Keystone logo
Tokai University

Tokai University

Tokai University

مقدمه

دانشگاه TOkai یک دانشگاه خصوصی است که توسط دکتر Shigeyoshi Matsumae در سال 1944 تاسیس شده است. " TOkai " از "دانشگاه TOkai " به دریا در شرق آسیا ، یعنی اقیانوس آرام اشاره دارد و نماد تمایل به پرورش روحیه ای غنی و چشم اندازهای گسترده است.

دانشگاه TOkai از 7 پردیس در ساپورو ، تاکاناوا ، یویوگی ، شونان ، ایسهارا ، شیمیزو و کوماموتو تشکیل شده است که از 19 مدرسه و دانشکده تشکیل شده است که از 75 بخش ، رشته و برنامه تشکیل شده است. مدارس تحصیلات تکمیلی آن 17 برنامه را ارائه می دهند. کل جمعیت دانشجویی تقریباً 30000 نفر است. روحیه و اهداف TOkai دانشگاه TOkai کمک به جامعه بشری ، پرورش افراد با استعداد فعال و برانگیختن علاقه به زمین و احساس مسئولیت نسبت به آینده بشر است. رهنمودهای آموزشی دانشگاه TOkai با ارائه یك روش تفكر درست و قابل اعتماد به عنوان مبنایی برای زندگی و پرورش ثروت بشریت ، این اهداف را پایه ریزی می كند.

هسته اصلی چنین آموزشی در دانشگاه TOkai "سخنرانی در مورد تمدن مدرن" است. از زمان تأسیس ، دانشگاه TOkai این سخنرانی را در اولویت قرار داده است ، بر این باور است که یک دانشگاه نه تنها باید دانش و فن آوری را ارائه دهد بلکه باید مکانی برای پرورش غنای انسانیت و خلاقیت در هر فرد باشد. یکی از ابتکارات اخیر که ما انرژی خود را به سمت آن سوق داده ایم ، پرورش پروژه های آغاز شده توسط دانش آموزان برای پرورش توانایی دانش آموزان ما در استفاده از دانش خود در کلاس برای بهبود جامعه است.

پروژه هایی که ما از آنها پشتیبانی کرده ایم از ایجاد سریعترین اتومبیل خورشیدی جهان " TOkai Challenger" گرفته تا فعالیت های داوطلبانه که به تلاش های پس از زلزله بزرگ شرق ژاپن کمک می کنند.

دانشگاه TOkai با بیش از 120 دانشگاه / سازمان توافق نامه های تبادل آکادمیک را تقریباً حفظ می کند. 40 کشور طیف گسترده ای از فعالیت های مبادله بین المللی به طور فعال دنبال می شود ، از فعالیت هایی که در جبهه دانشگاه شامل دانشجویان ، محققان ، پروژه های تحقیقاتی مشترک و تبادل منابع دانشگاهی گرفته تا مبادلات فرهنگی و ورزشی است. حدود 1130 دانشجوی بین المللی در دانشگاه وجود دارد. دانشگاه TOkai دارای شش دفتر در خارج از کشور است (دانمارک ، اتریش ، ایالات متحده ، کره ، تایلند و روسیه.)

مکان ها

 • Shibuya City

  Shibuya City, ژاپن

  برنامه ها

   موسسه همچنین ارائه می دهد:

   سوالات