Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
University of Colorado Colorado Springs

University of Colorado Colorado Springs

University of Colorado Colorado Springs

مقدمه

دانشگاه کلرادو کلرادو اسپرینگز است در حدود 521 جریب زمین در شمال کلرادو اسپرینگز در پای آستین BLUFFS، شکل گیری صخره های طبیعی ناهموار واقع شده است. پردیس یک نمایش تماشایی از محدوده جبهه کوه های راکی، از جمله قله پیکس، یک کوه 14،100 پا که الهام گرفته از کاترین لی بیتز برای نوشتن "امریکا زیبا" از اوج خود در سال 1893 فراهم می کند.

تاسیس در سال 1965، UCCS در سال 1964 هدیه اصلی از 80 جریب (برای قیمت $ 1) از تاجر محلی جورج Dwire ساخته شده است. پردیس همچنان به گسترش با اضافه اخیر یک مرکز تفریحی پردیس، حوادث Gallogly مرکز، مرکز آزبورن برای علوم و مهندسی، برگر سالن، کوه شیر ورزشگاه و بازسازی به Dwire هال، مرکز هلر برای هنر و علوم انسانی و گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس سالن.

در پاییز 2013 ترم، بیش از 10،600 دانش آموزان در آموزش حمایت دولت ثبت نام و تقریبا 1،100 دانش آموزان در مطالعات گسترده شرکت کردند. در UCCS 53٪ از دانش آموزان دختر هستند. 23٪ به عنوان دانش آموزان اقلیت های قومی را تشخیص دهد. حدود 92٪ از دانش آموزان UCCS سرچشمه از کلرادو؛ با این حال، دانش آموزان از تمام 50 ایالت و 55 کشور هستند، بیان کرد. بیش از 325 پرسنل نظامی و 25 ورزشکاران المپیک ایالات متحده آموزش عالی در UCCS را دنبال کنند. در حدود 84٪ از دانش آموزان در برنامه های مقطع کارشناسی ثبت نام و 16٪ به دنبال مطالعه فارغ التحصیل، با کمک حدود 1،100 هیئت علمی و کارکنان. بودجه صندوق در حال حاضر برای سال مالی 2014 حدود 186 میلیون $ است. هزینه های دانشگاه هر سال عملکرد حدود 310 میلیون $ به اقتصاد محلی از طریق ساخت و ساز، کارکنان و دانشجویان هزینه ها، هزینه های سفر و عامل.

اعتباربخشی

معتبر توسط کمیسیون آموزش عالی؛ عضو انجمن شمالی مرکزی مدارس و کالجها.

ماموریت ما

ماموریت دانشکده تحصیلات تکمیلی است که به ترویج برتری در آموزش و پرورش فارغ التحصیل و به منظور تسهیل و افزایش تجربه آموزشی و فرصت ها برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی. دانشکده تحصیلات تکمیلی است که مسئولیت نظارت بر و هماهنگی از همه برنامه های تحصیلات تکمیلی و برای اطمینان از سازگاری میان برنامه و انطباق با سیاست های دانشکده تحصیلات تکمیلی.

اعداد و ارقام

2014 ثبت نام

 • 11،132 پاییز 2014 در دانشگاه دانشجویان، + 5٪ (بالا و سابقه ثبت نام) - 2،000 دانشجویان در دوره های آنلاین ثبت نام - 32٪ دریافت کنندگان پل گرانت - 33 درصد از دانش آموزان اقلیت هستند. 35٪ از کلاس دانشجوی سال اول - در میان سریعترین دانشگاه در حال رشد در دولت

پاییز 2014 دانشجوی کارشناسی ارشد ثبت نام:

 • 1،753 دانشجویان تحصیلات تکمیلی - چهارمین ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه دولتی در کلرادو (CU دنور، CU بولدر، CSU-فورت کالینز، UCCS) - نرخ فارغ التحصیلی برای گروه های اقلیت قومی برابر متوسط ​​دانشگاه همتا - بیش از 1،500 جانبازان نظامی، نظامی فعال و خانواده اعضای - 25 ورزشکاران المپیک ایالات متحده

کارآمد

 • هزینه های UCCS هسته ای هستند 14 درصد کمتر از کسانی که از دانشگاه های همکار - UCCS حمایت دولت 1.023 $ کمتر در هر دانشجوی تمام وقت از دانشگاه های همکار دریافت - کمک درسی UCCS و هزینه ها 8 درصد کمتر از همسالان - UCCS دارای 40٪ کمتر وقت کارکنان معادل از دانشگاه های همکار

کیفیت بالا

 • UCCS ارائه می دهد 37 مدرک کارشناسی، 19 کارشناسی ارشد، دکترا و پنج - اخبار آمریکا و گزارش جهانی: بهترین کالج در امریکا
 • سیزدهم در میان دانشگاه های دولتی منطقه ای غرب - ششم در سراسر کشور برای کارشناسی کارشناسی عمومی - برنامه های تحصیلات تکمیلی، بالا رتبه در پرستاری، کسب و کار و امور عمومی - GI مشاغل
 • دوستانه نظامی (بالای 20 درصد از کالج ها و دانشگاه ها)

تاریخچه

دانشگاه کلرادو کلرادو اسپرینگز به عنوان یک فرمت از دانشگاه کلرادو سیستم در سال 1965 تاسیس شد. پردیس در سایت از سابق 80 هکتاری Cragmor آسایشگاه، یک مرکز درمان کلرادو اسپرینگز و خانه سالمندان برای افراد مبتلا به سل که در 1900s اولیه ساخته شده بود قرار داشت. در سال 1965، جورج J. Dwire سخاوتمندانه ملک 80 هکتاری برای $ 1 فروخته شده به دانشگاه، و مرکز کلرادو اسپرینگز از دانشگاه کلرادو تاسیس شد.

املاک طول سال از طریق کمک های مالی قابل توجه و حمایت گسترده جامعه به دست آورد، و در نتیجه با شکوه 532 هکتاری دانشگاه UCCS امروز برای توسعه و رشد است. سایت یک بار خانه را آبا و اجدادی بومیان آمریکا بود. از حدود 30 سایت های سرخپوستان از حدود 100 میلادی تا 1400 میلادی مورد استفاده قرار می ماند نقطه محوطه دانشگاه.

سال های آغازین

در سال 1972، کلرادو مجمع عمومی تایید کلرادو قانون اساسی متمم 4، تعیین دانشگاه کلرادو اسپرینگز و دو مرکز دیگر دانشگاهها، به عنوان مجزا از دانشگاه کلرادو. در آن سال Dwire سالن باز به عنوان اولین ساختمان تنها دانشگاهی در محوطه دانشگاه. در سال 1974، اولین رئیس UCCS، منصوب شد گزارش به طور مستقیم به دانشگاه کلرادو رئيس جمهور.

UCCS در طول سال ها رشد کرد، در حال توسعه برنامه های آموزشی جدید در پنج کالج آن: کسب و کار و مدیریت؛ تحصیلات؛ مهندسی و علوم کاربردی؛ نامه ها، هنر و علوم؛ و دانشکده امور عمومی. در سال 1997، یک رفراندوم جامعه بت ال کالج متعلق به شهرستان پرستاری با UCCS با هم ادغام شدند، و آن را در کالج ششم در دانشگاه.

در سال 2011، مسئولیت تحقیق رسمی به ماموریت های قانونی UCCS توسط قوه مقننه کلرادو اضافه شد. امروز، رفع نیازهای دومین شهرستان کلرادو و مناطق فراتر از آن، UCCS ارائه می دهد 34 کارشناسی، کارشناسی ارشد و 19 پنج درجه دکترا از طریق شش کالج ها و مدارس آن است.

امروز

امروز، خانه های دانشگاه صنوف گسترده، خانه های مسکونی، یک مرکز تفریحی، مجموعه ورزشی، مرکز توسعه خانواده، گرد و خاکی مستراح "خوشگذراناند" تئاتر، ال مرکز Pomar را و کتابخانه خانواده کرامر، حوادث Gallogly مرکز، و مرکز مهندسی علوم آزبورن و؛ پیشگامانه برای نوآورانه مرکز لین برای علمی علوم بهداشتی در ماه ژوئن 2012. از سال 2000 برگزار شد، ساختمان های تاریخی مانند سالن اصلی اصلی، Cragmor هال و سالن Dwire اند بازسازی شده است.

از آنجا که اولین شروع آن در سال 1975، حدود 35،000 UCCS دانش آموزان فارغ التحصیل شده است. ثبت نام سالانه در این سال بیش از 10،500 دانش آموزان، خدمت توسط نزدیک به 1،000 استادان و کارکنان، پیشبرد ماموریت و چشم انداز از دانشگاه است. UCCS پیش بینی ثبت نام شده 13،000 دانش آموزان تا سال 2020.

از طریق تعهد جامعه خود، فارغ التحصیلان و استادان و کارکنان آن، UCCS به یک پر جنب و جوش، دانشگاه پویا آماده برای به انجام رساندن همه چیز قابل توجه در قرن 21st رشد کرده است. این دانشگاه ساخته شده توسط یک جامعه، به نفع کل جامعه است. میراث خود را از تعهد وعده برای ساخت فرصت برای ایجاد یک دانشگاه بزرگ در شهرستان های بزرگ است.

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

مکان ها

 • Colorado Springs

  1420 Austin Bluffs Pkwy,, 80918, Colorado Springs

  سوالات