Keystone logo
Tusculum University

Tusculum University

Tusculum University

مقدمه

پیشگامان ماجراجو و دنباله دار هستند - ما مثال می زنیم. پیشگامان Pathways جدید را از طریق مرزهای جدید جعل می کنند. پیشگامان شجاع ، مقاوم و با تدبیر هستند. ما پیشگام هستیم.

در Tusculum با کشف هدف خود ، نوآوری ، تعامل ، آزمایش و استقامت به چالش کشیده می شوید. در طول مسیر خود ، مورد تشویق ، توانمند سازی ، حمایت و الهام قرار خواهید گرفت. این روش Pioneer است.

Tusculum University تکیه بر میراث غنی Presbyterian و روحیه پیشگام ، یک آموزش فعال و تجربی را در یک محیط دلسوز مسیحی برای الهام بخشیدن به مشارکت مدنی ، غنی سازی زندگی شخصی و تجهیز افراد حرفه ای آماده ارائه می دهد.

Tusculum University کوشد تا به فارغ التحصیلان خود احساسی از جهانی که در آن زندگی می کنند القا کند و مهارت هایی را برای تصمیم گیری درست که مبتنی بر خیر عمومی است ، ایجاد کند. به طور خلاصه ، Tusculum می خواهد دانشجویانی را فارغ التحصیل کند که نه تنها خوب کار می کنند بلکه کارهای خوبی انجام می دهند.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

  • Tusculum

    Shiloh Road,60, 37745, Tusculum

    سوالات