Keystone logo
Tiradentes University - Universidade Tiradentes

Tiradentes University - Universidade Tiradentes

Tiradentes University - Universidade Tiradentes

مقدمه

دانشگاه تیرادنتس - واحد - اولین موسسه آموزش عالی خصوصی است که 58 سال پیش در سرجیپ ، شمال شرقی برزیل ایجاد شده است. این دانشگاه برای سطح بالای صلاحیت اعضای هیئت علمی و امکانات مدرن خود برجسته است. تقریباً 80٪ استادان از پزشكان یا استادان تشكیل شده اند ، علاوه بر این ، 70٪ از استادان در سایر آموزه ها ، تحقیقات یا فعالیت های ترویجی درگیر هستند.

در Sergipe ، تاریخ آن در 1962 ، با ایجاد Colégio Tiradentes ، که در 1972 به دانشگاه و در 1994 به دانشگاه رسیده بود ، متولد شد. در حال حاضر ، این دانشگاه دارای پنج دانشگاه است: Centro ، Farolândia ، Itabaiana ، Propriá و Estância. علاوه بر آنها ، 23 مرکز آموزش از راه دور در پنج ایالت در شمال شرقی برزیل وجود دارد.

فقط در واحد سرجیپ ، بیش از 38 هزار دانش آموز وجود دارد که در بیش از 40 درجه - به صورت حضوری و از راه دور توزیع شده اند. 20 دوره تخصصی ؛ 10 MBA و شش برنامه کارشناسی ارشد Stricto sensu (پنج کارشناسی ارشد و پنج دکترا) ، چهار تا از آنها با نمره 5 (سه فوق لیسانس / دکترا و یک دکترای شبکه - Renorbio) و فقط یک با درجه 4 ، که توسط هماهنگی بهبود تعیین شده است پرسنل آموزش عالی - شنل. یکی از این برنامه ها دکترای شبکه بیوتکنولوژی شمال شرقی است - Renorbio ، که واحد تنها موسسه آموزش عالی خصوصی با هسته است.

مکان ها

  • 769

    Rua Lagarto,236, 49010-390, 769

    سوالات