاسیرر، اروین پانوفسکی، ابی واربورگ، ویلیام استرن، Agathe Lasch، مجدلیه Schoch، امیل Artin، رالف دارندورف فعال بودند و کارل Frierich فون وایتسکر، به نام اما چند، در اینجا آموزش داده شود.

موسسه حقوق و اقتصاد

موسسه به عنوان یک مرکز تحقیقاتی با تحلیل نظری قانون مدنی بیش از 40 سال پیش آغاز شد. امروز، موسسه ابزار ارائه شده توسط تجزیه و تحلیل اقتصادی از قانون به بسیاری از جنبه های زمینه های قانونی، از جمله عمومی و قوانین بین المللی اعمال می شود.

در سال های اخیر، تجزیه و تحلیل تجربی از موازین قانونی تبدیل شده است بیشتر و بیشتر به تجزیه و تحلیل اقتصادی از قانون مهم است. در این راستا بیش از حد، از اعضای موسسه به نوآوری های علمی با پژوهش لبه برش کمک می کند.

وظیفه اصلی این موسسه ارتقاء آموزش و پژوهش میان رشته ای در زمینه حقوق و اقتصاد با تمرکز ویژه بر روی تحلیل اقتصادی حقوق مدنی است. مدیر عامل است پروفسور دکتر RER. پل توماس Eger از.


موسسه منجر می شود، به عنوان بخشی از آموزش و پرورش قانونی، این منطقه از تخصص "تحلیل اقتصادی حقوق" و مدیریت برنامه فوق لیسانس "استاد اروپا در حقوق و اقتصاد" و همچنین "کالج تحصیلات تکمیلی حقوق و اقتصاد". علاوه بر این، موسسه حقوق و اقتصاد در برنامه دکترا بین المللی "دکترا اروپا در حقوق و اقتصاد" شرکت می کند.

مکان ها

 • Hamburg

  Johnsallee 35 Hamburg, D-20148 DE

  • Barcelona

   Barcelona, اسپانیا

   برنامه ها

    موسسه همچنین ارائه می دهد:

    سوالات