Keystone logo
Turner College - Columbus State University

Turner College - Columbus State University

Turner College - Columbus State University

مقدمه

چرا دانشگاه ترنر؟

کالج ترنر دانشجویان کسب و کار را برای ایجاد ارزش در جوامع و کارفرمایان خود در محیط رقابتی جهانی آماده می کند. برنامه های کسب و کار ما حرفه ای توسط انجمن های پیشرفته دانشکده های کسب و کار دانشگاه معتبر. به عنوان یک عضو معتبر بین المللی AACSB، کالج ما برنامه های تجاری را ارائه می دهد که از طریق یک برنامه درسی بین رشته ای به منظور تمایز آنها با کیفیت بالا از طریق یک برنامه درسی بین رشته ای، دانش آموزان را در درک گسترده ای از کسب و کار و نقش آن در جامعه فراهم می کند.

کالج تجاری ترنر و دانشکده علوم رایانه TSYS در مرکز تجارت و فناوری (CCT) مستقر در پردیس اصلی قرار دارند. با هم، کالج ترنر 8 برنامه فارغ التحصیلی، 12 برنامه کارشناسی و گواهینامه های متعدد ارائه می دهد. ما در حال خانه ای برای انواع مختلفی از سازمان های دانشجویی از جمله حسابداری باشگاه، CSU انجمن بازاریابی آمریکا، Enactus، انجمن سرمایه گذاری مالی، انجمن متخصصان تقلب خبره، انجمن مدیریت منابع انسانی (SHRM)، انجمن ماشین حساب (ACM) و پردیس Nerds سازمان های ما فرصتی برای به دست آوردن تجربه دنیای واقعی، گوش دادن به سخنرانان حرفه ای و رقابت در سطح ملی فراهم می کنند.

دربارهی ما

مأموریت دانشکده تجارت دی. ابوت ترنر این است که دانشجویان را آماده کند تا ارزش خود را به جوامع و کارفرمایانشان، بویژه شرکت های محلی و منطقه ای، افزایش دهند. مرکز تجارت و فناوری مرکز تجارت و فناوری (CCT) که در محوطه اصلی قرار دارد، دفتر نمایندگی کالج Turner و سه واحد دانشگاهی را در بر می گیرد:

Turner College of Business
 • حسابداری
 • مدیریت
 • دانشکده علوم رایانه TSYS.

ثبت نام دانشجویان کل کالج ترنر در سال 2014 1464 بود، 1259 در برنامه های کارشناسی و 204 در برنامه های فارغ التحصیل شده است. متوسط ​​متوسط ​​دانشجویان دوره کارشناسی 33 و 27 برای برنامه های فارغ التحصیل می باشد. با توجه به میزان متوسط ​​کلاس های کوچکتر ما، دانشکده ها و کارکنان اختصاص داده شده و هزینه های معقول ما، ممکن است بهترین خرید در آموزش عالی در منطقه باشد. خدمات فناوری اطلاعات و فناوری اطلاعات در طبقه اول CCT واقع شده است.

اعتباربخشی

AACSB International accreditation

برنامه های تحصیلی کالج کسب و کار D. Abbott Turner حرفه ای از طریق انجمن به پیشرفت مدارس کسب و کار دانشگاهی معتبر است. به عنوان یک عضو معتبر بین المللی AACSB، کالج ما برنامه های تجاری را ارائه می دهد که از طریق یک برنامه درسی بین رشته ای به منظور تمایز آنها با کیفیت بالا از طریق یک برنامه درسی بین رشته ای، دانش آموزان را در درک گسترده ای از کسب و کار و نقش آن در جامعه فراهم می کند.

چرا اعتبارنامه AACSB اهمیت دارد؟

به عنوان یک دانشجوی آینده نگر: رفتن به کالج یک سرمایه گذاری بزرگ است. شما قصد تحصیل، نوشتن مقالات و امتحانات را دارید. شما همچنین می خواهید مقدار زیادی پول را صرف کنید. همه این کارها و پول باید آنچه را که پرداخت می کنید به شما بدهند، درست است؟ همه مدارس شما را به سرمایه گذاری خود باز نمی گرداند. اعتبار بخشی AACSB تضمین می کند که مدرسه صرف پول خود نیست. مدارس معتبر AACSB باید استانداردهای کیفیت بسیار دقیق را تحویل دهند. آنها اثبات شده اند که بهترین خدمات آموزشی را در سراسر جهان ارائه می دهند. مدارس معتبر AACSB:

 • در سراسر جهان توسط کارفرمایان برتر و سایر دانشگاه ها شناخته شده است.

 • کارفرمایانی دارند که تنها فارغ التحصیلان خود را استخدام می کنند.

 • دسترسی بیشتری به کارکنان داشته باشید.

 • فارغ التحصیلانی هستند که حقوق بالا و رقابتی بیشتری را دریافت می کنند.

 • می گویند داشتن مجوز کیفیت برنامه های تجاری خود را بهبود می بخشد.

 • می گویند داشتن اعتبار به آنها کمک می کند تا استخدام و بهترین اساتید و محققان را حفظ کنند.

 • دانش آموزانی که بیشتر بین المللی هستند، دارای GPA های تحصیلات عالی هستند و احتمالا سطح تحصیلات بیشتری را کسب می کنند.

 • به چالش کشیدن و به شما بهترین مهارت را به شما به شما یک مزیت متمایز در دنیای واقعی به شما آموزش.

به عنوان یک کارفرمای: کارفرمایان فارغ التحصیلان کسب و کار کافی را از مدارس کسب و کار با کیفیت می خواهند فارغ التحصیلان می دانند که در روز اول انجام خواهند شد. به همین دلیل است که برنامه تحصیلی کسب و کار بسیار مهم است که شما را به دانش و مهارت های مورد نیاز کارفرمایان آموزش می دهد. کارفرمایان یک مدرسه کسب و کار خوب از یکی از فارغ التحصیلان مطلع می دانند. در اینجا حقایق هستند:

 • بسیاری از شرکت های بزرگ جهانی، فقط از مدارس معتبر AACSB استخدام می کنند.

 • فارغ التحصیلان مدرسه آکادمیک AACSB، حقوق و دستمزد رقابتی بیشتری ارائه می دهند.

 • دانش آموزان مدارس معتبر AACSB دارای کارفرمای بیشتری هستند که بعد از فارغ التحصیلی علاقه مند به آن هستند.

شرکت ها نیز تفاوت های بین کارکنانی را که در مکاتب تجاری آکادمیک AACSB حضور دارند و همچنین افرادی که در این زمینه حضور ندارند مطالعه کرده اند. به عنوان مثال، یک شرکت متوجه شد که کارکنانی که توسط مدارس کسب و کار غیرمجاز غیر AACSB تحصیل کرده بودند عملکرد پایینتری داشتند. از این رو، این سازمان در حال حاضر فقط آموزش و پرورش را از مدارس کسب و کار معتبر AACSB بازپرداخت می کند.

مأموریت

بیانیه چشم انداز

Turner College of Business

گسترش دانستن کالج به عنوان یک مرکز عالی در آموزش و پرورش کسب و کار و علوم کامپیوتر.

مأموریت کالج ترنر

کالج ترنر برای ارائه ارزش به جوامع و کارفرمایان خود در محیط رقابتی جهانی، با ارائه خدمات با کیفیت بالا، کسب و کار مربوطه و آموزش علوم رایانه، دانش آموزان را آماده می کند.

طرح استراتژیک

چشم انداز، مأموریت و ارزش های دانشکده تجارت دی. ابوت ترنر اصول هدایت طرح استراتژیک ما را ارائه می دهد. آنها معمولا بر اساس یک دوره پنج ساله توسط دانشکده، دانشکده، گروه دانشجویی و شورای مشاوره کسب و کار بررسی می شوند.

Turner College of Business

اهداف کالج ترنر

هدف 1: ارتقاء کیفیت و مشخصات کالج ترنر به عنوان کالج انتخابی.

هدف 2: ثبت نام را افزایش دهید و گزینه های تحویل برنامه را گسترش دهید.

هدف 3: بهبود فناوری و منابع برای اهداف آموزشی و تحقیقاتی.

هدف 4: افزایش مشارکت های داخلی و خارجی.

هدف 5: افزایش بودجه.

مکان ها

 • Columbus

  Columbus State University 4225 University Avenue Columbus, Georgia 31907, 31907, Columbus

  سوالات