Keystone logo
© Orry Verducci
The University of Manchester

The University of Manchester

The University of Manchester

مقدمه

درباره دانشکده علوم و مهندسی

دانشکده ما دارای شهرت در سطح جهانی است. در اینجا زنان برای برابری جنگیدند. دانشمندان اتم را شکافتند. یک رمز شکن زمان جنگ، زندگی دیجیتالی را که اکنون بدیهی می دانیم، شکل داد. دو محقق گرافن - ماده شگفت انگیزی که یک اتم ضخامت دارد، اما 200 برابر قوی تر از فولاد است - را به جهان آوردند.

با 12000 دانشجو و تقریبا 2500 پرسنل، ما تخصص لازم برای ارائه یک محیط آموزشی حمایتی، فضای تحقیقاتی مشترک و درک بهترین روش برای برآورده کردن نیازهای تجاری را داریم.

هر چیزی که به دنبال آن باشید، آن را پیدا خواهید کرد، و بیشتر در دانشکده علوم و مهندسی.

مدارس ما

دانشکده ما دو مدرسه و نه بخش با رتبه بالا را گرد هم می‌آورد، که هر کدام از شهرت قدرتمندی برای موفقیت در تدریس و تحقیق برخوردارند، همراه با رویکردی مشترک به حوزه‌های وسیع تخصص ما.

با تمرکز فعالیت‌های خود در این راه، می‌توانیم در تحقیقات و آموزش چند رشته‌ای با هم کار کنیم و در عین حال سطح بالایی از تخصص را در بخش‌های خود حفظ کنیم.

دانشکده فنی

دانشکده مهندسی ما امکانات بی شماری را ایجاد خواهد کرد. برای دانش‌آموزانی که به دنبال مهارت‌ها و درک هستند، محققانی که به دنبال اکتشافات هستند و کسب‌وکارهایی که مشارکت ایجاد می‌کنند.

از طریق تحقیق و آموزش پویا، ما در حال توسعه راه حل های مهندسی هستیم که به روشی اخلاقی و پایدار در جامعه تفاوت ایجاد می کند.

مهندسی مبتنی بر علم در قلب کاری است که ما انجام می‌دهیم، و از طریق همکاری با دانشکده علوم طبیعی، از مهندسان و دانشمندانی حمایت خواهیم کرد که از نظر فنی قوی، از نظر تحلیلی نوآور و خلاق هستند.

ایجاد یک تفاوت
به اشتراک گذاری دانش به دست آمده از تحقیقات ما در دانشکده برای بهبود رفتارها و عملکردهایمان، به ویژه در زمینه پایداری محیطی، کارکنان و دانشجویان ما را قادر می سازد تا در مطالعه و کار خود تفاوت ایجاد کنند و راه حل هایی برای چالش های جامعه ایجاد کنند.

بخش های مهندسی ما

گروه مهندسی شیمی و علوم تحلیلی
مهندسی شیمی به علم و فناوری مربوط به تولید محصولات از مواد خام به روشی ایمن، پایدار، بی خطر برای محیط زیست و مقرون به صرفه می پردازد. به عنوان زادگاه مهندسی شیمی، امروز ما بزرگترین بخش مهندسی شیمی در بریتانیا هستیم.

گروه علوم کامپیوتر
ما مفتخریم که زادگاه علم کامپیوتر بوده‌ایم، با تعدادی از اولین‌های محاسباتی، از جمله اولین کامپیوتر با برنامه ذخیره‌شده. امروز ما این میراث را ادامه می دهیم - با استفاده از امکانات پیشرو و استانداردهای آموزشی بالا برای آموزش نسل بعدی دانشمندان کامپیوتر.

گروه مهندسی برق و الکترونیک
ما بیش از یک قرن است که مهندسان برق، الکترونیک و مکاترونیک را آموزش می دهیم. با پیوندهای صنعتی قوی با شرکت‌های جهانی، دوره‌های عملی ما پایه‌ای عالی برای حرفه‌ای در مهندسی و همچنین فرصت‌هایی برای محققان ما برای تقویت مجموعه‌های خود فراهم می‌کند.

گروه مهندسی مکانیک، هوافضا و عمران
با سابقه ای نزدیک به 200 ساله که ما را به ظهور منچستر به عنوان اولین شهر صنعتی جهان متصل می کند، ما به طور منحصر به فردی در موقعیتی هستیم که یک تجربه مهندسی قوی ارائه دهیم. دوره های عملی ما را قادر می سازد تا فارغ التحصیلان قابل استخدام را پرورش دهیم و همچنین مشکلات مهندسی دنیای واقعی را با تحقیقات خود حل کنیم.

دانشکده علوم طبیعی

هدف ما این است که با بهره گیری از نقاط قوت افراد، رشته ها و هم افزایی گسترده تر، تعالی را در آموزش و تحقیق علوم طبیعی فراهم کنیم.

با ارائه فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی در سراسر موضوعات اصلی خود، مرزهای علم را به نفع بیشتر جامعه پیش می‌بریم و کارکنان و دانش‌آموزان را برای ترویج تغییرات مثبت تشویق می‌کنیم.

ما همراه با همکارانمان در مهندسی، و همچنین همکاری در دانشکده‌های زیست‌شناسی، پزشکی و بهداشت، و علوم انسانی، از طریق یادگیری و تحقیقات چند رشته‌ای به موفقیت دست خواهیم یافت و رهبران آینده را در زمینه مبانی واقعی علم آموزش می‌دهیم.

ایجاد یک تفاوت
به اشتراک گذاری دانش به دست آمده از تحقیقات ما در دانشکده برای بهبود رفتارها و عملکردهایمان، به ویژه در زمینه پایداری محیطی، کارکنان و دانشجویان ما را قادر می سازد تا در مطالعه و کار خود تفاوت ایجاد کنند و راه حل هایی برای چالش های جامعه ایجاد کنند.

گروه های علوم طبیعی ما

گروه شیمی
شیمی مدرن از اینجا، در منچستر، با نظریه اتمی جان دالتون آغاز شد. امروز ما یکی از بزرگترین دپارتمان‌های شیمی در بریتانیا هستیم، با سابقه‌ای برجسته که به اطلاع‌رسانی تحقیقات فعلی و تدریس عالی ما کمک می‌کند.

گروه علوم زمین و محیط زیست
زمین و علوم زیست محیطی جزء لاینفک آینده سیاره ما هستند. دوره‌های آموزشی و عملی پژوهشی ما به دانشجویان و محققان ما این امکان را می‌دهد تا مهارت‌های حیاتی را برای رسیدگی به چالش‌های اصلی پیش روی بشر در قرن بیست و یکم تقویت کنند.

بخش مواد
دانشمندان مواد در حال شکل دادن به جهان ما هستند. ما یک درک واقعی از علم پشت مد را در موضوعات عملی ارائه می دهیم که نیازهای جهانی همیشه در حال تغییر را برآورده می کند.

گروه ریاضی
منچستر بیش از یک قرن در خط مقدم ریاضیات بوده است و ما در این مدت به برخی از بزرگ‌ترین نام‌ها در این رشته کمک کرده‌ایم. امروزه جامعه ریاضیات ما و تأثیری که دارد، بزرگتر از همیشه است.

گروه فیزیک و نجوم
تاریخ غنی ما در فیزیک و نجوم، با حداقل 13 برنده جایزه نوبل، به شهرت بین المللی ما برای آموزش عالی و تحقیقات برجسته کمک می کند. امروز تعهد ما به نوآوری و کشف جدید ما را در خط مقدم این موضوع نگه می دارد.

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

مکان ها

  • Manchester

    Oxford Road, M13 9PL, Manchester

    برنامه ها

    سوالات