Keystone logo
Trinity College Dublin - Department of Engineering, Environment and Emerging Technologies

Trinity College Dublin - Department of Engineering, Environment and Emerging Technologies

Trinity College Dublin - Department of Engineering, Environment and Emerging Technologies

مقدمه

کالج ترینیتی دوبلین پروژه بلندپروازانه ای را برای گسترش فعالیت های آموزشی و تحقیقاتی در سه مدرسه خود آغاز می کند: دانشکده های مهندسی، علوم طبیعی، و علوم کامپیوتر و آمار. با درک اهمیت بشریت در پرداختن به چالش توسعه فناوری پایدار، گسترش این سه مدرسه به عنوان یک فعالیت استراتژیک واحد در حوزه "مهندسی، محیط زیست و فناوری های نوظهور" یا E3 اجرا می شود.

چشم انداز E3:

 • ایجاد یک کارخانه ریخته گری هدفمند و چند رشته ای برای ارائه نوآوری در تحقیقات و تدریس در دانشکده های مهندسی ، علوم طبیعی و علوم کامپیوتر و آمار.
 • یک آموزش اثبات شده در آینده برای فارغ التحصیلان جدید که جامعه را قادر می سازد به روشی پایدار و عادلانه در این کره خاکی زندگی کند.
 • زیربنای نیازهای زیرساختی و پرسنلی این مدارس توسعه یافته برای اطمینان از جهانی بودن نتایج آنها است.
 • در 10 سال افزایش تعداد دانشجویان STEM در Trinity بیش از یک سوم.

با E3 ، ترینیتی چشم انداز جامعه ای را ارتقا می دهد که در آن وابستگی متقابل بین نوآوری فناوری و سرمایه طبیعی ما توسط تحقیقات ، آموزش و کارآفرینی پیشرو در جهان پیشرفت می کند.

E3 ایرلند را در خط مقدم تحقیقات در علوم ، فناوری ، مهندسی و ریاضیات (رشته های STEM) قرار می دهد که برای رقابت اقتصادی آینده بسیار مهم است. این مهندسین و دانشمندان را برای اشتغال در بخشهای فن آوری موجود و جدید آموزش خواهد داد ، آنها را با مهارتها و ویژگیهایی برای ایجاد مشاغل جدید هدایت می کند و ایرلند را برای کیفیت فارغ التحصیلان رشته های STEM در سطح جهانی قرار می دهد.

مأموریت

E3 با هدف توسعه دانش ، فن آوری ها و استعدادها برای طراحی و شکل گیری فعال منابع طبیعی کره زمین ، از طریق ادغام منحصر به فرد آن در علوم مهندسی ، طبیعی و کامپیوتر است.

چشم انداز

برای تقویت وابستگی متقابل بین نوآوری فناوری و سهام سرمایه طبیعی ما ، از طریق تحقیقات ، آموزش و کارآفرینی پیشرو در جهان.

ارزش های

آینده نگری ، نوآوری ، فوق رشته ، مسئولیت جهانی و تعالی

تحصیلات

کالج ترینیتی یکی از دانشگاههای برجسته جهان است که نتیجه سابقه طولانی مدت آن در زمینه تعالی در آموزش و پژوهش است. ضمن سازگاری با محیطی که دائماً در حال تغییر است ، همچنان به نقاط قوت سنتی خود ادامه می دهد. با رشد درک ما ، تأثیرات مثبت و منفی زندگی ما را در جهان پیرامون بهتر می دانیم. چالش های پیرامون سلامت ، اتوماسیون ، هوش مصنوعی ، تغییر آب و هوا ، انرژی ، آب و غذا ذاتاً جهانی ، چند رشته ای و ماهیت پیچیده است. نقش متخصصان در درک و شکل گیری تحولات در این مناطق اهمیت بیشتری پیدا خواهد کرد. با این حال ، به طور فزاینده ، بشریت به متخصصانی نیاز دارد که بتوانند دانش خود را در محافل گسترده تر متنی کنند و بتوانند به طور موثر و مثر با متخصصان سایر رشته ها کار کنند.

در جدید مارتین ناتون ، دانشجویان E3 Learning Foundry E3 در یک محیط فیزیکی و فکری در سطح جهانی یاد می گیرند ، جایی که آنها می توانند به عنوان متولی محیط یادگیری و یادگیری خود شوند. دانشجویان E3 از اولین روزهای خود تا فارغ التحصیلی از تجربه و قدرت دانشکده ترینیتی بعنوان یک مرکز برتری در آموزش و پژوهش استفاده می کنند. توسعه آنها به عنوان مرجع بین المللی برای بهترین عمل در آموزش علمی و فناوری مورد استفاده قرار خواهد گرفت. همکاری و مشارکت در رویکرد آموزشی مهم خواهد بود. دانش آموزان با دانشجویان سایر رشته ها ، با کارمندان دانشگاهی ، فنی و پژوهشی و با صنعت و آژانس های خارجی کار خواهند کرد. این تعاملات از طریق کار پروژه و کارآموزی تسهیل خواهد شد. ماهیت چالش محور ماموریت تحقیقاتی E3 در تجربه آموزشی E3 منعکس خواهد شد. یادگیری دانش آموزان ، به ویژه یادگیری مبتنی بر پروژه ، از چالش های جامعه ای که در تحقیق به آنها پرداخته می شود ، متن می یابد. به دانشجویان فرصت هایی برای انجام کارهای چند رشته ای - در هسته ، انتخابی و برنامه درسی ، با حمایت و پشتیبانی محققان در مدارس م constسس ارائه می شود. آنها قادر خواهند بود و به منظور دستیابی به دانش فنی عمیق مرتبط با رشته های منتخب خود و مهارت های عرضی لازم برای مقابله با مشکلات در مقیاس بزرگ - ارتباطات ، کار گروهی (میان رشته ای) و رهبری ، به آنها کمک می کنند دانش آموزان E3 پرشور ، باانگیزه و کنجکاو خواهند بود و انتظار دارند تجارب یادگیری خود را به چالش بکشند و به چالش بکشند.

فارغ التحصیلان E3 در تمام رشته های تشکیل دهنده خود تجربه یادگیری و کار در یک محیط چند رشته ای ، آموزش توسط متخصصان برجسته جهان در زمینه تخصص خود و بهره مندی از آموزش عالی در کلاس را به اشتراک می گذارند. فارغ التحصیلان E3 افرادی منعطف ، سازگار و خلاق خواهند بود که دانش انضباطی عمیق و تخصص حل مسئله را برای هر مشکلی که به آنها ارائه می شود به ارمغان می آورند. شرکتهای بومی و چند ملیتی در ایرلند به شدت آنها را جستجو می کنند و اگر این مسیر انتخاب شده باشد ، در زمینه های بین المللی مجهز و آماده می شوند.

فارغ التحصیلان E3:

 • در رشته انتخابی خود از صلاحیت فنی قوی برخوردار باشند
 • کار در تیم ها ، از جمله با متخصصان سایر رشته ها ، در مورد چالش های نامشخص و چند رشته ای راحت و با تجربه باشید
 • در سراسر طیف وسیعی از سیستم عامل ها و مخاطبان مختلف ارتباط برقرار ماهر باشید
 • توانایی تفکر در سطوح مختلف جزئیات و انتزاع را داشته باشید
 • در هر دو زمینه عملی و نظری راحت باشید
 • قادر به تصمیم گیری آگاهانه و اخلاقی باشید که توازن بین ملاحظات فنی ، اجتماعی و زیست محیطی را داشته باشد
 • بتوانند با محدودیت های دانش خود مقابله کرده و از طریق همکاری و یادگیری مادام العمر این محدودیت ها را برطرف کنند

مکان ها

 • Dublin

  E3 Trinity College Dublin Dublin 2 Ireland, , Dublin

سوالات