Keystone logo
The University Of Georgia

The University Of Georgia

The University Of Georgia

مقدمه

The University Of Georgia بزرگترین و بزرگترین موسسه آموزشی خصوصی است که در تفلیس، جورجیا مستقر است، یکی از اعضای منطقه آموزش عالی اروپا (EHEA)، گروه پیگیری بولونیا - BF UG ، اعلامیه کپنهاگ ، (مبنای توسعه از چارچوب تضمین کیفیت متقابل برای آموزش و پرورش در اروپا)، ENIC-NARIC Network ( تشخیص علمی اتحادیه اروپا و تحرک )؛ MCI در هند، تشخیص MSRT در ایران، Yok در ترکیه و بسیاری از ادغام و همکاری آموزشی مشابه. این سطح تحقیق و تحسین برانگیز دانشگاه باعث شد که عملکرد دانشگاه در منطقه بسیار برجسته و درجه و دیپلم در سراسر جهان مورد تایید قرار گرفته و بسیار قابل قبول در اتحادیه اروپا و ایالات متحده است.

UG برای به دست آوردن بهترین زیرساخت های آموزشی و استانداردهای آموزشی عالی در منطقه قفقاز تلاش کرده است. امروزه UG در صفوف نهادهای آموزشی منطقهای قرار دارد که به رشد شخصی هر دانشآموز اختصاص دارد، به طوری که نه تنها به عنوان متخصصان آموزش دیده متولد می شوند، بلکه آماده پذیرفتن چالش های دنیای واقعی هستند. The University Of Georgia مجهز به فن آوری های مدرن کامپیوتری و جدیدترین آزمایشگاه ها است. در راستای دانش نظری، دانش آموزان فرصت دارند تا تجربه عملی و کار با تجهیزات فنی و علمی مختلف را تجربه کنند. اعضای هیئت علمی ما به آموزش خلاقانه و با شور و شوق متعهد هستند و به ایجاد حرفه ای جوانان با تعهد نشان داده شده به مردم می پردازند. برای دانشجویان بین المللی The University Of Georgia در حال حاضر برنامه هایی در این زمینه ارائه می دهد:

 • مدیریت بازرگانی (کارشناسی)؛
 • استاد مدیریت امور مالی (فارغ التحصیل)؛
 • مهندسی / فناوری اطلاعات (کارشناسی)؛
 • فناوری اطلاعات (فارغ التحصیل)؛
 • فیلسوف انگلیسی (کارشناسی)؛
 • پرستاری (کارشناسی)؛
 • داروسازی (کارشناسی)؛
 • دندانپزشکی (تک چرخه)
 • پزشکی عمومی (تک چرخه)
 • کارشناسی ارشد حقوق تجارت بین المللی (فارغ التحصیل)؛
 • مدرک کارشناسی ارشد (فارغ التحصیل)

UG از جامعه متنوع خود با آگاهی متقابل فرهنگی مشتاق است. این دانشجویان را از سراسر جهان استقبال می کند و این مرکز را به عنوان یک مرکز دانش با محیط بین المللی می پذیرد. دانشجویان بین المللی فرصت های برابر دارند، از جمله زندگی دانش آموزان کامل و فرصت های شغلی. UG یک شیوه زندگی سالم را تبلیغ می کند و زیرساخت های خوبی را برای فعالیت ورزشی و تناسب اندام ارائه می دهد. دانش آموزان به استادیوم های مختلف ورزشی در فضای باز و فضای باز، زمین های تنیس و مرکز تناسب اندام مجهز شده دسترسی دارند. دانش آموزان UG این فرصت را برای ایجاد باشگاه ها و به ارمغان آوردن زندگی ایده های ابتکاری و شرکت در فعالیت های هیجان انگیز است. دانش آموزان پشتیبانی می کنند تا به طور کامل تحقق بخشیدن به توان بالقوه خود و تجربه لحظات به یاد ماندنی در The University Of Georgia . امروزه دانشگاه افتخار دارد تا دانشجویان خود را به امکانات مدرن و محیط آموزشی که در آن بتوانند آموزش عالی و تجربه عملی کسب کنند، ارائه دهد. دانش و مهارت های به دست آمده در دانشگاه ما تضمین موفقیت حرفه ای نه تنها در گرجستان بلکه در بازار کار بین المللی است. اطلاعات در مورد روش ها و سایر جزئیات مربوط به پذیرش در وب سایت رسمی The University Of Georgia - www. UG .edu.ge.

اطلاعات اضافی را نیز می توانید با ارسال ایمیل به آقای جان داستوری و استاد بهمن مقیمی بدست آورید

J.Dastouri @ UG .edu.ge.

B.Moghimi @ UG .edu.ge

مکان ها

 • Tbilisi

  77a, M. Kostava str.

سوالات