Keystone logo
© Eva Dang
University Centre Grimsby

University Centre Grimsby

University Centre Grimsby

مقدمه

استقبال جهان برای یادگیری و موفقیت

دانشگاه مرکز گریمسبی و موسسه گریمسبی متعلق به موسسه گریمسبی گروه، یکی از بزرگترین ارائه دهندگان بریتانیا از بیشتر و بالاتر آموزش و پرورش، واقع در شهر تاریخی گریمسبای، لینکلن.

گریمسبی دارای سابقه ای طولانی به عنوان یک بندر ماهیگیری پر رونق، با کافه ها کافه ها، بارها و رستوران ها و، در فاصله چند مایلی، شما حومه شهر و سواحل شنی و سرگرم کننده ساحلی سنتی از کلیتورپس، نزدیک به شهرستانها شلوغ پیدا. لینکلن، نیویورک و هال، که همه مناسب برای خرید و جاذبه های فرهنگی مانند موزه ها و تئاتر می باشد.

و همچنین به عنوان یک مکان بسیار دوستانه و مقرون به صرفه برای زندگی و تحصیل، شما مقدار زیادی برای دیدن و کار در Grimsby داشته باشد. چند دقیقه از پردیس به شما ساختمان های مسکونی با کیفیت بالا ما پیدا کنید راه رفتن. محدوده عالی ما از دوره های آموزش عالی بیشتر و در مراکز آموزش به خوبی منابع تحویل داده است.

ما به شما کمک می دستیابی به موفقیت ها و اهداف خود و ارائه مقدار زیادی از پشتیبانی - هر دو در داخل و خارج از کلاس درس.

دوره های آموزشی

در حال حاضر طیف گسترده ای از برنامه کارشناسی و کارشناسی ارشد برای دانشجویان بین المللی. این مهم است که ما به شما کمک یک دوره است که دقیقا برای شما مناسب را انتخاب کنید به طوری که ما می توانیم اطمینان از شما یک تجربه مطالعه در خارج از کشور کامل و لذت بخش است. برای اینکه واجد شرایط برای درجه 4 ویزای دانشجویی البته شما درخواست باید تمام وقت باشد و در سطح حداقل 3 در چارچوب صلاحیت ملی باشد.

نحوه درخواست

اگر شما یک دانشجوی بین المللی هستند، مایل به برای یک دوره در موسسه گریمسبی و یا دانشگاه مرکز گریمسبی اعمال می شود شما باید به دنبال مجموعه محدودی از دستورالعمل ها، به خصوص اگر شما یک شهروند غیر اتحادیه اروپا هستند و نیاز به ویزا برای تحصیل در بریتانیا .

از روزی که شما اعمال می شود ما را در تماس منظم از طریق ایمیل به شما اجازه می دانم پیشرفت در برنامه های شما. هنگامی که برنامه شما پذیرفته شده است و شما اسناد رسمی شما را دریافت کرده اند ما شما را با مشاوره در طول فرآیند ویزا خود را حمایت می کنند.

در دریافت ویزای دانشجویی معتبر بعد از آن شما سفر خود را خواهد کرد و به ما اطلاع. باید هر گونه سوال یا نگرانی در هر نقطه ما در اینجا به کمک در هر زمان و در هر راه ما می توانیم شما را داشته باشد. این زمانی است که ما می توانیم محل اقامت در سالن ما را از محل اقامت ترتیب است.

وظایف گریمسبی موسسه و دانشگاه مرکز گریمسبی به عنوان یک حامی مجوز

ما یک مجوز به حمایت از دانشجویان که وظایف را بر ما تحمیل می کند. به منظور تطابق با این شرایط ما باید: - نگه داشتن یک کپی از پاسپورت خود را (ها)، ویزا (بازدید کنندگان) و / یا کارت بیومتریک (بازدید کنندگان) - ثبت تا به تاریخ از اطلاعات تماس و آدرس خود را UK. این است که با دفتر بین المللی نظارت و گزارش به UKBA زمانی که مورد نیاز

ما به آژانس مرزی بریتانیا (UKBA) اگر گزارش خواهد شد:

شما موفق به ثبت نام در مدت زمان شما وجود ندارد بدون اجازه برای یک دوره تجویز ما دیگر حامی مجوز خود را شرایط خود را تغییر دهید اگر، برای مثال، دوره خود را از مطالعه و یا تغییرات و یا طولانی تر می شود کوتاهتر ما شواهدی داریم که شما در حال شکستن شرایط ویزا خود را

زندگی در Grimsby

گریمسبی است در ساحل شرق انگلستان واقع شده است و جمعیتی در حدود 160،000 نفر. گریمسبی در صنعت ماهیگیری و در روز های رفته تاسیس شد، یکی از بزرگترین بنادر ماهیگیری در جهان بود. امروز گریمسبی از مواد غذایی شرکت پردازش، شیمیایی و نفتی بزرگ با استفاده از پورت های گسترده ما به عنوان یک دروازه صادرات به اروپا و جهان است. حومه اطراف آن ارائه مقدار زیادی از فرصت برای فعالیت های اوقات فراغت در فضای باز. زیبا و بی سر و صدا لینکلن Wolds، سواحل کنجکاو و طولانی، سواحل شنی را بسیار به کشف با دوچرخه و یا با پای پیاده.

بازدید کنندگان اولین بار به این منطقه اغلب در تعدادی از امکانات فرهنگی، برای سرگرمی، ورزش و فعالیت های اوقات فراغت در داخل و اطراف گریمسبی شگفت زده کرد. اگر شما علاقه مند در ورزش، به شما امکانات ارائه شده در دو مرکز اوقات فراغت مدرن، که در آن شنا، یخ اسکیت، اسکواش، بدمینتون و سوئیت تناسب اندام در میان بسیاری از فعالیت های دیگر می توانید تمام لذت می برد لذت ببرید.

همچنین یک ورزشگاه دو و میدانی و نزدیک پیچیده تا به تاریخ شنا به موسسه وجود دارد. اگر شما لذت بردن از تماشای ورزش، بلوندل پارک خانه را به گریمزبی تاون باشگاه فوتبال است و منطقه دارای تعداد زیادی از باشگاه های کریکت و همچنین دسترسی به همه رشته های ورزشی مهم است.

همسایه شهر ساحلی کلیتورپس همچنین دارای یک مرکز بولینگ ده پین، سینما، نقاشی چند صفحه نمایش و بسیار موفق لذت جزیره پارک.

گریمسبی سالن ویژگی های همه چیز از سرگرمی زندگی می کنند، کنسرت و شرکت رویال شکسپیر، با سالن های کوچکتر مانند تئاتر و سینما پارک وی کاکستون ارائه طیف وسیعی از نمایشنامه، موزیکال و دیگر اشکال تئاتر و هنر.

هر دو گریمسبی و کلیتورپس، ارائه خرید بزرگ با طیف وسیعی از خرده فروشان نام بزرگ و بوتیک. شب زنده داری خوب نیز به با یک انتخاب گسترده ای از بارها، باشگاه ها، رستوران ها و گریز.

این مدرسه ارائه می دهد برنامه در:

انگلیسی

برنامه

کارشناسی مدیریت بازرگانی کارشناسی در مدیریت کسب و کار با بازاریابی کارشناسی در فیلم و تلویزیون تولید کارشناسی در طراحی و توسعه بازی MBus استراتژیک محیط کسب و کار مهندسی HND سال بنیاد بین المللی در کسب و کار

مکان ها

  • Grimsby

    University Centre Grimsby - International Office Nuns Corner, , DN34 5BQ, Grimsby

سوالات