Keystone logo
© BIMM University
UCL Institute for Materials Discovery

UCL Institute for Materials Discovery

UCL Institute for Materials Discovery

مقدمه

موسسه UCL برای مواد کشف (IMD) روابط در سراسر 3 دانشکده در مدرسه تیر آهن از: دانشکده ریاضی و علوم فیزیکی (MAPS)، دانشکده علوم و مهندسی، و بارتلت، و همچنین با مرکز تحقیقات پزشکی NIHR.

UCLهدایت جهانی پژوهش را در مواد جدید و حوزه های مربوط که دامنه وسیعی از رشته های سراسر مؤسسه:

به ادغام اساسی شیمی، فیزیک، مواد، مهندسی و اصول بیولوژیکی در سراسر رشته برای ایجاد فرصت های جدید در مواد ایجاد، کشف و بهره برداری برای توسعه در انرژی پاک، فناوری نانو، مهندسی و فن آوری زیست پزشکی. برای سرعت بخشیدن و یکپارچه سازی مواد کشف، همراه با پردازش پایدار و مقرون به صرفه را به محصولات و برنامه های کاربردی رمان

تخصص

تمرکز تحویل

IMD در ارائه نسل بعدی از مواد پیشرفته طراحی شده برای مقابله با معضلات عمده جهانی در متمرکز شده است:

انرژی مراقبت های بهداشتی مخابرات حمل و نقل

مردم

برای انجام این پژوهش IMD دارای یک تیم هسته ای از محققان و جامعه گسترده تر از همکاران و شرکای: پیدا کردن اطلاعات بیشتر در صفحه با مردم ما.

شرکای پژوهشی

زمانی که همه از این تجربه ترکیب IMD می توانید بر روی مواد پیشگامان در یک طیف وسیع و گسترده ای از زمینه های از شیمی به ریاضیات به طب پاسخ با تجربه، مهندسی!

راهبرد اصلی

با پنج استراتژی هسته IMD در نظر دارد برای ارائه گام به تغییرات در مواد پیشرفته:

یکپارچه سازی اصول اساسی شیمی، فیزیک، علم مواد، مهندسی و زیست شناسی دستگاه چاپگر ترکیبی از محاسباتی، تحقیقات تجربی و مهندسی ترکیب پایداری با کارآیی اقتصادی به توسعه فن آوری پردازش کار در کنار صنعت به در نظر گرفتن تاثیر تجاری و پاسخگویی به نیازهای فعلی و آینده با توجه به توسعه مواد از تئوری تا مقیاس بالا تظاهرات به حداکثر رساندن بهره وری

مکان ها

  • London

    University College London, Institute for Materials Discovery, 107 Roberts Building, Malet Place, WC1E 7JE, London

    سوالات