Keystone logo
The University of Law Business School Postgraduate کارشناسی ارشد مدیریت امنیت سایبری با تمرین حرفه ای
The University of Law Business School Postgraduate

کارشناسی ارشد مدیریت امنیت سایبری با تمرین حرفه ای

2 Years

زبان انگلیسی

تمام وقت

Request application deadline

Jun 2024

GBP ۲۰٬۳۵۰ *

در محوطه دانشگاه

* دانشجویان داخلی - لندن: 13050 پوند / خارج از لندن: 12450 پوند | دانشجویان غیر داخلی - لندن / خارج از لندن: 18700 پوند

مقدمه

دوره جدید کارشناسی ارشد مدیریت امنیت سایبری ما با تمرین حرفه ای یک برنامه 2 ساله کارشناسی ارشد کسب و کار تمام وقت است. با به اشتراک گذاشتن سال اول تحصیل با مدیریت امنیت سایبری 1 ساله کارشناسی ارشد، این برنامه 2 ساله از سال دوم تمرین حرفه ای به طور خاص برای تقویت فرصت های شغلی دانشجویان بهره می برد.

سال تمرین حرفه ای ما با ارائه انعطاف پذیری بیشتر نسبت به سال کاریابی سنتی، به شما این امکان را می دهد که تصمیم بگیرید چگونه مهارت های خود را عملی کنید. بسته به گزینه ای که برای مسیر شغلی آینده شما مناسب است، پایان نامه دانشگاهی، طرح کسب و کار، پروژه کسب و کار یا مشاوره، یا موقعیت شغلی پولی در صنعت را انتخاب کنید. (برای اطلاعات بیشتر در مورد سال تمرین حرفه ای به این مراجعه کنید وب سایت ).

مدرک تحصیلات تکمیلی امنیت سایبری برای تجهیز حرفه ای های تجاری با درک عمیق از جنبه های اصلی امنیت سایبری در چشم انداز تکنولوژیکی فعلی، به سرعت در حال تکامل ما طراحی شده است. به طور خاص، این برنامه مهارت ها و درک را برای توسعه شغلی در مدیریت علوم داده امنیت سایبری یا هر نقش مدیریتی که در آن ارزیابی ریسک و تجزیه و تحلیل داده ها نقش مهمی ایفا می کند، فراهم می کند. پس از اتمام این دوره، شما دانش و مهارت هایی را خواهید داشت که می توانید حرفه خود را به سطح ارشد ببرید و درآمدهای آینده خود را به حداکثر برسانید.

این دوره توسط The Chartered Management Institute معتبر است، بنابراین پس از اتمام موفقیت آمیز دوره، می توانید برای مدرک CMI سطح 7 در مدیریت استراتژیک و رهبری و همچنین مدرک خود درخواست دهید.

الزامات دوره

  • 2:2 یا بالاتر از مدرک لیسانس انگلستان یا مدارک معادل آن
  • دانشجویان بین المللی علاوه بر این نیاز به سطح زبان انگلیسی معادل IELTS 6.5 یا بالاتر با حداقل 5.5 در هر جزء.

هزینه ها

سپتامبر 2024 - ژوئن 2025

دانش آموزان داخلی

  • لندن: 13050 پوند
  • خارج از لندن: 12450 پوند

دانشجویان بین المللی (غیر داخلی).

  • لندن: 20350 پوند
  • خارج از لندن: 18700 پوند

مسیر شغلی

امنیت سایبری.

درباره مدرسه

سوالات