Keystone logo
University Of Evry Val D'Essonne - UEVE

University Of Evry Val D'Essonne - UEVE

University Of Evry Val D'Essonne - UEVE

مقدمه

دانشگاه اوری در بیشتر رشته ها (به استثنای بهداشت) از لیسانس تا دکترا آموزش می دهد. همچنین در حال توسعه دوره های حرفه ای در ارتباط نزدیک با دنیای اجتماعی و اقتصادی است که به سرعت از نظر تعداد دانشجویان کارآموز در آموزش عالی به رتبه اول دانشگاه های فرانسه می رسد.

از همان ابتدا این نیاز مضاعف را تعیین می کند. اولین مورد از حیث دامنه بین المللی است: حمایت از آزمایشگاههای ما برای داشتن بالاترین سطح جهانی در تخصصهایشان ضمن تربیت نسلهای محققان آینده از طریق تحقیق. مورد دوم مسئولیت اجتماعی ما را عملی می سازد: شرکت در رهایی جوانان از طریق آموزش صلاحیت بالاتر و آنها را شهروند و فارغ التحصیل می کند ، آماده پیروی از اصول جمهوری در جامعه و دنیای حرفه ای.

دانشگاه اوری به عنوان یک دانشگاه عضو پیوسته کاملاً در دانشگاه پاریس-ساکلی ادغام شده است. این دانشگاه همچنین UVSQ (دانشگاه ورسای Saint-Quentin-en-Yvelines) ، 4 بزرگ اكول ، انستیتوی مطالعات عالی علمی و 6 سازمان تحقیقات ملی را تداعی می كند. در جنوب غربی منطقه ایل دو فرانس ، هدف آن ایجاد یک دانشگاه تحقیقاتی فشرده در سطح جهانی (15٪ تحقیقات در فرانسه) و تقویت دسترسی به آموزش عالی برای هر چه بیشتر مردم است. اکثریت قریب به اتفاق مدرک کارشناسی ارشد و تمام دکترای ما اکنون دارای درجه هایی با مهر "Université Paris-Saclay" هستند.

مکان ها

  • Courcouronnes

    Boulevard François Mitterrand,23, 91000, Courcouronnes

    سوالات