Keystone logo
Tufts University - Graduate School of Arts and Sciences

Tufts University - Graduate School of Arts and Sciences

Tufts University - Graduate School of Arts and Sciences

مقدمه

66141_students2.jpg

در باره

برنامه های تحصیلات تکمیلی در دانشکده هنرها و علوم دانشگاه تافتس، فضای یک کالج هنرهای لیبرال را با منابع تکنولوژیکی پیشرفته یک موسسه تحقیقاتی ترکیب می کند. محققان در سطح جهانی، مشاوره شخصی، امکانات آزمایشگاهی مشترک، و مشارکت‌های صنعتی، دانش‌آموزان Tufts را با مهارت‌هایی مجهز می‌کنند تا در تخصص‌های انتخابی خود برتری پیدا کنند و حرفه خود را با اشتیاق و تعهد دنبال کنند.

دانشکده تحصیلات تکمیلی هنر و علوم تمام منابع دانشگاه تافتس را در اختیار می‌گیرد - یک موسسه تحقیقاتی پر جنب و جوش با فرهنگ فکری دقیق. ما بیش از 22 برنامه دکترا و 30 برنامه کارشناسی ارشد - از تاریخ هنر تا فیزیک - و فرصت هایی برای آموزش و راهنمایی برخی از درخشان ترین دانشجویان کارشناسی در کشور ارائه می دهیم. اعضای هیئت علمی ما متعهد به موفقیت شما هستند و آمادگی کامل حرفه ای را ارائه می دهند. دانشجویان تحصیلات تکمیلی ما از طریق دوره‌های آموزشی، راهنمایی، انتشار، کار میدانی و تحقیقات مستقل، وارد مشاغل خود می‌شوند تا آنچه را که آموخته‌اند به کار ببرند.

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

مکان ها

  • Medford

    2 The Green, Bendetson Hall, 02155, Medford

سوالات