Keystone logo
Toin University Of Yokohama

Toin University Of Yokohama

Toin University Of Yokohama

مقدمه

Toin University Of Yokohama شامل دانشکده حقوق ، دانشکده مهندسی پزشکی ، و مدارس تحصیلات تکمیلی برای هر دو دانشکده است. در سال 2008 ، دانشکده فرهنگ و سیاست های ورزشی را برای ارتقا position جایگاه خود به عنوان دانشگاه اضافه کردیم. در Toin Gakuen ، دانشگاه ستون دوم آموزش را تشکیل می دهد که مکمل آموزش در مقاطع ابتدایی و متوسطه است. این دانشگاه ریشه عمیقی در جامعه محلی دارد و دارای یک سنت منحصر به فرد در مدرسه است که رشد و بلوغ دانش آموزان را بیش از هر چیز دیگری قرار می دهد. برای تبدیل شدن به یک نهاد درجه یک و رقابتی در سطح جهانی ، آرمان هایی را متمرکز می کنیم که خواسته های اجتماعی قرن 21 را متمرکز می کنند. با تمرکز قابل توجه بر اهداف خاص ، ما می توانیم برنامه های آموزشی سطح بالا را ارائه دهیم که سرشار از فردیت است در حالی که کیفیت عالی قابل اندازه گیری را به طور همزمان حفظ می کند.

تحصیلات در دانشکده حقوق با پایه ریزی در مبانی حقوقی مانند قانون اساسی ، قانون مدنی و حقوق کیفری آغاز می شود. بر این اساس درک کاملی از کلیات و رئوس مطالب قضایی ساخته شده است که به دانشجویان درک تجربی عملکردهای اجتماعی و پیشینه ایدئولوژیک قانون به عنوان یک کل می دهد. دانشکده حقوق یک برنامه تخصصی دارد که به دانشجویان کمک می کند مهارت ها و مدارک لازم را برای کار در حرفه وکالت در دفاتر حقوقی شرکت ها یا به عنوان وکیل ، یا مشاغل مرتبط با قانون مانند دبیران قضایی کسب کنند. ما به طور پیوسته در حال گسترش طیف وسیعی از برنامه های سطح بالای شغلی خود هستیم.

دانشکده مهندسی پزشکی پزشکی یک سبک یادگیری عملی را ایجاد کرده است که کلاس های کوچک کارشناسی را ارائه می دهد. در همان زمان ، به دلیل گسترش در تحصیلات تکمیلی ، ادغام بیشتری در آموزش و پژوهش صورت گرفته است ، دانشجویان کارشناسی به آزمایشگاه های تحقیقاتی اختصاص داده شده اند. در این برنامه ها ، آنها تلاش می کنند تا تحت مفهوم "یک مداوم دوره کارشناسی تا کارشناسی ارشد" به پیشرفت کیفی سریع دست پیدا کنند.

دانشکده فرهنگ و سیاست ورزشی سیستمی را برای مطالعه ورزش و فرهنگ ایجاد کرده است که متشکل از یک طرح آموزشی جدید است که با هدف آموزش مربیان آینده ورزشی ، سیاست گذاران دولت محلی و مقاطع ابتدایی و ابتدایی متمرکز بر تجربه و خدمات شخصی است. مربیان مدرسه. ما دائماً نظریه های علمی و فناوری را در برنامه درسی خود گنجانیده تا از این طریق یک چشم انداز منسجم و تازه داشته باشیم.

ما خود را وقف آموزش عملی می کنیم زیرا معتقدیم که کنجکاوی فکری شدید ، میل به عدالت اجتماعی و روحیه تحقیق در مورد عادی و خارق العاده ای که دانشجویان ما دارند کلید تأمین آنچه در جامعه مدرن امروزی وجود ندارد ، هستند.

مکان ها

  • Yokohama

    Yokohama, ژاپن

    سوالات