Keystone logo
© Walakte
Toulouse INP

Toulouse INP

Toulouse INP

مقدمه

Toulouse INP یک دانشکده مهندسی فارغ التحصیل فرانسوی است که به دلیل کیفیت برنامه های مهندسی خود که ترکیبی از آموزش دقیق در علم با آموزش عملی در مهندسی است، مشهور است. این شرکت از نزدیک با دنیای تجارت همکاری می کند و تحقیقات با کیفیت بالا، از تحقیقات پایه گرفته تا انتقال فناوری، در حالی که مسائل مهم اجتماعی قرن بیست و یکم را در نظر می گیرد، انجام می دهد.

تولوز INP، (موسسه ملی پلی تکنیک) از شش دانشکده مهندسی تشکیل شده است که به شدت توسط 17 آزمایشگاه تحقیقاتی پشتیبانی می شود.

این موسسه مدارک مهندسی، کارشناسی ارشد و دکترا را ارائه می دهد.

کارشناسی ارشد چیست؟

کارشناسی ارشد علوم، مدارک معتبری هستند که توسط وزارت آموزش عالی فرانسه و یا توسط «کنفرانس بزرگ دانشکده‌ها» که این علامت تجاری را به دانشکده‌های مهندسی اعطا می‌کنند، تأیید شده‌اند. کارشناسی ارشد در سطح بین المللی شناخته شده است و ممکن است منجر به برنامه های دکترا یا مشاغل در شرکت های صنعتی شود.

کارشناسی ارشد یک برنامه 2 ساله تمام وقت است. معمولاً برای دانشجویان مقطع کارشناسی که قبلاً دارای مدرک لیسانس هستند، هدف قرار می گیرد. سخنرانی ها در زمینه های علمی و فنی خاص متمرکز است.

آمار

دانشکده

 • 6 دانشکده مهندسی
 • 6600 دانش آموز
 • 23 درصد دانشجویان خارجی
 • بیش از 100 ملیت مختلف

پژوهش

 • 17 آزمایشگاه
 • 670 معلم محقق
 • 150 دکترا در هر سال ارائه می شود، 45٪ دانشجویان خارجی

  بورسیه و بودجه

  Toulouse INP بورسیه های تحصیلی را از طریق کاهش هزینه ها ارائه می دهد.

  دانشجویان می توانند برای برنامه های بورسیه تحصیلی مختلف (بورسیه های دولتی، برنامه های تحرک دانشجویان اروپایی، برنامه های بورسیه تحصیلی ایفل فرانسه و سفارت های فرانسه و برنامه های پشتیبانی آموزشی از بنیادها و شرکت های خصوصی) درخواست دهند.

  رتبه بندی

  U-Multirank 2020

  در سرتاسر جهان، Toulouse INP عملکرد برتر را در شاخص‌های مختلف نشان می‌دهد، با 15 امتیاز A به طور کلی در آخرین U-Multirank 2020. همچنین، پنجمین امتیاز را در سطح سازمانی برای فرانسه دریافت کرد.

  رتبه بندی CWTS لیدن

  Toulouse INP به دلیل کیفیت تحقیقات علمی خود در سطح بین المللی شناخته شده است و در بین رتبه بندی لیدن قرار دارد که 1200 دانشگاه برتر در مقیاس بین المللی را فهرست می کند. Toulouse INP به دلیل تولیدات علمی خود در زمینه‌های علوم فیزیکی و مهندسی، علوم زمین و زمین، زیست‌پزشکی و علوم بهداشتی، و ریاضیات و علوم کامپیوتر شناخته شده است.

  رتبه بندی CWUR 2020-2021

  از سال 2012، مرکز رتبه‌بندی دانشگاه‌های جهانی، CWUR، دانشگاه‌های سراسر جهان را بر اساس معیارهای متعددی رتبه‌بندی می‌کند: کیفیت تدریس، تعداد فارغ‌التحصیلانی که به موقعیت‌های مسئولیت در بزرگترین شرکت‌ها و مؤسسات بین‌المللی رسیده‌اند، کیفیت کارکنان آموزشی با توجه به تمایزات دریافتی و در نهایت کیفیت تحقیق. نمره کل از 100 گزارش شده است. حدود 20000 دانشگاه در سراسر جهان رتبه بندی شده اند. در این رتبه بندی، Toulouse INP رتبه 624 در مقیاس بین المللی و 29 در مقیاس ملی را به خود اختصاص داده است.

  رتبه بندی شانگهای 2021

  رتبه بندی شانگهای بهترین موسسات آموزش عالی جهان را از منظر پژوهشی فهرست می کند. بر اساس زمینه های علمی، 1800 دانشگاه از 4000 دانشگاه و مدرسه در 93 کشور جهان طبقه بندی می شود. این رتبه‌بندی عمدتاً بر پژوهش متمرکز است و نشریات علمی و به‌ویژه مقالاتی که در زمینه‌های مربوطه مورد استناد قرار گرفته‌اند، و همچنین جوایز و جوایز مرتبط با محققان را در نظر می‌گیرد.

  Toulouse INP در 12 دسته طبقه بندی می شود: علوم زمین، اکولوژی، مکانیک، علوم فرآیند، علوم مواد، انرژی ها، علوم و مهندسی محیط زیست، مهندسی آب، کشاورزی-غذا و غذا، مهندسی متالورژی، علوم زیستی و دامپزشکی.

  چرا در Toulouse INP درس بخوانید؟

  Toulouse INP که در منطقه ای ایده آل واقع شده است که صنعت و دنیای تحقیقات به طور نزدیک به هم مرتبط هستند، آموزش با کیفیت، انتخاب گسترده ای از دوره های متناسب با نیازهای خاص شرکت ها و یکپارچگی حرفه ای سریع را برای همه دانشجویان تضمین می کند.

  مکان ها

  • Toulouse

   6 Allée Emile Monso, BP 34038 Toulouse cedex 4 , BP 34038, Toulouse

  سوالات