Keystone logo
Trier University

Trier University

Trier University

مقدمه

درباره ما

Trier University در سال 1473 تأسیس شد و در 1970 به عنوان یک دانشگاه پردیس مدرن بازگشایی شد. گفته می شود که بر روی فلات بلندی مشرف به رودخانه موزل ساخته شده و با طبیعتی سرسبز احاطه شده است ، یکی از زیباترین پردیس های آلمان است. ساختمانهای دانشکده و دپارتمانها توسط پلها به هم متصل شده و در اطراف انجمن و کتابخانه مرکزی گروه بندی شده اند.

Trier University تمرکز زیادی بر علوم انسانی ، علوم اجتماعی و اقتصاد دارد ، اما برنامه های علوم محیطی خود را نیز به طور پیوسته تقویت می کند. شش دانشکده وجود دارد که روی هم بیش از 30 حوزه موضوعی را پوشش می دهند. بسیاری از پروژه های تحقیقاتی ماهیتی بین رشته ای دارند و در شبکه های جهانی تعبیه شده اند.

با تقریباً 1200 کارمند و 13000 دانشجو (از جمله بیش از 11٪ دانشجویان بین المللی) ، Trier University تضاد را در بر می گیرد: جوان ، اما به سنت وفادار است. جهت گیری بین المللی و ریشه دار منطقه ای ؛ در لبه جغرافیایی آلمان ، اما در قلب اروپا.

  • 13000 تعداد کل دانش آموزان
  • 11 درصد دانشجویان بین المللی

محل دانشگاه

تریر در قسمت غربی ایالت فدرال راینلند-فالتز در دره موزل واقع شده است. تریر به عنوان قدیمی ترین شهر آلمان که بیش از 2000 سال پیش تأسیس شد ، محل اقامت امپراتورهای روم شد ، شاهد ظهور و سقوط ناپلئون بناپارت بود و زادگاه فیلسوف کارل مارکس است. قدیمی ترین شهر آلمان به لطف آثار تاریخی آن ، پورتا نیگرا ، کلیسای جامع تریر و دیگر آثار مهم معماری ، در فهرست میراث فرهنگی جهانی یونسکو به ثبت رسیده است.

امروزه ، تریر چیزی قدیمی نیست ، با این که منظره شهر ترکیبی از تاریخ و شیوه زندگی مدرن است ، که حداقل با زندگی دانشجویی پر جنب و جوش مشخص می شود. تریر با بارها ، کافه ها و طیف رنگارنگی از ارائه ها و جشنواره های فرهنگی ، یک جاذبه گردشگری با جذابیت بین المللی و مکانی زیبا برای زندگی 110،000 ساکنان شهر است. فعالیت های ورزشی و فضای باز به دلیل زیبایی سرسام آور رودخانه های اطراف ، حفاظت از طبیعت و پارک های ملی و به دلیل وجود باشگاه ها و سالن های ورزشی متعدد بسیار گسترده شده است.

در حالی که تریر در غرب آلمان واقع شده است ، در نزدیکی فرانسه ، بلژیک و لوکزامبورگ قرار دارد و بنابراین هیچ فاصله ای ندارد. این منطقه دارای پنج فرودگاه بین المللی و ارتباطات فرکانس بالا از طریق قطار و اتوبوس است. Trier University و هفت دانشگاه دیگر از ناحیه چهارگانه ، دانشگاه منطقه بزرگتر را تشکیل می دهند و به دانشجویان اجازه می دهند با پذیرش تضمینی از دوره های خارج از کشور دیدن کنند.

شرکتهای بزرگ و بسیاری از مشاغل متوسط ، مراکز مالی لوکزامبورگ و فرانکفورت و چندین نهاد اتحادیه اروپا اقتصاد منطقه را مشخص می کنند که همگی با Trier University .

مکان ها

  • Trier

    Universitätsring,15, 54296, Trier

سوالات