Keystone logo
The University of Manchester East Asia Centre

The University of Manchester East Asia Centre

The University of Manchester East Asia Centre

مقدمه

دانشگاه منچستر در رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS در سال 2021 ، بیست و هفتمین دانشگاه برتر جهان (سومین سال متوالی) ، هشتمین دانشگاه برتر در اروپا و ششمین دانشگاه برتر در بریتانیا بوده است. با توجه به رتبه بندی دانشگاه های جهان در سال 2020 ، ما رتبه 5 را در بریتانیا و رتبه سی و ششم را در سطح جهانی برای اعتبار علمی و برتری تحقیقاتی نوآورانه که الهام بخش رهبران کسب و کار است ، کسب کرده ایم. در 100 دانشگاه برتر رویترز 2018 ، ما به ترتیب 3 و 10 برتر در انگلستان و اروپا بودیم. بر اساس گزارش فارغ التحصیلان در سال 2021 ، دانشگاه منچستر توسط 100 کارفرمای برتر انگلستان برای سه سال متوالی به عنوان هدفمندترین دانشگاه شناخته شده است.

در طول سالها ، دانشگاه منچستر 25 برنده نوبل را پرورش داده است. دو دانشمند که گرافن را کشف کردند در سال 2010 جایزه نوبل فیزیک را دریافت کردند. رد پای بی نظیر ما شامل منچستر ، هنگ کنگ ، دبی ، سنگاپور ، شانگهای و سائوپائولو در برزیل است. این مراکز فیزیکی با ترکیب فعالیت های حضوری و آنلاین ، از یادگیری دانش آموزان پشتیبانی می کند. آنها به رشد مداوم شبکه جهانی ما از تقریباً 500000 فارغ التحصیل در 190 کشور جهان کمک می کنند.

مدرسه بازرگانی Alliance Manchester (AMBS) از دانشگاه منچستر در سال 1965 تأسیس شد و یکی از برجسته ترین مدارس تجاری جهان است. AMBS همچنین در بین 1٪ برترین مدارس تجاری جهان قرار دارد که دارای اعتبار سه گانه از AACSB International ، AMBA و EQUIS بوده اند و Financial Times MBA ما را در انگلستان چهارم ، 10 در اروپا و 30 جهانی در سال 2021 رتبه بندی کرده است. همچنین در رتبه بندی بلومبرگ در رتبه بندی 2019-2020 هفتمین مدرسه تجاری برتر در انگلستان و هجدهم در اروپا قرار گرفتند.

دانشگاه منچستر با تمرکز ویژه بر آسیا در سال 1992 اولین مرکز بین المللی خود را در هنگ کنگ افتتاح کرد و به مدیران جهانی در شرق آسیا از جمله هنگ کنگ ، ژاپن ، کره جنوبی ، تایوان ، چین جنوبی و ماکائو نزدیک به 30 سال.

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

مکان ها

 • Causeway Bay

  33/F Lee Garden One, 33 Hysan Avenue,, , Causeway Bay

 • Seoul

  Seoul, کره جنوبی

  • Taipei

   Taipei, تایوان

   • Tokyo

    Tokyo, ژاپن

    سوالات