Keystone logo
Gheorghe Asachi Technical University Of Iasi

Gheorghe Asachi Technical University Of Iasi

Gheorghe Asachi Technical University Of Iasi

مقدمه

دانش آموزان TUIASI به مطالعات فنی پیشرفته دسترسی دارند، زیرا این دانشگاه یکی از بهترین ها در کشور و اروپای شرقی است. استادان بزرگ، دوره های مربوطه و آزمایشگاه های جدید در انتظار شما هستند.

دانشگاه فنی دانشگاه قاهره Asachi از قدیمی ترین سنت آموزش مهندسی در رومانی است. از زمان تاسیس آن، TUIASI اولویت را به تحقیق، رویکرد بین رشته ای، نوآوری، تدریس و در طول دو دهه گذشته بین المللی TUIASI داده است. هدف اصلی ما توسعه فناوری برای مردم اطراف ما همیشه در TUIASI تحقیق، تدریس و فعالیت های انتقال فناوری TUIASI بوده است. این هدف ما را به ساخت و توسعه دانشگاه ادامه داد. در حال حاضر حدود 13000 دانش آموز، 23 مرکز تحقیق و تعالی و 8 تیم تحقیقاتی و آزمایشگاه های تحقیقاتی معتبر دارد. TUIASI بیش از 303 قرارداد اراسموس را با 25 کشور امضا کرده است، بنابراین شما مردم را از سراسر جهان ملاقات خواهید کرد. و آیا می دانستید که کتابخانه دانشگاه یکی از زیباترین کتابخانه های دنیاست و رقابت با کتابخانه کالج ترینیتی در دوبلین و کتابخانه ملی فرانسه است؟

این دانشگاه بر نیازهای آموزشی دانشجویان تمرکز دارد، به طور مداوم امکانات و برنامه های درسی خود را برای رفع نیازهای همیشه در حال تغییر در زمینه کار بهبود می بخشد. TUIASI دارای روابط قوی با کسب و کارهای ملی و بین المللی است، شرکت های بزرگ مانند مایکروسافت، دلفی، قاره ای، آمازون و بسیاری دیگر دانشجویان دانشگاه فنی و فارغ التحصیلان اغلب به عنوان کارآموزان و یا کارکنان به پایان رسید.

دانشکده ها

 • دانشکده کنترل اتوماتیک و مهندسی کامپیوتر
 • "Cristofor Simionescu" دانشکده مهندسی شیمی و حفاظت از محیط زیست
 • دانشکده مهندسی عمران و خدمات ساختمان
 • دانشکده ماشین آلات و مدیریت صنعتی
 • دانشکده الکترونیک، مخابرات و فناوری اطلاعات
 • دانشکده مهندسی برق
 • دانشکده هیدروشن، زمین شناسی و مهندسی محیط زیست
 • دانشکده مهندسی مکانیک
 • دانشکده علوم و مهندسی مواد
 • "GM Cantacuzino" دانشکده معماری
 • دانشکده طراحی صنعتی و مدیریت بازرگانی

هسته TUIASI - جامعه آن

دانشگاه یک جامعه بسیار تنگ است دانش آموزان، کارکنان اداری و معلمان به صورت منظم ملاقات می کنند و با هم در پروژه های مشترک - ساخت اتومبیل های مسابقه یا راه اندازی مجدد نام تجاری ماشین های رومانیایی - ARO - ایجاد ساختار جالب و سرگرم کننده مانند ساخت مدل ساخته شده از اسپاگتی یا درخت کریسمس ساخته شده از اشکال مختلف 3D و همچنین پیوستن نیروهای برای رقابت در مسائل بین المللی ریاضی و مهندسی، بازگشت به خانه هر سال با مدال طلا، برنز و نقره.

این همکاری به محوطه دانشگاه گسترش می یابد - جلسات هفتگی با دانشجویانی که در محوطه دانشگاه زندگی می کنند به منظور بهبود شیوه زندگی و مسکن آنها وجود دارد. بر اساس درخواست دانش آموزان، دو سالن سخنرانی جدید ساخته شده اند، دارای اتصال به اینترنت سریع و باز شدن در اواخر شب، و نیز دو ایستگاه شستشو در ساعت است. در طول سال های گذشته، کارکنان دانشگاه در حال کار بر روی سیستم های پارکینگ دوچرخه هوشمند و احیای مناطق سبز در محوطه دانشگاه و اطراف آن بودند.

13 انجمن دانشجویی در TUIASI -BEST، AIESEC و یکی برای هر یک از 11 دانشکده وجود دارد که به منظور ارتقاء حقوق دانشجویان، یادگیری غیررسمی و غیر رسمی، و البته، سرگرم کننده است. این سازمانها اغلب رویدادهای فرهنگی و حرفه ای مانند کارگاه ها، نمایش ها، سفرها و مسابقات ورزشی را برگزار می کنند.

امکانات

ما دائما در حال تلاش برای ایجاد یک فضای دوستانه، راحت و ایمن هستیم، به همین TUIASI دانش آموزان TUIASI در اختیار شما قرار می دهند و امکانات متنوعی از استانداردهای عالی ارائه می دهند. در محوطه دانشگاهی که یکی از بزرگترین دانشگاه های دانشگاهی در رومانی است، شما می توانید سالن های اقامت مدرن، یک کافه تریا جدید با قیمت های مقرون به صرفه، یک مرکز مشاوره ای پیدا کنید که در آن دانش آموزان از تجربیات جدید از طریق توسعه شخصی، برنامه های حرفه ای و داوطلبانه توسعه یافته توسط دانشگاه، امکانات ورزشی با نرخ ویژه برای دانشجویان و خدمات خشکشویی رایگان برای دانشجویان TUIASI .

کتابخانه

کتابخانه TUIASI به عنوان یک کتابخانه فنی و مرجع تحقیقاتی تاسیس شده است که دارای کتابخانه مرکزی و شش شعبه است. این به عنوان یکی از زیباترین در جهان شناخته شده و تکنولوژی جدید را در یادگیری و تحقیق سنتی ادغام می کند.

این کتابخانه حدود یک میلیون جلد را با توجه به شیوه های فهرست بندی و فهرست بندی بین المللی بایگانی می کند و از طیف گسترده ای از موضوعات در زمینه مهندسی و فن آوری، علم، اقتصاد و حقوق حمایت می کند.

اقامت و کافه تریا

مانند بسیاری از دانشجویان رومانیایی که از مناطق مختلف کشور و بسیاری از دانشجویان خارجی هستند، می توانید تحصیل در محوطه دانشگاه را انتخاب کنید. محل اقامت دانشگاه به معنای 21 خوابگاه در پردیس دانشجویی Tudor Vladimirescu با 8000 محل است. همچنین یک کافه تریای جدید و مدرن وجود دارد که در آن شما می توانید غذای خوشمزه را با قیمت های ارزان بخورید.

خدمات بهداشتی

خدمات بهداشتی دانشجویی (Policlinica Studenţească) ارائه می دهد طیف گسترده ای از خدمات پزشکی به دانش آموزان و در محوطه دانشگاه قرار دارد. تمام دانشجویان بین المللی به مشاوره رایگان از پزشکان و درمان های بیمارستان دسترسی پیدا می کنند.

شهر، دانشگاه و زندگی دانشجویی

شما در Iaşi، قلب مولدووا و یکی از پر جنب و جوش ترین و پر جنب و جوش ترین شهرهای رومانی، تحصیل خواهید کرد. مکان های عالی، غذای محلی خوشمزه و شب زنده داری بزرگ، که شما بلافاصله به آن عشق می ورزید. شما در 'Tudor Vladimirescu' زندگی می کنید، یک محوطه دانشگاهی 8000 این است که مانند یک شهر کوچک درون شهر است. در محوطه دانشگاه شما همه چیزهایی را دارید که نیاز دارید: غذاخوری با غذای عالی و فوق العاده ارزان، سالن ورزشی مدرن، زمین بازی، کافه ها، کافه ها، باشگاه ها، نام آن را! خوابگاه ها در فاصلهی پیاده از بازار یولیوس (مغازه ها، رستوران ها، سینما 3D و غیره) و جدیدترین مرکز خرید و فروش شهر Palas قرار دارند.

به هر حال، آیا می دانستید که رومانی بهترین اینترنت اینترنتی در اروپا دارد؟ این رتبه اول در قاره و دهم در جهان است. در تماس با دوستان و خانواده باشید و هرگز یک پست فیس بوک، یک تصویر Instagram یا یک صدای جیر جیر در دانشگاه پیدا نکنید.

اوقات فراغت و ورزش

زندگی به عنوان یک دانش آموز TUIASI همه چیز در مورد کار، دوره ها و تحقیقات نیست. ما یک تجربه زندگی سالم را از طریق ورزش و امکانات تفریحی ترویج می دهیم، دو سالن بدنسازی مدرن و کاملا مجهز، شش میدان بازی، مرکز تناسب اندام و ایروبیک، و همچنین جایی که می توانید فوتبال، والیبال و بسکتبال بازی کنید.

مکان ها

 • Iași

  Bulevardul Profesor Dimitrie Mangeron 67, 700050, Iași

  سوالات