Keystone logo
Tiffin University Bucharest

Tiffin University Bucharest

Tiffin University Bucharest

مقدمه

پیام رئیس جمهور

دانشگاه تیفین از زمانی که در سال 1888 تأسیس شد، با موفقیت دانشجویان خود را برای انجام زندگی و مشاغل رهبری که توسط برتری مشخص شده است، آموزش داده است.

نسل های کاملی از فارغ التحصیلان تیفین سهم خود را به نفع خانواده، جوامع و حرفه های خود آورده اند. دانشگاه تیفین دارای شهرت عالی، برنامه های علمی ارزشمند، پرسنل و معلمان دقیق و شایسته، دانشجویان ممتاز و محیطی گرم و صمیمی است که در آن دانشجویان همیشه در اولویت قرار دارند.

ما از شما دعوت می کنیم تا برنامه های دانشگاه ما را کشف کنید و مطمئن شوید که پیشنهاد ما مطابق انتظارات شما است. اگر علاقه مند هستید، منتظر حضور شما در دفتر مرکزی ما در خیابان هستیم. ترانسیلوانی شماره بخارست 6 طبقه 1. با دانشجویان، اساتید و کارکنان ما صحبت کنید و خود را متقاعد کنید که تیفین مکان مناسبی برای انجام مطالعات شما است. ما تضمین می کنیم که تمام تلاش خود را برای کمک به شما در دستیابی به اهداف آموزشی خود انجام خواهیم داد.

دکتر لیلیان شوماخر
رئيس جمهور
دانشگاه تیفین

139729_pexels-photo-1438072.jpeg

ماموریت و اهداف

در هر دو طرف اقیانوس، ماموریت دانشگاه تیفین یکسان است: کمک به دانشجویان و کارکنان دانشگاهی در تکمیل تحصیلات خود، آماده سازی آنها برای سختی های رقابتی تجاری.

برنامه‌های دانشگاه تیفین با مسئولیت‌پذیری و مشارکت، افرادی را آموزش می‌دهند که می‌توانند به طور قابل توجهی به رفاه خانواده‌ها و جوامعی که به آن تعلق دارند، در توسعه شغل، ملت‌ها و جامعه به طور کلی کمک کنند.

هدف اصلی دانشگاه تیفین در رومانی، از طریق برنامه اجرایی EMBA، ایجاد یک تغییر قابل توجه در محیط کسب و کار است که تأثیر آن منجر به تحول واقعی اقتصاد در بازار رومانی می شود.

در هر کاری که انجام می دهید عالی باشید – این توصیه دانشگاه تیفین به دانشجویان و معلمان خود است. تنها راه واقعی برای برآوردن نیازهای حرفه ای در یک محیط تجاری رقابتی فزاینده.

اعتبارنامه ها

دانشگاه تیفین به عنوان یک قدردانی برای ارتقای تعالی دانشگاهی در بالاترین استانداردها، توسط موسسات معتبر در ایالات متحده آمریکا و اروپا معتبر است.

وزارت آموزش عالی اوهایو

برنامه های نشسته و آنلاین دانشگاه تیفین هر دو توسط دپارتمان آموزش عالی اوهایو مجاز هستند.

کمیسیون آموزش عالی

برنامه های ما توسط کمیسیون آموزش عالی (HLC)، که یکی از شش نهاد اعتباربخشی منطقه ای است که توسط همه کالج ها و دانشگاه های دولتی و خصوصی بزرگ در آمریکا به رسمیت شناخته شده است، تأیید شده است.

شورای اعتباربخشی برای مدارس و برنامه های بازرگانی

ACBSP یک نهاد معتبر تخصصی پیشرو برای آموزش کسب و کار است که از تعالی تدریس حمایت می کند، جشن می گیرد و به آنها پاداش می دهد. آنها برنامه های آموزش کسب و کار را در سطوح کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا در سراسر جهان معتبر می کنند. مؤسسات دارای این اعتبار متعهد به بهبود مستمر هستند و اطمینان حاصل می کنند که برنامه تجاری آنها مهارت هایی را که کارفرمایان به دنبال آن هستند به دانش آموزان می دهد.

وضعیت سازمان غیرانتفاعی

دانشگاه تیفین دارای وضعیت 501(c)(3) است که از خدمات درآمد داخلی دولت فدرال ایالات متحده آمریکا مجاز است.

مکان ها

  • Bucharest

    6, Transilvaniei Street, 1st Floor, , Bucharest

برنامه ها

سوالات