Keystone logo
The University of Law Business School Postgraduate کارشناسی ارشد بازاریابی با تمرین حرفه ای
The University of Law Business School Postgraduate

کارشناسی ارشد بازاریابی با تمرین حرفه ای

2 Years

زبان انگلیسی

تمام وقت

Request application deadline

Jun 2024

GBP ۲۰٬۳۵۰ *

در محوطه دانشگاه

* دانشجویان داخلی - لندن: 13050 پوند / خارج از لندن: 12450 پوند | دانشجویان غیر داخلی - لندن / خارج از لندن: 18700 پوند

مقدمه

دوره جدید MSc Marketing with Professional Practice یک برنامه 2 ساله کارشناسی ارشد کسب و کار تمام وقت است. به اشتراک گذاشتن سال اول تحصیل با بازاریابی 1 ساله کارشناسی ارشد، این برنامه 2 ساله از سال دوم تمرین حرفه ای به طور خاص برای تقویت فرصت های شغلی دانشجویان بهره می برد.

سال تمرین حرفه ای ما با ارائه انعطاف پذیری بیشتر نسبت به سال کاریابی سنتی، به شما این امکان را می دهد که تصمیم بگیرید چگونه مهارت های خود را عملی کنید. بسته به گزینه ای که برای مسیر شغلی آینده شما مناسب است، پایان نامه دانشگاهی، طرح کسب و کار، پروژه کسب و کار یا مشاوره، یا موقعیت شغلی پولی در صنعت را انتخاب کنید. (برای اطلاعات بیشتر در مورد سال تمرین حرفه ای به این مراجعه کنید وب سایت ).

مدرک کارشناسی ارشد بازاریابی معتبر CIM (مؤسسه چارتر بازاریابی) ما با تاکید بر پیشرفته ترین کانال ها، مفاهیم و پیشرفت های بازاریابی در دنیای پرشتاب و همیشه در حال تغییر بازاریابی امروزی طراحی شده است. با پوشش موضوعاتی مانند رسانه های اجتماعی، تجزیه و تحلیل داده ها، و فناوری های دیجیتال، پس از فارغ التحصیلی، در موقعیت خوبی قرار خواهید گرفت که به سمت یک نقش بازاریابی در سطح ارشد بروید.

این دوره همچنین توسط موسسه مدیریت خبره معتبر است، بنابراین پس از اتمام موفقیت آمیز دوره، می توانید برای مدرک CMI سطح 7 در مدیریت استراتژیک و رهبری و همچنین مدرک خود درخواست دهید. این دوره همچنین به عنوان یک "مدرک معتبر" توسط موسسه بازاریابی خبره (CiM) ارائه می شود، به این معنی که دانش آموزان می توانند کشورهای شناخته شده صنعت را با سرعتی سریع به دست آورند.

الزامات دوره

  • 2:2 یا بالاتر از مدرک لیسانس انگلستان یا مدارک معادل آن
  • دانشجویان بین المللی علاوه بر این نیاز به سطح زبان انگلیسی معادل IELTS 6.5 یا بالاتر با حداقل 5.5 در هر جزء.

هزینه ها

سپتامبر 2024 - ژوئن 2025

دانش آموزان داخلی

  • لندن: 13050 پوند
  • خارج از لندن: 12450 پوند

دانشجویان بین المللی (غیر داخلی).

  • لندن: 20350 پوند
  • خارج از لندن: 18700 پوند

مسیر شغلی

بازار یابی.

درباره مدرسه

سوالات