Keystone logo
Faculty of Applied Sciences - Ukrainian Catholic University

Faculty of Applied Sciences - Ukrainian Catholic University

Faculty of Applied Sciences - Ukrainian Catholic University

مقدمه

دانشگاه کاتولیک اوکراین (UCU) یک موسسه آموزشی و پژوهشی خصوصی پویا آموزش نسل جدیدی از رهبران برای مقابله با چالش های جهانی و محلی عملی را از طریق آموزش با کیفیت بالا، رشد شخصی و مسئولیت اجتماعی فعال است.

در سال 2015، دانشگاه کاتولیک اوکراین، همراه با جامعه لویو کسب و کار، لفیف IT خوشه ای، و شرکت های پیشرو IT، باز یک برنامه کارشناسی جدید در علوم کامپیوتر - CS @ UCU (علوم کامپیوتر در UCU). دانشگاه استنفورد و دانشگاه واترلو - CS @ UCU تنها برنامه در اوکراین مدل در بهترین مدارس در زمینه علوم کامپیوتر در جهان است. برنامه شروع شد به عنوان یک نیاز بزرگ برای کارکنان مجرب IT وجود دارد. در سال 2016 دانشکده علوم کاربردی در آنجا ایجاد شد.

ماموریت دانشکده علوم کاربردی

دانشکده علوم کاربردی یک برنامه است و در این زمینه، که دانش خود را برای تاثیر گذاری در حال و آینده اوکراین و جهان با استفاده از اشکال رهبران است.

چشم انداز از دانشکده علوم کاربردی

دانشکده علوم کاربردی برنامه فکری تحریک کننده که گسترش می یابد مرزهای آموزش در علوم کامپیوتر و فناوری اطلاعات در اوکراین است. فارغ التحصیلان آینده ما کارکنان به سادگی موفق در شرکت های فناوری مشهور جهان نیست، آنها افراد چند وجهی که آماده برای ایجاد محصولات و خدمات جدید، ایده های جدید و معانی هر دو در زمینه فناوری اطلاعات و همچنین در مناطق دیگر از زندگی هستند .

توضیحات برنامه

دانشکده علوم کاربردی است که در دانش آموزانی که به منظور به دست آوردن مهارت های حرفه ای در فن آوری اطلاعات مدرن و علوم کامپیوتر مورد نیاز برای قرار دادن کار موفق در بازار فعلی علاقه مند به کار سخت و خود بهبود می باشد.

محتوای برنامه ها با همکاری پیشرو فناوری شرکت در Lviv و با در نظر گرفتن مقررات قانون جدید "در آموزش عالی در اوکراین" توسعه داده شد، بهترین شیوه اوکراینی و خارجی، توصیه های انجمن ماشین های محاسباتی (ACM)، موسسه مهندسین فناوری برق و الکترونیک (IEEE) (2013)، و همچنین شورای اوکراین در رقابت در صنعت اطلاعات، ارتباطات و فناوری (2014).

این برنامه به عنوان یک برنامه چهار ساله برنامه ریزی شده و شامل مباحث در منطقه از بلوک های حرفه ای و علوم انسانی است. در میان موضوعات اصلی برای دانش آموزان عبارتند از: مهندسی نرم افزار؛ تضمین اطلاعات و امنیت؛ زبانهای برنامه نویسی؛ محاسبات موازی و توزیع شده؛ سازه های گسسته؛ گرافیک و تجسم؛ بشر - تعامل کامپیوتر؛ تحلیل داده ها؛ مدیریت اطلاعات؛ سیستم فکری؛ و تجزیه و تحلیل کسب و کار.

برای استادان برنامه، آن است که بسیار مهم است که دانش علوم کامپیوتر و فن آوری اطلاعات که دانش آموزان در حالی که تحصیل در دانشکده علوم کاربردی به دست آوردن مفید باشد. بنابراین، این دوره آموزشی از هر موضوع هسته ای را پیش بینی تکالیف عملی و مطالعات موردی که توسط حرفه ای که خود را در صنعت IT کار ارائه شده است.

علاوه بر یادگیری دانش آموزان روند باید گزینه برای حضور در باشگاه های مختلف: هوش مصنوعی، رباتیک، جلویی / بخش مدیریت، توسعه بازی، 3D-مدلسازی و الگوریتمی برنامه نویسی. بخش جدایی ناپذیر از فرایند یادگیری نیز ملاقات یو پی اس با رهبران افکار (هر هفته)، practicums تابستان و کارآموزی در شرکت های فناوری اطلاعات و یکی از ویژگی های خاص از برنامه افزایش دانش زبان خارجی است.

با آغاز سال سوم، افراد خاصی از دانشکده علوم کاربردی به زبان انگلیسی ارائه شده است. با توجه به این واقعیت است که جهان مدرن چند قطبی است و از نوآوری و اکتشافات در لبه اتفاق می افتد، در مورد برخورد فرهنگ ها، زبان، و غیره، ما دراز تقاطع بسیاری از رشته های: تاریخ از ایده های بزرگ؛ تفکر انتقادی؛ نگارش دانشگاهی؛ و کارآفرینی اجتماعی.

آموزش حرفه ای است که از طریق practicums های مختلف و کارآموزی تابستان در شرکت های همکار و از طریق دوره های پروژه محور به طور مستقیم به کار صنعت فناوری مرتبط اجرا شده است. رابطه نزدیک مدرسه کسب و کار لویو UCU اجازه خواهد داد که دانش آموزان علاقه مند به دست آوردن دانش در اصول اولیه کسب و کار، نوآوری و کارآفرینی. این برنامه به شدت دانش آموزان با استعداد را تشویق می کند به خود را ایجاد مسیر یادگیری انعطاف پذیر خود را، با توجه به ارائه گسترده ای از محصولات آموزشی با کیفیت در بازار آموزش و پرورش جهانی (دورههای آموزشی عمومی اینترنتی، شرکت در کارآموزی در دانشگاه های خارجی، دوره گواهی تخصصی از شرکای برنامه، UCU آموزش و پرورش، و غیره). این برنامه حفظ اطلاعات تماس خوبی با شرکت های مانند آی بی ام، گوگل، توییتر، EPAM، SoftServe، Eleks، سیگما نرم افزار، Ciklum، Gramarly، Perfectial، Romexsoft، و همچنین به عنوان افراد و تعدادی از دانشگاه مانند دانشگاه کارنگی ملون، دانشگاه ایالتی نیویورک .

برخی از برنامه های علوم کامپیوتر در دانشگاه های اوکراین در حال تغییر روش برنامه درسی خود را زیر برنامه علوم کامپیوتر در UCU. اولین اعتراف CS @ UCU کوهورت دانشجوی یکی از قوی ترین در اوکراین بود. نمره متوسط ​​و متقاضی از طریق یک ارزیابی مستقل خارجی 186.5 از 200 بود. نمره متوسط ​​و در ریاضی 193/200 با 60٪ از دانش آموزان نمره بیش از 195/200 نقطه بود. نمره متوسط ​​و دوم از دانش آموزان بستری در برنامه CS @ UCU قوی در میان همه دانشگاه های اوکراین با برنامه های علم کامپیوتر است.

در سپتامبر سال 2016، ما باز کردن یک انگلیسی زبان عملا گرا برنامه کارشناسی ارشد.

مکان ها

 • Lviv

  17 I. Sventsitskoho str. room 212, 79011, Lviv

  برنامه ها

   موسسه همچنین ارائه می دهد:

   سوالات