Keystone logo
University of Europe for Applied Sciences

University of Europe for Applied Sciences

University of Europe for Applied Sciences

مقدمه

به دانشگاه علوم کاربردی اروپا (UE) خوش آمدید، جایی که ما نسل بعدی طراحان و تصمیم‌گیرندگان را در زمینه‌های مختلف مانند تجارت، ورزش، رسانه & رویدادها، و هنر & طرح. رویکرد آموزشی ما با جهت گیری عملی، دیدگاه بین المللی، تمرکز بین رشته ای و تعهد به تقویت موفقیت مشخص می شود.

در دانشگاه علوم کاربردی اروپا، ما به خود می بالیم که یک محیط آموزشی حمایتی و فراگیر شبیه به یک خانواده نزدیک فراهم می کنیم. ماموریت ما تسهیل رشد شخصی و توسعه یک شخصیت انعطاف پذیر است. محور اخلاق ما پنج اصل اصلی است که مؤسسه ما را تشکیل می دهد: ایجاد فضایی غیررسمی و در عین حال مساعد برای یادگیری، سپردن مسئولیت به شما، تجلیل از دستاوردهای شما، تأکید بر تجربیات یادگیری عملی، و ترویج یک طرز فکر جهانی.

برای تحقق بخشیدن به این اصول، دانشگاه علوم کاربردی اروپا فرهنگ رفاه را پرورش می دهد و محیطی را تشویق می کند که در آن شما بتوانید در آن شکوفا شوید و سرآمد باشید.

q

پردیس های ما

پردیس های پر جنب و جوش ما را کشف کنید

سفری منحصربه‌فرد را در پردیس‌های ما واقع در برلین، هامبورگ و ایزرلون آغاز کنید، که هر کدام جذابیت و محیط متمایز خود را ارائه می‌دهند. چه انرژی پویای پایتخت را ترجیح دهید، چه جذابیت دریایی یک شهر بندری شمال آلمان، یا محیط آرام یک پردیس به سبک آمریکایی، ما تنظیمات متنوعی را متناسب با ترجیحات شما ارائه می دهیم.

انتخاب رشته و دانشگاه اغلب مستلزم در نظر گرفتن محیطی است که در آن پیشرفت خواهید کرد. پردیس‌های ما طیف گسترده‌ای از خواسته‌ها را برآورده می‌کنند و به شما اطمینان می‌دهند که تناسب کامل را پیدا کنید.

پردیس ما که در قلب برلین قرار دارد، دسترسی بی‌نظیری به زندگی پر جنب و جوش شهری، تنها چند لحظه دورتر از Potsdamer Platz، ارائه می‌کند. در همین حال، پردیس Iserlohn ما دارای محیطی سرسبز است که با فعالیت‌های فراغت فراوان در Seilersee، زمینه‌ای آرام را برای مطالعات شما فراهم می‌کند. در هامبورگ، پردیس ما در منطقه پر جنب و جوش آلتونا قرار دارد و نزدیکی به بندر شلوغ و رودخانه خوش منظره البه است.

در دانشگاه علوم کاربردی اروپا، سفر آموزشی شما فقط مربوط به تحصیلات دانشگاهی نیست، بلکه در مورد غوطه ور شدن در محیطی است که رشد، خلاقیت و امکانات بی پایان را تقویت می کند.

چرا آلمان؟

 • اقتصاد قوی آلمان باعث نوآوری و رشد در اروپا می شود.
 • نرخ پایین بیکاری این کشور در مقایسه با سایر کشورهای اتحادیه اروپا
 • آلمان با نرخ پایین جرم و جنایت، محیطی امن و مطمئن را فراهم می کند.
 • آلمان هزینه زندگی نسبتاً مقرون به صرفه ای را ارائه می دهد

UE Hamburg

چرا برلین؟

 • برلین به‌عنوان یک مرکز بین‌المللی پرجنب‌وجوش، سبک زندگی متنوعی با تجارب فرهنگی پرهیاهو ارائه می‌کند.
 • از آنجایی که انگلیسی به طور گسترده صحبت می شود، موانع زبانی بسیار کم است و باعث ایجاد ارتباط یکپارچه برای مهاجران می شود.
 • پردیس ما که در مرکز شهر واقع شده و به خوبی متصل است، دسترسی راحت به همه چیزهایی که برلین ارائه می دهد فراهم می کند.
 • برلین با داشتن دفتر مرکزی شرکت های بین المللی و استارت آپ های متعدد، محیطی ایده آل برای کارآفرینان و فریلنسرها است.

Berlin Campus

برنامه ما

به دانشگاه علوم کاربردی اروپا (UE) خوش آمدید، جایی که ما برنامه های پویای لیسانس و کارشناسی ارشد را متناسب با دانشجویان تمام وقت و حرفه ای هایی که به دنبال افزایش مهارت های خود هستند، ارائه می دهیم. ریشه در دو اصل اصلی - یادگیری عملی و دیدگاه جهانی - برنامه های ما برای ارائه یک تجربه آموزشی جامع و غنی طراحی شده اند.

یادگیری عملی

در UE، ما به یادگیری با انجام دادن اعتقاد داریم. علاوه بر دانشگاهیان محترم، دانشکده ما متشکل از متخصصان مشهور از صنایع مختلف است که تخصص دنیای واقعی را به کلاس درس می آورد. با ارتباطات قوی با صنعت، ما تبادل پر جنب و جوش ایده ها را تقویت می کنیم و اطمینان حاصل می کنیم که مطالعات شما مرتبط و همسو با خواسته های بازار کار است. اولویت ما ادغام مهارت‌های عملی و الزامات صنعتی در برنامه درسی شما از همان ابتدا است و به شما یک مزیت رقابتی در زمینه انتخابی شما می‌دهد. از طریق تعامل فعال ما با رهبران صنعت، شما این فرصت را خواهید داشت که بینش ارزشمندی در مورد عملکرد مشاغل و صنایع موفق کسب کنید.

تفکر در امتداد خطوط بین المللی

در دنیای به هم پیوسته امروزی، دیدگاه جهانی کلیدی است. در UE، ما تنوع و بین المللی شدن را به عنوان ستون های اساسی رویکرد آموزشی خود می پذیریم. برنامه لیسانس ما شامل یک ترم در خارج از کشور است که به شما این فرصت را می دهد که در فرهنگ های مختلف غوطه ور شوید و درک وسیع تری از شیوه های تجاری جهانی به دست آورید. به طور مشابه، برنامه کارشناسی ارشد ما دارای مدرسه تابستانی بین المللی است، که بستری برای تبادل بین فرهنگی و همکاری با دانشجویان از سراسر جهان است. ما با همکاری دانشگاه‌های موجود در سیستم‌های دانشگاه جهانی (GUS) ، یکپارچه‌سازی و پشتیبانی یکپارچه را از تجربه بین‌المللی شما تضمین می‌کنیم. علاوه بر این، بدنه دانشجویی متنوع ما، ماهیت جهانی موسسه ما را منعکس می‌کند و فرصت‌های فراوانی را برای تبادل فرهنگی و شبکه‌سازی فراهم می‌کند.

در UE، یادگیری عملی و دیدگاه جهانی فقط اصول نیستند. آن‌ها در هر کاری که ما انجام می‌دهیم تعبیه شده‌اند و به شما قدرت می‌دهند تا در دنیایی به سرعت در حال تکامل و به هم پیوسته رشد کنید.

شما می توانید در اسفند ماه با ما شروع به مطالعه کنید & سپتامبر.

تمرکز بر اشتغال پذیری

 • نرخ اشتغال بالا: 93 درصد از فارغ التحصیلان کسب و کار ما ظرف 1 سال پس از فارغ التحصیلی، شغل خود را تضمین می کنند.
 • تجربه عملی: از طریق پروژه های واقعی که در برنامه درسی شما ادغام شده اند، تجربه عملی به دست آورید.
 • مشارکت‌های صنعتی: از مشارکت ما با شرکت‌های مشهور بهره ببرید، فرصت‌های شبکه‌ای ارزشمند و مسیرهای شغلی بالقوه را فراهم می‌کند.
 • ویزای پس از تحصیل: دانشجویان بین المللی واجد شرایط دریافت ویزای 18 ماهه پس از تحصیل هستند که فرصت های پیشرفت شغلی جهانی را افزایش می دهد.
 • تحصیل در خارج از کشور و تجربه کاری: برنامه‌های ما فرصت‌هایی را برای یک ترم در خارج از کشور یا تجربه کاری ارائه می‌دهند، تجربه علمی شما را غنی می‌کنند و افق‌های حرفه‌ای شما را گسترش می‌دهند.
 • اقامت در آلمان: فارغ التحصیلانی که به مدت 24 ماه کار می کنند، واجد شرایط درخواست اقامت دائم در آلمان هستند.

w

هدف ما

تعهد ما به موفقیت شما

در دانشگاه علوم کاربردی اروپا، هدف اصلی ما موفقیت شماست. ما متعهد هستیم که اطمینان حاصل کنیم که شما به طور بی عیب و نقصی برای شروع سفر حرفه ای خود و ایجاد مسیر خود آماده هستید. با در نظر گرفتن این هدف، ما تلاش می کنیم تا دانش آموزان خود را به صورت حرفه ای های جوان پویا با ذهنیت کارآفرینی پرورش دهیم.

در چشم انداز به سرعت در حال تحول امروز، موفقیت مستلزم مجموعه ای از مهارت های چند وجهی است. ما اهمیت ترکیب دانش اساسی با مهارت های بین فردی، تخصص مدیریتی و دیدگاه جهانی را درک می کنیم. این عناصر پایه و اساس یک حرفه موفق در حوزه پویای اقتصاد بازار آزاد را تشکیل می دهند. کارفرمایان به طور فزاینده‌ای به دنبال مدیرانی می‌گردند که دارای پیش‌زمینه نظری قوی هستند و در طول فعالیت‌های آکادمیک خود، تجربه عملی ارزشمندی را هم در داخل و هم در سطح بین‌المللی به دست آورده‌اند. ما متعهد هستیم که شما را به ابزار و دانشی برای برآورده کردن و فراتر از این انتظارات مجهز کنیم.

نتایج ملموس رویکرد ما مشهود است: فارغ التحصیلان دانشگاه اروپا برای علوم کاربردی به طور مداوم به سرعت به نیروی کار تبدیل می شوند و دارای مهارت ها و اعتماد به نفس برای پیشرفت در محیط های حرفه ای متنوع هستند.

برنامه ها و تجربه دانشجویی

 • 10 رتبه برتر برای کیفیت تدریس در مطالعات تجاری
 • اندازه کلاس های کوچک برای یادگیری شخصی
 • اساتید مجرب با تخصص در صنعت
 • انتخاب برنامه های متنوع
 • مدرک 100% انگلیسی تدریس می شود
 • زیرساخت ها و امکانات پیشرفته
 • تمرکز بین المللی با دانشجویان از ملیت های 23+
 • تورهای بین المللی برای دانش آموزان

b

مکان ها

 • Berlin

  Dessauer Str 3-5 , D-10963 DE, Berlin

  • Iserlohn

   Reiterweg 26b, 58636, Iserlohn

   • Hamburg

    Museumstraße 39 , 22765, Hamburg

    • Potsdam

     UE Innovation Hub, Konrad-Zuse-Ring 11, D-14469, Potsdam

     • Dubai

      The Offices 3 - One Central, Dubai World Trade Centre Dubai - United Arab Emirates, 32257, Dubai

      سوالات