Keystone logo
MetFilm School Berlin

MetFilm School Berlin

MetFilm School Berlin

مقدمه

مدرسه فیلم مت مدرسه فیلم پیشرو در انگلستان برای افرادی که به دنبال راه اندازی یک حرفه ای در فیلم، تلویزیون و رسانه است. ما در حال حاضر یک دانشگاه در BUFA برلین افتتاح شد.

مدرسه فیلم مت قلب فیلمسازی مستقل - درهای خود را به جوانه زدن فیلمسازان نزدیک به ده سال پیش، و در پی موفقیت ما تصمیم به راه اندازی یک دانشگاه دوم در برلین افتتاح شد. مت فیلم مدرسه برلین زیر دقیقا اخلاق همان مدرسه ما در لندن، ارائه یک تجربه فیلمسازی عملی فشرده شده توسط متخصصان صنعت در یک استودیوی فیلم فعال تدریس می شود. دانش آموزان می توانند به احساس به طور کامل در جامعه فیلمسازی برلین یکپارچه، که در محیط های است که در تاریخ سینمایی و فیلم سازی نفوذ کرده اند. کلاس ها در درجه اول به زبان انگلیسی تدریس، مطابق با مجوز رسمی ما به دانشگاه غرب لندن، با این حال ما خواهد شد با ارائه برخی از نیز در دسترس دوره های کوتاه مدت خود را در آلمان از پاییز 2013.

مت فیلم مدرسه برلین است که در BUFA بر اساس؛ برلین اتحادیه-فیلم GmbH و شرکت استودیو KG، استودیو که خانه بوده است به فیلم تولید از جمهوری وایمار و یکی از قدیمی ترین استودیوهای فیلم در اروپا است. محل مدرسه دانش آموزان را قادر به تجربه دست اول از یک استودیو فیلم کار بر اساس روز به روز، و همچنین آنها را در قلب شهرستان.

BUFA پرده سبز، استودیو تلویزیون غذائی راه اندازی، مجموعه ای ایستاده مورد استفاده برای تولید تلویزیون و مرحله بزرگ برای استفاده تجاری - یک استودیوهای فعال فیلمی که مراحل ارائه ثروت از تجربه فیلمبرداری برای دانش آموزان ما است. این استودیو به خانه به شرکت در خانه تولید، یک خانه اجاره دوربین / روشنایی، یک خانه سرپا نگه داشتن، یک شرکت مجموعه ای ساختمان و امکانات پس از تولید است. بودن در مجاورت نزدیک به صنعت ارائه می دهد دانش آموزان ما از دسترسی به دنیای حرفه ای فیلمسازی است.

این استودیو در مرسوم، مد روز منطقه Neukolln / کروزبرگ برلین است. دانش آموزان می توانند انتظار یک پر جنب و جوش، متنوع و یک جامعه بسیار خلاق است.

تجربه عملی: در بسیاری از دوره های ما، دانش آموزان ارسال، تولید، مستقیم و فیلم کوتاه خود را ویرایش و توسط معلمان آنها و یک ویرایشگر حرفه ای پشتیبانی می شود. دانش آموزان بهره مند از تجربه عملی از طریق تیراندازی متعدد و تمرینات کارگردانی، مربیگری متناسب از طریق یک به یک و گروه جلسات، و دسترسی به دولت از هنر، فن آوری های دیجیتال است.

آماده سازی شما برای حرفه ای خود را: ما سخت کار برای آماده سازی دانش آموزان ما به فیلم های که در سینما کار می کنند، اما ما نیز فیلم را درک در مفهوم گسترده تر، و دانش آموزان برای مسیرهای شغلی جدید در چشم انداز های دیجیتال تغییر آماده ارائه بینش به سیستم عامل های مختلف که از طریق آن فیلم هم اکنون می توانید باید ازش لذت برد، از ویدیو اینترنت و دستگاه های تلفن همراه به ویدئو بر روی تقاضا و تلویزیون HD.

برنامه متناسب با نیاز شما: ما دانش آموزانی که علاقه، استعداد، و عزم و اراده به موفقیت نشان را انتخاب کنید. که آیا شما یک ترک تحصیلی به دنبال یک برنامه درجه دو ساله فشرده، فارغ التحصیل به دنبال ساخت در تجربه علمی خود را با یک برنامه بسیار عملی و همهجانبه، و یا یک کار حرفه ای با توجه به تغییر در زندگی حرفه ای - ما دوره را با توجه به.

مکان ها

  • Berlin

    Berliner Union-Film Oberlandstraße 26-35 , 12099, Berlin

    سوالات