Keystone logo
TIAS School for Business and Society

TIAS School for Business and Society

TIAS School for Business and Society

مقدمه

TIAS School for Business and Society دانشگاه تیلبورگ و دانشکده بازرگانی دانشگاه فناوری آیندهوون برای آموزش اجرایی است. اینجا مکانی برای رهبران، متخصصان و مدیرانی است که می خواهند تغییری ایجاد کنند، درست مانند شما. تا بهترین نتیجه را از خود بگیرند و تأثیری در درون و با سازمان خود ایجاد کنند.

با دانش به روز، آموزش چالش برانگیز و شبکه قدرتمند، TIAS به عنوان یک مرکز بین المللی یادگیری مادام العمر عمل می کند. TIAS مجموعه گسترده ای از برنامه های کارشناسی ارشد پاره وقت، برنامه های پیشرفته، MBA، کلاس های کارشناسی ارشد، TIAS 8hrs و برنامه های InCompany دارد.

بخشی از چیزی بزرگتر شوید

 • بر تجارت و جامعه در علم، تجارت و بخش عمومی تأثیر بگذارد
 • مدرسه کسب و کار را با نگرش برای رهبران فردا کشف کنید
 • به شبکه ای غنی از همسالان پرشور، فارغ التحصیلان و معلمان برتر متصل شوید

دانش و بینش فعلی را در عمل خود به کار ببرید

اساتید و اساتید برتر ما تجربه زیادی در تجارت و جامعه دارند. از طریق یادگیری عملی و ترکیبی هوشمند از یادگیری تعاملی و روش‌های کار، توسعه مستمر و تبادل دانش و بینش جدید را تسهیل می‌کنیم.

چشم انداز یادگیری

برنامه های ما همه در مورد توسعه و تحول رهبری است. با الهام بخشیدن و به چالش کشیدن شرکت کنندگان و اجازه دادن به آنها برای آزمایش، اطمینان حاصل می کنیم که دانش و بینش علمی در عمل گنجانده شده است و شرکت کنندگان رفتار و مهارت هایی را که برای تبدیل شدن به رهبران انعطاف پذیر و چابک نیاز دارند، توسعه می دهند.

تجارت و جامعه موضوع مشترکی است که برنامه های ما را متحد می کند. TIAS بر چهار حوزه شایستگی تمرکز دارد: رهبری مسئول، همکاری، مدل سازی کسب و کار و نوآوری پایدار. به عنوان رهبر فردا، ترکیب این چهار عنصر است که به شما این امکان را می دهد که کسب و کار خود را متحول کنید و تأثیرگذاری ایجاد کنید.

برنامه های ما

TIAS School for Business and Society طیف گسترده‌ای از برنامه‌ها و مسیرهای یادگیری معتبر، رتبه‌بندی برتر و بسیار ارزشمند بین‌المللی را در زمینه‌های حسابداری، مالی و کنترل، مدیریت بازرگانی، حکمرانی و آموزش، نوآوری و تحول، استراتژی، رهبری و مدیریت عمومی و بهداشت و سلامت و رفاه ارائه می‌دهد. در TIAS شما همیشه برنامه ای را پیدا خواهید کرد که با جاه طلبی ها، اهداف آموزشی و مرحله شغلی شما، آنلاین و در محل در اوترخت یا تیلبورگ مطابقت داشته باشد.

درباره دانشگاه تیلبورگ

در دانشگاه تیلبورگ، ما به دنبال مطالعه و درک جامعه هستیم و از این طریق به حل مسائل پیچیده اجتماعی کمک می کنیم. این چیزی است که ما را هدایت می کند. و ما از طریق دانش پیشرفته در رشته های اقتصاد، مطالعات بازرگانی، و کارآفرینی، علوم اجتماعی و رفتاری، قانون و حکومت عمومی، علوم انسانی و علوم دیجیتال و الهیات به آن دست پیدا می کنیم.

درباره دانشگاه صنعتی آیندهوون

در دانشگاه فناوری آیندهوون (TU/e) ما دانشجویان را آموزش می دهیم و دانش را در علم و فناوری به نفع بشریت ارتقا می دهیم. ما آموزش و پژوهش را ادغام می کنیم تا دانش آموزان و دانشمندان خود را قادر به تبدیل شدن به رهبران فکری و طراحی و دستیابی به غیرقابل تصور کنند. ما با همکاری نزدیک با شرکای عمومی و خصوصی، تحقیقات اساسی خود را به راه حل های معنادار تبدیل می کنیم.

مکان ها

 • Tilburg

  Warandelaan,2, 5037 AB, Tilburg

 • Utrecht

  Kroonstraat,50, 3511 RC, Utrecht

  برنامه ها

   موسسه همچنین ارائه می دهد:

   سوالات