Keystone logo
University of Adelaide

University of Adelaide

University of Adelaide

مقدمه

دانشگاه آدلاید آموزش و پژوهش موسسه عالی در سطح جهانی متعهد به ارائه با کیفیت بالا و یادگیری متمایز، آموزش و تجارب پژوهش است.

این دانشگاه در محور:

کشف دانش جدید نوآوری به دنبال آماده سازی رهبران تحصیل از فردا که مستقل، خلاق با چشم انداز بین المللی می باشد.

یادگیری و تدریس

یادگیری و تدریس شامل طیف گسترده ای از درجه کارشناسی و کارشناسی ارشد ارائه شده در دانشگاه.

دانش آموزان با تجربه آموزش و پرورش و تحصیلات تکمیلی ویژگی های منحصر به فرد و جامع ارائه می شوند به نتایج حرفه ای تراز وسط قرار دارد. درجه ما مربوط به نیازهای در حال تغییر از کارفرمایان و نیازهای صنعت و جامعه می باشد.

مدارک تحصیلی ها تحویل در سراسر پنج دانشکده ما:

دانشکده فنی و مهندسی، کامپیوتر و ریاضی علوم دانشکده علوم بهداشت دانشکده علوم انسانی و علوم اجتماعی دانشکده حرفه دانشکده علوم

نمایش دانشگاه

تاسیس در سال 1874، دانشگاه آدلاید سوم قدیمی ترین دانشگاه در استرالیا است. با شهرت بین المللی برای انجام تحقیقات جهان پیشرو در سراسر طیف گسترده ای از مناطق، ما در حال به طور مداوم در 1٪ از دانشگاه در سراسر جهان رتبه بندی شده و یک عضو گروه هشت لینک به وب سایت های خارجی؛ ائتلافی از تحقیقات قبل از هر چیز دانشگاه فشرده استرالیا.

دانشگاه به منزله یک جامعه پر جنب و جوش و متنوع با بیش از 25000 دانشجو و بیش از 3500 عضو از کارکنان در سراسر سه شعبه اصلی ما است.

تاریخ

دانشگاه آدلاید با هدف اصیل تاسیس شد: برای آماده شدن برای رهبران جوان استرالیای جنوبی توسط آموزش و پرورش به جای تولد یا ثروت در حل و فصل عاری از نابرابری های اجتماعی و مذهبی دنیای قدیم شکل گرفته است.

دانشگاه در سال 1874 تاسیس شد و در سال 1876 تدریس را آغاز کرد. اولین سخنرانی رسمی در لاتین و کارشناسی درجه اول ارائه شده است.

با این حال، دانشگاه اولین معاون، دکتر آگوستوس کوتاه، یک چشم انداز برای یک دانشگاه باز به بررسی رشته های جدید مانند علوم، ادبیات مدرن، هنر و فلسفه اخلاق بود. افراد دیگر از برنامه درسی کلاسیک باریک در دانشگاه آکسفورد ارائه شده در آن زمان بود. این چشم انداز می شود در سال 1882 متوجه زمانی که دانشگاه برای اولین بار در استرالیا به اعطای درجه در علم تبدیل شد.

روح تحقیق بیشتر در آغوش گرفت و آزادی برای کشف افراد غیر کلاسیک ادامه داد. قبل از رسیدن به 1900s دانشگاه درجه در هنر، علم، حقوق، پزشکی و موسیقی ارائه شده است. علاوه بر ریاضیات، فلسفه، زبان و مهندسی معدن آموزش داده شد. این گل سرسبد درجه و رشته های امروز در دانشگاه ادامه دهد.

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

مکان ها

  • Adelaide

    The University of Adelaide SA 5005 , , Adelaide

    سوالات