Keystone logo
UCD University College Dublin Online

UCD University College Dublin Online

UCD University College Dublin Online

مقدمه

به UCD آنلاین، که در آن شما می توانید یک مدرک جهانی به رسمیت شناخته از طریق یادگیری انعطاف پذیر آنلاین رسیدن به خوش آمدید.

دانشگاه کالج دوبلین ارائه شده است دانش آموزان با بالاترین کیفیت آموزش و تجربه برای بیش از 150 سال یادگیری.

ما در حال حاضر ارائه آموزش ما در سطح جهانی و مدارک طریق مجموعه ای از دوره های آنلاین.

تحویل آنلاین قابل انعطاف معنی است که شما می توانید بر روی تقاضا و در زمان خود را با تمام اطمینان از تخصص UCD و پشتیبانی یاد بگیرند.

UCD آنلاین شما کمک می کند تا به گسترش دانش موجود خود را، مطالعه برای یک مدرک حرفه ای به رسمیت شناخته شده، و یا به دست آوردن تخصص های جدید برای تغییر زندگی حرفه ای.

about1

برتری در آموزش کاربران آنلاین

UCD تقاضای بالا در ایرلند و خارج از کشور برای یادگیری بیشتر به رسمیت می شناسد. ما به ارائه آموزش با کیفیت متعهد و شناخته شده شرایط استفاده از، روش های یادگیری انعطاف پذیر مدرن است. آموزش آنلاین است فقط یکی از این.

UCD اینترنتی یک ارائه جدید دانشگاه کالج دوبلین بر اساس 150 سال تجربه در ارائه آموزش تحصیلی با کیفیت بالا در هر دو سطح کارشناسی و کارشناسی ارشد است. این پاسخ به افزایش تقاضا دانشجویی، و همچنین به سرعت در حال تحول پیشرفت در تکنولوژی است. مواد درسی و پخته است که به خوبی توسعه یافته و آزمایش در حال حاضر آنلاین توسط دانشگاهیان همان است که به دانش آموزان که حضور در این پردیس UCD ارائه تخصص و حمایت خود را تحویل داده است.

آینده نگر دانشجویان UCD آنلاین می تواند به جلو به همان مواد آموزشی با کیفیت بسیار و پشتیبانی به عنوان دانش آموزان دانشگاه بر اساس ما نگاه کنید. مطالعه آنلاین یک گزینه انعطاف پذیر برای دانش آموزان است که با هدف رسیدن به درجه UCD اما قرار نیست برای حضور در دانشگاه با توجه به محل، کار، خانواده، و یا محدودیت های دیگر فراهم می کند. ماژول ما به گزینه کارشناسی ارشد دانشجویان را قادر می سازد به نمونه های مختلف موضوع آنها علاقه مند به با پتانسیل به سمت یک در مقطع کارشناسی UCD و یا مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد در یک چارچوب زمانی که مناسب سبک زندگی خاص خود کار می کنند. هیچ تفاوتی بین یک مدرک UCD به دست آمده در محوطه دانشگاه و یا آنلاین وجود دارد.

UCD اعتبار و برتری علمی

دانشگاه کالج دوبلین (UCD) یکی از دانشگاه های تحقیقات فشرده پیشرو در اروپا که در آن آموزش و پرورش در مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد کارشناسی ارشد و دکترا آموزش، پژوهش، نوآوری و تعامل اجتماعی شکل یک زنجیره پویا از فعالیت های است.

این دانشگاه در سال 1854 توسط جان هنری نیومن که کار کلاسیک این ایده از یک دانشگاه یکی از متون ماندگار ترین بر ارزش آموزش عالی در سطح بین المللی و یک منبع الهام بخش برای فلسفه آموزشی فعلی UCD است تاسیس شد.

امروز UCD بزرگترین دانشگاه ایرلند با تقریبا 30000 دانش آموزان است. این محبوب ترین مقصد برای ایرلندی مدرسه فارغ است و فعالانه زندگی دانشگاهی به عنوان یک سفر از کشف تحصیلی و شخصی از طریق برنامه درسی مقطع کارشناسی بسیار نوآورانه و قابل انعطاف UCD افق آن است.

UCD رهبر ایرلند در آموزش و پرورش کارشناسی ارشد با حدود 7000 دانشجویان کارشناسی ارشد، به نمایندگی از حدود 28٪ از جمعیت دانشجویی UCD، و تقریبا 2000 دانشجوی دکترا است. بیش از 50٪ از دانشجویان UCD پیشرفت به مطالعات کارشناسی ارشد.

نقش UCD در آموزش عالی ایرلندی است با این حقیقت که UCD تنهایی حساب برای بیش از 30 درصد از دانشجویان بین المللی، بیش از 25٪ از تمام دانشجویان کارشناسی ارشد و تقریبا 28٪ از تمام ثبت نام دکترا در سراسر هفت دانشگاه ایرلندی تاکید کرد.

UCD توسط اعداد

UCD رهبر ملی در بودجه تحقیقات است، جذب سرمایه گذاری با کیفیت است که دانشگاه به ایجاد شهرت به عنوان یک مقصد در سطح جهانی برای محققان برجسته کمک کرد. این دانشگاه چهار تم تحقیقات میان رشته ای عمده که مطابقت با نیازهای ایرلند و چالش های فعلی جهانی تاسیس شد.

UCD را نگه می دارد تمرکز خارجی، به دنبال رهبری و برنامه های شکل از طریق اتحاد و مشارکت با همسالان خود، ملی و بین المللی.

موقعیت بین المللی از UCD به سرعت در سال های اخیر افزایش یافته و این دانشگاه در حال حاضر در بالای 1 درصد از موسسات در سراسر جهان توسط رتبه بندی آموزش عالی تایمز قرار گرفت.

UCD بر روی یک برگ زیبا دانشگاه 133 هکتاری نزدیک به مرکز شهرستان دوبلین، فراهم می کند که ترکیبی از امکانات آموزشی، موسسات تحقیقاتی، کتابخانه ها و مجموعه آرشیوی، فضای شرکت، روستاها دانش آموز، و امکانات ورزشی و تفریحی واقع شده است.

رتبه بندی

توجه: تعداد دانشجویان مربوط به سال تحصیلی 2011/12

آموزش فلسفه

شما خواهید را به مکانی بهتر برای مطالعه از UCD را پیدا کند. ما دانشگاه های پیشرو ایرلند، ارائه وسیع ترین طیف وسیعی از افتخاری درجه در هیجان انگیز ترین محیط؛ و با UCD افق و UCD آنلاین شما باید انتخاب بیشتر از همیشه است.

دانشگاهیان UCD کار را برای ارائه پاسخ به سوالات مهم ترین زمان ما

این فرصت خود را برای تبدیل شدن به بخشی از یک جامعه که در آن تقریبا 30000 دانشجویان مطالعات خود را تحت هدایت بهترین دانشگاهیان ایرلند را دنبال کنند، که بسیاری از آنها از کارشناسان برجسته است.

دانشگاهیان UCD کار را برای ارائه پاسخ به سوالات مهم ترین زمان ما، اعم از آینده سیاسی ایرلند در یک جامعه بزرگ اروپایی به پیشگیری و درمان این بیماری است.

کتابخانه ما منابع شما نیاز به قرار دادن یادگیری، به معنای واقعی کلمه، در نوک انگشتان خود را. همچنین گسترده امکانات آموزش الکترونیکی و منابع الکترونیکی است که اطمینان از دسترسی فوری به منابع، در هر زمان، هر جا وجود دارد. بخش عمده ای از مواد یادگیری شما در حال حاضر در دسترس آنلاین و شما قادر خواهید بود برای دسترسی به این و دیگر اطلاعات، و همچنین ارسال و دریافت ایمیل، بدون توجه به جایی که شما هستند خواهد بود.

مکان ها

  • Ireland Online

    Student Desk, Tierney Building, University College Dublin, Belfield, Dublin 4, , Ireland Online

برنامه ها

    موسسه همچنین ارائه می دهد:

    سوالات