Keystone logo
The University of Law Business School Postgraduate کارشناسی ارشد تجزیه و تحلیل کسب و کار با تمرین حرفه ای
The University of Law Business School Postgraduate

کارشناسی ارشد تجزیه و تحلیل کسب و کار با تمرین حرفه ای

2 Years

زبان انگلیسی

تمام وقت

Request application deadline

Jun 2024

GBP ۲۰٬۳۵۰ *

در محوطه دانشگاه

* دانشجویان داخلی - لندن: 13050 پوند / خارج از لندن: 12450 پوند | دانشجویان غیر داخلی - لندن / خارج از لندن: 18700 پوند

مقدمه

دوره جدید MSc Business Analytics with Professional Practice ما یک برنامه 2 ساله کارشناسی ارشد کسب و کار تمام وقت است. این برنامه 2 ساله با اشتراک سال اول تحصیل با MSc Business Analytics 1 ساله، از سال دوم تمرین حرفه ای به طور خاص برای تقویت فرصت های شغلی دانشجویان بهره می برد.

سال تمرین حرفه ای ما با ارائه انعطاف پذیری بیشتر نسبت به سال کاریابی سنتی، به شما این امکان را می دهد که تصمیم بگیرید چگونه مهارت های خود را عملی کنید. بسته به گزینه ای که برای مسیر شغلی آینده شما مناسب است، پایان نامه دانشگاهی، طرح کسب و کار، پروژه کسب و کار یا مشاوره، یا موقعیت شغلی پولی در صنعت را انتخاب کنید. (برای اطلاعات بیشتر در مورد سال تمرین حرفه ای به این مراجعه کنید وب سایت ).

دوره کارشناسی ارشد تجزیه و تحلیل تجاری معتبر بسیار کاربردی با تمرکز قوی بر روی قابلیت استخدامی آینده شما طراحی شده است و برای کسانی که دارای پیشینه عددی هستند که به دنبال تقویت مهارت های خود در جنبه های کلیدی و فناوری های مدیریت داده، هوش تجاری و تجزیه و تحلیل داده هستند، ایده آل است. این دوره شما را به درک و مهارت های حل مسئله در محیط های غنی از فناوری و تصمیم گیری های تجاری مبتنی بر داده مجهز می کند.

این دوره توسط The Chartered Management Institute معتبر است، بنابراین پس از اتمام موفقیت آمیز دوره، می توانید برای مدرک CMI سطح 7 در مدیریت استراتژیک و رهبری و همچنین مدرک خود درخواست دهید. این دوره همچنین به عنوان یک "مدرک معتبر" توسط موسسه بازاریابی خبره (CiM) ارائه می شود، به این معنی که دانش آموزان می توانند صلاحیت های شناخته شده صنعت را با سرعتی سریع به دست آورند.

الزامات دوره

  • 2:2 یا بالاتر از مدرک لیسانس انگلستان یا مدارک معادل آن
  • دانشجویان بین المللی علاوه بر این نیاز به سطح زبان انگلیسی معادل IELTS 6.5 یا بالاتر با حداقل 5.5 در هر جزء.

هزینه ها

سپتامبر 2024 - ژوئن 2025

دانش آموزان داخلی

  • لندن: 13050 پوند
  • خارج از لندن: 12450 پوند

دانشجویان بین المللی (غیر داخلی).

  • لندن: 20350 پوند
  • خارج از لندن: 18700 پوند

مسیر شغلی

تجزیه و تحلیل کسب و کار.

درباره مدرسه

سوالات