Keystone logo
UDIMA - Universidad a Distancia de Madrid

UDIMA - Universidad a Distancia de Madrid

UDIMA - Universidad a Distancia de Madrid

مقدمه

UDIMA

دانشگاه راه دور مادرید ( UDIMA ) اولین دانشگاه خصوصی آنلاین در اسپانیا است. در قانون 1/2006، 14 ژوئن، جامعه مادرید به رسمیت شناخته شده است. همراه با CEF.- مرکز مطالعات مالی، گروه آموزشی UDIMA این CEF.-، موسسه ای است که در سال 1977 ایجاد شد و با تایید بیش از 500000 دانشجوی سابق، جنین UDIMA .

UDIMA تأیید مثبت برنامه های تحصیلی رسمی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری ارائه شده به آژانس ملی ارزیابی کیفیت و اعتباربخشی (ANECA) را دریافت کرده است و توسط اداره کل دانشگاه ها برای اجرای مدارک مجاز شده است. بنیاد مادرید + d نهادی است که مسئول نظارت بر آنها است.

روش شناسی آن مبتنی بر آموزش آنلاین با استفاده از آخرین فناوری های اطلاعات و ارتباطات است. به این ترتیب به این امر کمک می کند که با وجود فاصله ها، دانش آموز همیشه در کنار معلم و همکلاسی های خود احساس کند. جای تعجب نیست که در dna او ایده "نزدیک ترین دانشگاه" بودن به دانش آموز در طول فرآیند یادگیری در جریان است.

پردیس و مقر اصلی دانشگاه در شهر مادرید کولادو ویلالبا واقع شده است.

UDIMA ، آرامش مطالعه همیشه همراه است

ماموریت

مطابق با هنجارهای تشکیل دهنده به رسمیت شناختن آن توسط قانون 1/2006، 14 ژوئن و فرمان 38/2014، 14 آوریل، که سازمان و هنجارهای عملیاتی (NOF) دانشگاه از راه دور مادرید (UDIMA) را UDIMA اساسنامه خود، UDIMA یک موسسه آموزش عالی خصوصی است که اهداف خاص آن به شرح زیر است:

 • آموزش و امکان دسترسی به تحصیلات دانشگاهی و تداوم تحصیل برای همه کسانی که واجد شرایط ادامه تحصیلات عالی مطابق با قوانین ایالتی هستند.
 • بهبود روش های آموزشی مبتنی بر فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT).
 • تشویق به استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات با استفاده از مناسب‌ترین تکنیک‌ها و تجربیات آموزش از راه دور آنلاین و همچنین آزمایش مدل‌های آموزشی جدید در خدمت دانشجویان و همچنین دانشگاه‌ها، مؤسسات و شرکت‌هایی که توافقنامه‌ها و برنامه‌های همکاری با آنها ایجاد شده است. پشتیبانی روش‌شناختی.
 • با تمام امکاناتی که در اختیار دارید در ساختن جامعه ای عادلانه تر، حامی تر، صلح آمیزتر و دموکراتیک تر مشارکت کنید.
 • اولویت توسعه کرامت انسانی و اجرای برابری مؤثر بین زنان و مردان، به ویژه از طریق رفع هرگونه تبعیض بر اساس جنسیت.

نظر

مطابق با این، UDIMA می خواهد در آینده به عنوان زیر شناخته شود:

معیاری در کیفیت آموزش عالی در مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا که تلاش های خود را بر توجه شخصی به دانشجو و پیگیری آن برای رسیدن به هدف ما UDIMA : "UDIMA، دانشگاه مجاور."

دانشگاهی که با استفاده از «روش‌شناسی شخصی‌شده»، «نزدیک بودن» کارکنان آموزشی و «یادگیری از طریق انجام» دانشجویان ما مشخص می‌شود.

مؤسسه ای که بر تقویت و بهبود مستمر روش های یادگیری مبتنی بر فناوری اطلاعات و ارتباطات متمرکز شده است.

مؤسسه ای انعطاف پذیر و در دسترس برای دانش آموزان خود که با روش تدریس و مدیریت خود و فراگیر مشخص می شود که دائماً برای دستیابی به اهداف یادگیری و حرفه ای دانش آموزان ما کار می کند و به آنها کمک می کند.

جامعه دانشگاهی که با هدف انتقال این دانش به جامعه و ارتقای رقابت پذیری شرکت ها، پژوهش های تعالی را توسعه می دهد.

ارزش

مقادیر حاکم بر UDIMA عبارتند از:

 • شخصی سازی و حرفه ای بودن. این شامل ارائه خدمات شخصی، فردی، حرفه ای و مسئولانه، توجه به نیازها و پیشنهادات جامعه دانشگاهی و پذیرفتن خطاها و مسئولیت ها با تمایل به بهبود مستمر است.
 • فداکاری و سرسختی. این به معنای مواجهه با کار و چالش های روزانه با اشتیاق و پشتکار است.
 • اعتماد به نفس. تعهد و امنیت در روابط بین همه کسانی که بخشی از جامعه دانشگاهی را تشکیل می دهند و از این رو با جامعه تعیین می کند.
 • اثربخشی. این شامل توسعه برنامه های آموزشی است که به دانش آموزان ما اجازه می دهد مهارت های حرفه ای مورد نیاز بازار کار را کسب کنند و در نتیجه به افزایش بهره وری، توسعه اقتصادی و رفاه اجتماعی کمک می کند.
 • موقعیت های برابر. این شامل تعهد برای کمک به ارتقای یک جامعه دموکراتیک، مروج آزادی و برابری، کمک به ویژه در آموزش و آموزش گروه هایی است که به دلایل حرفه ای یا شخصی، معلولیت یا دوری، فرصت دسترسی به دانشجویان دانشگاه را نداشته اند.

استراتژی

تکامل طبیعی و آینده یک دانشگاه جوان

" UDIMA " نقشه راهی است که برای توسعه خطوط عمل به عنوان جهت گیری و فعالیت های سازمانی دانشگاه طراحی شده است. یک چارچوب استراتژیک که در نتیجه تکامل طبیعی و آینده یک دانشگاه جوان ابداع شده است که مایل به بهبود و تحکیم موجودیت خود است. برای این منظور، استراتژی مذکور حاوی چندین ستون و خط عمل است که توسط اداره کل و تیم ریاست دانشگاه رهبری می شود.

چهار ستون فقرات " UDIMA " عبارتند از:

 • اشتغال پذیری.
 • تعالی آموزشی
 • جذب و حفظ استعداد.
 • بین المللی.

مکان ها

 • Madrid

  Carretera de La Coruña, KM.38,500 Vía de Servicio, nº 15 28400 Collado Villalba MADRID , 28400, Madrid

سوالات