Keystone logo
Tulane University

Tulane University

Tulane University

مقدمه

Tulane University یک موسسه تحقیقاتی خصوصی است که در نیواورلئان، لوئیزیانا، ایالات متحده آمریکا واقع شده است. این یک دانشگاه بسیار معتبر با جامعه متنوع و پویا از دانشجویان، اساتید و کارکنان است که گرد هم می آیند تا به تعالی دانشگاهی دست یابند و کمک های مثبتی به جامعه داشته باشند.

یکی از ویژگی های متمایز Tulane University تعهد آن به آموزش، تحقیق و مشارکت بین رشته ای است. این دانشگاه طیف گسترده‌ای از برنامه‌ها و ابتکارات را ارائه می‌کند که دانشجویان، اساتید و کارکنان را تشویق می‌کند تا در مرزهای آکادمیک سنتی کار کنند و مسائل پیچیده را از منظرهای متعدد بررسی کنند.

به عنوان مثال، تولین چندین مرکز و مؤسسه بین رشته‌ای دارد، مانند مؤسسه اقتصاد سیاسی مورفی، مؤسسه مغز تولان، و مؤسسه نیوکمب برای رهبری زنان، که دانشمندانی را از رشته‌های مختلف گرد هم می‌آورند تا در تحقیقات پیشرفته با یکدیگر همکاری کنند و منحصر به فرد ارائه دهند. فرصت های آموزشی برای دانش آموزان

Tulane همچنین چندین برنامه درجه بین رشته ای مانند لیسانس علوم در مطالعات مدیریت و حقوقی، لیسانس علوم در بهداشت عمومی و پزشکی گرمسیری، و کارشناسی ارشد توسعه پایدار املاک و مستغلات ارائه می دهد. این برنامه ها از تخصص اساتید از چندین رشته استفاده می کنند تا دانش آموزان را با درک جامعی از مسائل پیچیده و آماده سازی آنها برای مشاغل در زمینه های مختلف آماده کنند.

به طور کلی، رویکرد بین رشته‌ای Tulane University ، خلاقیت، نوآوری و همکاری را تقویت می‌کند و دانشجویان را آماده می‌کند تا شهروندان جهانی باشند که می‌توانند با چالش‌های پیچیده مقابله کنند و کمک‌های معناداری به جامعه داشته باشند.

مکان ها

 • New Orleans

  1430 Tulane Ave. MC 8513, 70112, New Orleans

  برنامه ها

   موسسه همچنین ارائه می دهد:

   سوالات