Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
The University of Virginia's College at Wise

The University of Virginia's College at Wise

The University of Virginia's College at Wise

مقدمه

کالج دانشگاه ویرجینیا در وایز یک کالج عمومی ، چهار ساله و مسکونی هنرهای لیبرال است که در کوههای سرسبز جنوب غربی ویرجینیا واقع شده است. به عنوان یک موسسه عضو COPLAC ، UVA Wise دارای اعتبار ملی است و در میان کالج های برتر هنرهای لیبرال عمومی در ایالات متحده رتبه بندی ملی کرده است.

چه چیزی UVA Wise را به یکی از بهترین کالج های هنرهای لیبرال عمومی در کشور تبدیل می کند؟

• این دانشگاه زیبا است. UVA Wise در یک پردیس گسترده 396 هکتاری واقع در میان کوههای آپالاچی واقع شده است ، جایی که دانش آموزان می توانند عطر و طعم فرهنگی منحصر به فرد و همچنین فضای بیرونی را تجربه کنند.

• این دانشگاهیان ارجمند ما هستند. در حالی که انواع مختلفی از مدارک دانشگاهی ، برنامه های پیش حرفه ای و مجوزهای تدریس را ارائه می دهید ، کالج برتر 10 هنر آزاد ما نسبت قابل توجه 13: 1 دانشجو و استاد را حفظ می کند.

• این فداکاری ما برای کاهش بدهی دانشجویان است. هشتاد درصد دانشجویان ما کمک مالی دریافت می کنند و 97 درصد فارغ التحصیلان ما در حال حاضر شاغل هستند یا به دنبال مدرک بالاتر هستند.

• این زندگی دانشجویی پر رونق ماست. دانشجویان ما با بیش از 50 سازمان دانشجویی ، برنامه های پرنشاط NCAA و برنامه های روزانه دانشگاه ، فرصت های زیادی برای درگیر شدن ، رشد به عنوان افراد و کشف احساسات خود دارند.

مکان ها

  • Wise

    College Avenue,1, 24293, Wise

    سوالات