Keystone logo
The University of Texas at Dallas

The University of Texas at Dallas

The University of Texas at Dallas

مقدمه

The University of Texas at Dallas با 8 مدرسه و بیش از 140 درجه علمی شامل برنامه های برتر در تجارت ، مهندسی ، علوم ، شنوایی شناسی و هنرها و فناوری ، یک نیروی تحقیقاتی در حال ظهور است. جامعه دانشگاه با تعهد به هنر ، فرصت های یادگیری خدمات و یک برنامه دو و میدانی با تیم های جدید ورزشی غنی می شود. دانشجویان ، اعضای هیئت علمی ، کارمندان و فارغ التحصیلان UTD همچنان با چالش های جدیدی روبرو می شوند و ثابت می کنند که ستاره های دنباله دار درخشش خوبی دارند.

UT دالاس را کشف کنید

ببینید که چگونه دانش آموزان در UTD پرورش می یابند و از آنها الهام می گیرند

مأموریت

The University of Texas at Dallas آموزش و تحقیقات عالی ، نوآورانه ایالت تگزاس و کشور را ارائه می دهد.

دانشگاه متعهد به فارغ التحصیلی از شهروندان کاملاً متبحری است که تحصیلات آنها را برای زندگی پاداش آور و مشاغل مولد در دنیایی که دائماً در حال تغییر است آماده کرده است. برای بهبود مستمر برنامه های آموزشی و پژوهشی در هنرها و علوم ، مهندسی و مدیریت ؛ و برای کمک به تجاری سازی سرمایه فکری تولید شده توسط دانشجویان ، کارمندان و اعضای هیئت علمی.

چشم انداز و اهداف

در UT دالاس ، چشم انداز ما این است که یکی از بهترین دانشگاه های تحقیقاتی عمومی کشور و یکی از دانشگاه های بزرگ در جهان باشیم. ما در موقعیت ایده آل برای دستیابی به این هدف به عنوان یک رهبر جهانی در آموزش و تحقیقات نوآورانه ، با کیفیت بالا در تجارت ، تجارت و مهندسی قرار داریم.

به عنوان رئیس جمهور ، هر تصمیمی که می گیرم هدف این پیشرفت و حمایت از مأموریت UT دالاس برای تولید فارغ التحصیلانی است که برای زندگی ، کار و رهبری آماده شده اند. برای پیشبرد برنامه های آموزشی و پژوهشی و تبدیل ایده ها به اقداماتی که به نفع شهروندان تگزاس است.

رشد نمایی UT Dallas ما را در مسیر دستیابی به چندین هدف اصلی قرار داده است که به ما نیز کمک می کند تا چشم انداز بیشتری را تحقق بخشیم.

ما آرزو داریم که باشیم:

  • یک دانشگاه تحقیقاتی عمومی درجه یک با مراکز عالی متمرکز که برای پاسخگویی به چالش های یک جامعه جهانی به سرعت در حال تغییر ، مبتنی بر فناوری آماده شده است.
  • یک نیروی جهانی در تحقیقات و آموزش نوآورانه ، فوق رشته ای در زمینه های نوظهور فن آوری ، علم و یادگیری.
  • یک رهبر پیشگام هم در قالب بندی و هم در پاسخ به س questionsالاتی که تجارت ، سیاست گذاران و مردم با آن روبرو هستند.
  • یک شریک هم افزایی با صنعت محلی ، دولت و سازمان های فرهنگی و همچنین مدارس محلی ، کالج ها و دانشگاه های K-12.
  • یکی از خلاق ترین و نوآورترین دانشگاه ها در کشور و جهان.

UT دالاس می تواند به این اهداف دست یابد زیرا ما یک دانشگاه جوان و چابک هستیم که در یکی از بزرگترین و پر جنب و جوشترین کلان شهرهای کشور واقع شده است. دانشجویان و اساتید با استعداد ما از بسیاری از برنامه های ابتکاری بهره مند هستند و آنها با کسب و کارهایی که سابقه همکاری با دانشگاه را دارند احاطه شده اند. ما همچنین از قدرت و شهرت سیستم دانشگاه تگزاس پشتیبانی می کنیم و از فرصت های همکاری با سازمان های خواهر مجاور خود ، مرکز پزشکی UT Southwestern و UT Arlington لذت می بریم.

این ترکیب تمرکز ، جوانی ، کیفیت ، موقعیت مکانی و همکاری باعث می شود UT Dallas یک کاندیدای ایده آل برای تبدیل شدن از یک دانشگاه کوچک ، جوان ، بسیار خوب به یک دانشگاه تحقیقاتی درجه یک و برجسته در سطح ملی باشد - سرمایه ای که منطقه دالاس فوراً نیاز دارد.

ما باید بدون محدودیت به فرصت ها و چالش های جدید پاسخ دهیم ، راه های جدیدی را برای درگیر کردن جامعه خود بررسی کنیم و این اهداف را که زندگی همه ما را غنی خواهد کرد ، بیشتر دنبال کنیم.

"UT دالاس از نظر طراحی متفاوت است. تفاوت ها ویژگی های تعیین کننده ما هستند. ما مدرسه ای هستیم که "ستاره های راک" در آن کارهایی مانند ساخت فیلم های انیمیشن ، ساخت روبات و بازی شطرنج انجام می دهند. ما مدرسه ای هستیم که دانش آموزان به طور منظم در سطح ملی در بحث ، طراحی مهندسی و رقابت برای ایده های تجاری برنده می شوند. و UTD خانه افتخارآمیز دانش آموزان-ورزشکاری است که بیش از تعداد زیادی از آنها موفق به کسب درجه علمی همه آمریکایی شده اند. به همین دلایل و موارد دیگر ، دانشجویان به تعداد روزافزون UTD را انتخاب می کنند. "

دکتر ریچارد سی بنسون ، رئیس UT دالاس

رتبه بندی

رتبه بندی و دستاوردها

کمیسیون آموزش عالی کارنگی ، دانشگاه UT دالاس را بعنوان "R1" دانشگاهی که دارای بالاترین فعالیت تحقیقاتی است ، اعطا کرد. این دانشکده شامل برنده نوبل و همچنین اعضای آکادمی ملی علوم و آکادمی ملی مهندسی است.

شماره 2

# 1

7 سال

طبق گزارش The Chronicle of Higher Education ، دانشگاه دکتری دولتی با رشد سریع در کشور بهترین دانشگاه دولتی با ارزش در تگزاس در فهرست بهترین کالج های دارای ارزش آمریکا در Forbes توسط The Princeton Review به عنوان کالج برتر با ارزش معرفی شد

67٪

544

1 دلار + میلیارد دلار

از سالمندان UT دالاس در سال 2017 بدون بدهی دانشجویی فارغ التحصیل شدند در مقایسه با تگزاس 45٪ و میانگین ایالات متحده 35٪ دانشمندان شایستگی ملی ، از جمله 172 دانشجوی سال اول در پاییز 2018 ، ثبت نام کردند در حال توسعه و 4 میلیون فوت مربع جدید یا بازسازی شده در یک دهه گذشته اضافه شده است

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

مکان ها

  • Richardson

    800 W. Campbell Road, 75080-3021, Richardson

    سوالات