Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
The University of Texas of the Permian Basin

The University of Texas of the Permian Basin

The University of Texas of the Permian Basin

مقدمه

از کجا آمده ایم ، کجا می رویم

ماموریت ما

دانشگاه تگزاس پرمین به عنوان یک نهاد جامع منطقه ای ، به جامعه متنوعی از دانشجویان منطقه ، ایالت و فراتر از آن خدمت می کند. این دانشگاه از طریق برتری در آموزش ، یادگیری ، تحقیق و خدمات عمومی دانشجویی محور ، ضمن پیشرفت فناوری و منافع عمومی غرب تگزاس ، شهروندان درگیر را پرورش می دهد و زندگی را تحت تأثیر قرار می دهد.

نمای دهه 1970 ساختمان مسا

تاریخچه حوضه پرمین UT

ما به عنوان یک آزمایش شروع کردیم. در سال 1969 ، قانونگذاری تگزاس تصمیم گرفت دانشگاه "سطح بالایی" را در اودسا ایجاد کند - یعنی دانشکده ای که فقط دانش آموزان سالمندان ، سالمندان و دانشجویان فارغ التحصیل را می پذیرفت.

اما قبل از شروع ساخت و ساز در مدرسه جدید ، این پرونده به طور کامل قطع شد. شاکی اعتبار اقدامات اموال دانشگاه را به چالش کشید. کار متوقف شد

سرانجام ، دادگاه عالی تگزاس مداخله كرد و به نفع دانشگاه حكم داد. بولدوزرها به سمت عقب رانده شدند و در آوریل سال 1972 ، پردیس جدید UT Permian Basin به زمین خورد.

کمی بیش از یک سال بعد - در 4 سپتامبر 1973 - دانشگاه برای کلاس ها افتتاح شد. اما ساخت و ساز کامل نبود ، بنابراین 1112 دانش آموز در آن کلاس اول در ساختمان های موقت و تریلر تحصیل کردند. تقریباً یک سال دیگر طول خواهد کشید تا تأسیسات دائمی UT Permian Basin کامل شود.

سریع به جلو 18 سال: قانونگذاری تگزاس تصمیم گرفت بار دیگر با تصویب لایحه ای که مدرسه را به یک موسسه چهار ساله تبدیل کرده ، مسیر UTPB را تغییر دهد. اولین کلاس اول دانش آموزان - که در محوطه دانشگاه به عنوان اولین دانش آموزان پیشگام شناخته می شود - در پاییز 1991 پیوست.

از ابتدای حقیر و تجربی ما ، UT حوضه پرمین تقریباً در هر جهت رشد کرده است.

هیچ مدرسه ای مانند UT Permian Basin نیست. شاید به همین دلیل است که هیچ مدرسه ای داستان دقیقاً مثل ما ندارد.

با هم ، ما Falcons هستیم.

مکان ها

  • Odessa

    East University Boulevard,4901, 79762, Odessa

    سوالات