Keystone logo
© University of Southampton
The University of Southampton

The University of Southampton

The University of Southampton

مقدمه

The University of Southampton در رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS در سال 2023 در رتبه 78 قرار دارد و در 20 دانشگاه برتر انگلستان قرار دارد (راهنمای دانشگاه کامل 2024). The University of Southampton یکی از اعضای مؤسس گروه معتبر راسل از دانشگاه های پژوهش فشرده است. دوره های بیش از 300 درجه برای دانش آموزان در ساوتهمپتون در دسترس است. همچنین هر سال حدود 400 فرصت کارآموزی را برای کمک به دانش آموزان ارائه می دهد تا در معرض عملی کافی قرار گیرند. این دانشگاه اساتید برجسته ای را استخدام می کند که اغلب در زمینه تخصصی خود پیشرو هستند و اطمینان حاصل می کند که دانشجویان از آخرین پیشرفت های تحقیقاتی آگاه هستند. بیش از 10000 دانشجوی بین المللی از بیش از 130 کشور جهان به عنوان یک دانشگاه جهانی با دیدگاه گسترده و نگرش دانشجو محور در این دانشگاه تحصیل می کنند.

به جامعه کارکنان، دانشجویان و محققان ما در The University of Southampton بپیوندید. به عنوان یک 100 دانشگاه برتر جهانی، دانشگاهیان متخصص ما و طیف گسترده ای از گزینه های تحصیلی به شما کمک می کنند تا به اهداف خود برسید.

ویژگی های پردیس

پردیس های ما را کاوش کنید

ما 5 پردیس نزدیک به هم در شهر ساوتهمپتون، 1 در شهر مجاور وینچستر، و 1 در شهر اسکندر پوتری مالزی داریم.

جایی که شما مطالعه خواهید کرد

پردیس های ما جایی است که شما سخنرانی ها و کلاس های خود را خواهید داشت. هر پردیس جامعه ای از حوزه های موضوعی مرتبط با فضاهای مطالعه، کتابخانه ها، کافه ها و رستوران ها است. برخی نیز دارای سالن بدنسازی و امکانات ورزشی هستند. مهم نیست که تحصیلات شما در کدام دانشگاه است، می توانید از امکانات هر پردیس استفاده کنید.

پردیس هایفیلد

هایفیلد قدیمی ترین و بزرگترین پردیس ما است که در نزدیکی ساوتهمپتون کامن قرار دارد. این قلب دانشگاهی دانشگاه ما است و محل رویدادهای اجتماعی، امکانات ورزشی و اتحادیه دانشجویان ما است.

پردیس نوآوری بولدروود

پردیس بولدروود که در نزدیکی فضاهای سبز ساوتهمپتون کامن قرار دارد، جدیدترین پردیس ما است. این دانشگاه محل دوره های مهندسی و مهندسی دریایی ما است و دارای تعدادی آزمایشگاه آزمایشی و تحقیقاتی در سطح جهانی است.

پردیس خیابان

تنها چند دقیقه از فضاهای سبز ساوتهمپتون کامن، پردیس خیابان جایی است که دوره های علوم انسانی ما تدریس می شود.

دانشگاه ساوتهمپتون مالزی

این پردیس مدارک مهندسی و بازرگانی را به دانشجویان ارائه می دهد که در هر دو کشور مالزی و بریتانیا تحصیل می کنند.

  پذیرش ها

  مراحل درخواست

  درخواست برای دانشگاه زمان هیجان انگیزی است که باید درباره آن فکر کرد. با در نظر گرفتن این موضوع، ما این مراحل را به عنوان راهنمایی برای ساده سازی فرآیند ایجاد کرده ایم.

  مرحله 1: تاریخ ها و مهلت های کلیدی

  از سپتامبر 2023 شروع می شود

  6 سپتامبر 2022:

  از این تاریخ، می توانید درخواست های خود را برای ورود به سال 2023 به UCAS ارسال کنید.

  15 اکتبر 2022 - دوره های پزشکی:

  تمام درخواست های دوره های پزشکی باید تا 15 اکتبر ارسال شود.

  اگر بعد از 15 اکتبر درخواست دهید، درخواست شما بررسی نخواهد شد. برای دوره های پزشکی، شما همچنین باید آزمون استعداد بالینی دانشگاه (UCAT) را قبل از درخواست تکمیل کنید.

  25 ژانویه 2023 - اکثر دوره های دیگر:

  این مهلت "بررسی برابر" برای اکثر دوره های کارشناسی است.

  اگر بعد از 25 ژانویه درخواست دهید، ممکن است نتوانیم درخواست شما را بررسی کنیم.

  30 ژوئن 2023 - تاریخ بسته شدن نهایی برای همه برنامه های جدید UCAS برای ورود به سال 2023

  اگر پس از این مهلت برای ورود 2023 درخواست دهید، به طور خودکار وارد Clearing می شوید.

  مرحله 2: قبل از درخواست

  مطمئن شوید که دوره برای شما مناسب است.

  اطمینان از مناسب بودن دوره برای شما ضروری است. جزئیات دوره را مرور کنید و در صورت داشتن هر گونه سوال از تماس با دانشکده نترسید، ما همیشه خوشحالیم که به شما کمک می کنیم.

  شرایط ورود و صلاحیت

  مهم است که بررسی کنید که مدارک شما پذیرفته شده است و نمرات شما مطابق با شرایط ورود به دوره است. اگر دانشجوی بین المللی هستید، لطفاً قبل از درخواست، شرایط زبان انگلیسی را نیز بررسی کنید.

  مرحله 3: آماده سازی برای درخواست شما

  اطلاعات UCAS

  هنگامی که از طریق UCAS درخواست می دهید، نام موسسه و شماره و کد دوره از شما خواسته می شود. آماده بودن اطلاعات UCAS کارها را سریعتر می کند:

  • نام رمز ما SOTONاست

  • شماره ما S27است

  • کد دوره را می توان در صفحه دوره تحت "اطلاعات دوره" یافت

  • اگر برای بیش از یک دانشگاه یا برنامه تحصیلی درخواست می دهید، هزینه درخواست 27 پوند است

  • اگر فقط برای یک برنامه تحصیلی در یک موسسه درخواست دهید، هزینه 22.50 پوند خواهد بود

  مرحله 4: درخواست و زمان پاسخ

  ارائه درخواست

  همه متقاضیان مقطع کارشناسی، از جمله دانشجویان بین المللی، باید به صورت آنلاین با UCAS درخواست دهند. هنگامی که درخواست دادید، UCAS یک ایمیل تأیید برای شما ارسال می کند و درخواست شما را برای ما ارسال می کند. ما به شما اطلاع خواهیم داد که درخواست شما دریافت شده و در حال بررسی است.

  پاسخ برنامه

  ما قصد داریم درخواست شما را ظرف دو تا شش هفته بررسی کنیم، اما این بستگی به زمان ارسال آن دارد. درخواست‌هایی که در ژانویه ارسال می‌شوند، به‌ویژه نزدیک به مهلت بررسی برابر UCAS، ممکن است به دلیل حجم بالای دریافتی در آن زمان، پردازش آنها بسیار بیشتر طول بکشد.

  مرحله 5: بعد چه اتفاقی می افتد؟

  بعد از اینکه درخواست دادید

  بسته به دوره و زمانی از سال که درخواست می‌کنید، پس از درخواست یا در صورت پیشنهاد تحصیل، دعوت‌نامه‌ای برای یک روز بازدید از متقاضی ارسال می‌شود. این به شما امکان می‌دهد با دانشگاهیان صحبت کنید و از آزمایشگاه‌ها، استودیوها و سالن‌های سخنرانی که در آنها درس می‌خوانید بازدید کنید.

  برای برخی موضوعات، ممکن است لازم باشد در مصاحبه شرکت کنید. در این صورت مستقیماً از طرف دانشکده با شما تماس گرفته خواهد شد.

  الزامات ویزا

  ویزای دانشجویی برای یک برنامه تحصیلی خاص در یک موسسه خاص صادر می شود. ویزای دانشجویی دارای شرایطی است که دانشجویان باید از آن پیروی کنند. زیر پا گذاشتن شرایط ویزای دانشجویی جرم مهاجرتی است.

  شرایط شامل:

  • مطالعه - فقط مجاز به مطالعه در برنامه ای است که ویزا صادر شده است به جز تغییرات برنامه مجاز (که باید به UKVI گزارش شود)
  • شرایط کار - ساعات مجاز و محدودیت در انواع کاری که می توان انجام داد
  • وجوه عمومی - نمی توان از هر نوع وجوه عمومی مطالبه کرد

  دانشجویانی که دارای CAS برای ویزای دانشجویی هستند نیز باید:

  • ثبت نام را با بررسی حق تحصیل تکمیل کنید
  • به طور کامل با برنامه تحصیلی خود درگیر شوید و در تمام فعالیت های یادگیری در محوطه دانشگاه شرکت کنید
  • اطلاعات تماس آنها را به روز نگه دارید (آدرس، تلفن، ایمیل شخصی)
  • دانشگاه را از هرگونه تغییر در وضعیت مهاجرت خود مطلع کنید

  بورسیه و بودجه

  راه های زیادی وجود دارد که می توانید برای هزینه های تحصیل کمک بگیرید. گزینه های شما بستگی به نوع دانش آموز شما، دوره ای که در حال تحصیل هستید و اهل کجا هستید دارد.

  راه های مختلفی برای دانشجویان مقطع کارشناسی در ساوتهمپتون وجود دارد تا هزینه های تحصیل و زندگی خود را تامین کنند. حمایت مالی از سوی دولت و دانشگاه در دسترس است.

  بودجه برای دانشجویان کارشناسی ارشد

  راه های زیادی برای دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی در ساوتهمپتون وجود دارد تا هزینه های تحصیل و زندگی خود را تامین کنند. حمایت مالی از سوی دولت، دانشگاه و سازمان های خارجی در دسترس است.

  بودجه برای دانشجویان بین المللی

  دانشجویان بین المللی هزینه های متفاوتی را به دانشجویان انگلستان یا اتحادیه اروپا می پردازند. ممکن است بتوانید از سازمان‌های مختلف برای تأمین مالی مطالعات خود کمک بگیرید. گزینه های موجود برای شما بستگی به این دارد که آیا شما یک دانشجوی کارشناسی یا کارشناسی ارشد هستید.

  بورسیه ها، جوایز و فرصت های مالی

  بورسیه ها، جوایز و وام ها می توانند به پوشش بخشی یا تمام هزینه های شما در حین تحصیل در ساوتهمپتون کمک کنند. آنها می توانند با مشارکت دانشگاه، توسط دولت شما یا یک سازمان خارجی ارائه شوند.

  گزینه های در دسترس شما بستگی به این دارد که اهل کجا هستید و چه چیزی می خواهید مطالعه کنید. ممکن است لازم باشد برخی از این موارد را بازپرداخت کنید و برخی ممکن است شرایطی داشته باشند.

  آمار فارغ التحصیلان

  رتبه بندی

  شانزدهمین در راهنمای دانشگاه تایمز و ساندی تایمز 2022؛ رتبه 15 در راهنمای کامل دانشگاه 2022، 18 حوزه موضوعی در 10 مورد برتر.

  رتبه 78 در رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS (2023)

  راهنمای دانشگاه گاردین 2022، رتبه اول برای مهندسی عمران و مهندسی برق و الکترونیک، و در مجموع 7 رشته موضوعی ما در 10 مورد برتر.

  این رتبه بندی ها ما را به دانشگاه برتر انگلستان در مالزی تبدیل می کند.

  توصیفات دانشجویی

  مکان ها

  • Highfield

   University Road, SO17 1BJ, Highfield

  • Winchester

   Park Avenue, SO23 8DL, Winchester

  برنامه ها

  سوالات