Keystone logo
© BIMM University
The University of Law Business School Postgraduate

The University of Law Business School Postgraduate

The University of Law Business School Postgraduate

مقدمه

بررسی اجمالی:

دانشگاه حقوق (ULaw) یکی از مؤسسات تخصصی در زمینه آموزش حقوق قانونی در انگلستان است. در حقیقت، ما تمرین وکلا در انگلیس را بیشتر از هر کس دیگری آموزش داده ایم.

و با چنین پیوندهای نزدیکی بین حقوق و تجارت ، این حس وجود دارد که یک متخصص در آموزش حقوقی به خوبی قادر به ایجاد یک مدرسه عالی تجاری ، یعنی دانشکده تجارت دانشگاه حقوق است.

با تمرکز دقیق بر یادگیری عملی، مدرسه کسب و کار ما قصد دارد دانش آموزان کارآمد و آماده برای موفقیت در محل کار باشد. ما خودمان را در ایجاد محیط یادگیری مناسب برای شما برای دستیابی به آرمانهای کاری خودمان هستیم. به همین دلیل ما تکنیک های مورد استفاده در دوره های قانونی خود را با هدف توسعه تجربه یادگیری متخصص تجربه کردیم که شما را برای حرفه ای در دنیای کسب و کار آماده می کند.

مطالعه انعطاف پذیر:

ما درک می کنیم که شرایط هر کس متفاوت است. به همین دلیل است که ما طیف گسترده ای از حالت های مطالعه (تمام وقت، پاره وقت، در محوطه دانشگاه، آنلاین) را در سراسر دوره های خود ارائه می دهیم تا بیشترین انتخاب و انعطاف لازم را برای موفقیت در تحصیل به شما ارائه دهیم.

پردیس های مدرسه کسب و کار ما در بلومزبری لندن، بیرمنگام و منچستر برای دوره های کارشناسی هستند. دوره های تحصیلات تکمیلی در پردیس های بیرمنگام، لیدز، لندن مورگیت و منچستر تدریس می شود. هر کدام یک مرکز تجاری پررونق هستند که در موقعیت ایده آلی قرار دارند تا دسترسی عالی به مکان های موسیقی، تئاتر، سینما، بارها و رستوران ها را برای شما فراهم کنند. دوره های تحصیلات تکمیلی ما را می توان به صورت پاره وقت یا تمام وقت مطالعه کرد و همچنین به صورت آنلاین در دسترس است.

آنلاین:

برنامه های آنلاین ما در زمان و پول شما در رفت و آمد به دانشگاه و از دانشگاه صرفه جویی می کند و به شما امکان می دهد در هر کجا و در همه دستگاه ها مطالعه کنید، با این حال می توانید اطمینان داشته باشید که این دوره از نظر کیفیت به خطر نمی افتد یا نسبت به دانشگاه ما کم نیاز نخواهد بود. دوره های آموزشی.

76783_ScreenShot2018-05-21at10.50.04PM.png

طراحی دوره:

با تمرکز جدی بر یادگیری عملی، مدرسه کسب و کار ما قصد دارد دانش آموزان را شاغل و آماده برای موفقیت در محل کار کند. ما به خود می بالیم که محیط یادگیری مناسبی را برای شما ایجاد می کنیم تا به آرزوهای تجاری خود برسید. رویکرد ما به تدریس دانش آموز است. به شما در اندازه‌های گروهی آموزش داده می‌شود که یک رابطه یادگیری حمایتی با اساتیدتان را ارتقا می‌دهد، در کارگاه‌های کوچک - ضروری برای موفقیت دانش‌آموز - با هر دانش‌آموزی که بتواند به معلم خصوصی خود دسترسی داشته باشد.
استادان ما دانشگاهیان را درگیر می کنند که شور و شوق خود را برای تجارت، ثروت دانش صنعت و پیوندهای تجاری حرفه ای ترکیب می کنند تا از یادگیری شما در محیط کلاس و خارج از آن بهره مند شوند.

فرصت های شغلی و مشاغل:

اشتغال پذیری در قلب هر کاری است که ما در مدرسه کسب و کار انجام می دهیم. تیم استخدامی ما به شما مشاوره یک به یک در مورد نحوه تعامل موفقیت آمیز با تماس های تجاری از استخدام کنندگان اصلی بریتانیا مانند IBM، Lloyds of London و Price Waterhouse Coopers (PwC) ارائه می دهد، که از طریق رویدادها، کارگاه ها و بازدیدها با آنها ملاقات خواهید کرد. به سازمان‌ها، به شما این امکان را می‌دهد تا از نزدیک ببینید که چگونه تجارت در دنیای واقعی عمل می‌کند. ما رویدادهایی را در طول سال اجرا می‌کنیم که شامل سخنرانان مهمان، میزگردها، کلاس‌های مستر و مسابقات می‌شود. حمایتی که دریافت می‌کنید، با رهبری و اطلاع‌رسانی کارفرمایان، توانایی شما را برای ارسال درخواست‌های شغلی موفق، کارآموزی امن و تقویت مهارت‌های مصاحبه شما به حداکثر می‌رساند.

موسسه مدیریت اجرایی (CMI):

از آنجا که برخی از دوره های دانشکده تجارت توسط مؤسسه مدیریت Chartered (CMI) معتبر هستند ، دانشجویان در این دوره های خاص می توانند برای مدت دوره خود و به مدت یک سال پس از اتمام ، عضویت رایگان اتوماتیک را کسب کنند.

مزایا شامل دسترسی به ManagementDirect؛ بزرگترین کتابخانه مدیریت بریتانیا در کنار دسترسی به پورتال منابع آنلاین از جمله مجلات الکترونیکی، گزارشات شرکت و صنعت و همچنین مشاوره از بیش از 300 مدیر استخدام از طریق مرکز توسعه شغلی.

شما می توانید از طریق پایگاه داده JobSearch و تعداد زیادی فیلم ، آموزش و مقاله به لیست های شغلی فعلی دسترسی پیدا کنید تا مهارت های شغلی و شغلی خود را توسعه دهید. انجمن مشاوره آنلاین CMI شامل بیش از 120،000 عضو است که می توانید با توجه به مهارت ها ، تجربه و صنعت مورد علاقه و همچنین کسب اطلاعات در مورد رویدادهای شبکه CMI که می توانید در آن شرکت کنید همسان شوید.

پس از اتمام موفقیت آمیز یکی از دوره های معتبر CMI ما ، علاوه بر مدرک خود ، از CMI نیز دریافت خواهید کرد.

محیط حمایتی:

هدف ما این است که از دانشجویان با پیش زمینه های مختلف نسبت به گذشته حمایت کنیم تا به آرزوهای شغلی خود دست یابیم ، به همین دلیل ما طیف وسیعی از بورسیه ها و بورس های تحصیلی را ارائه می دهیم.

تمام دانش آموزان فرصت استفاده کامل از امکانات و خدمات ما را دارند. خدمات پشتیبانی از معلولیت برای مدیریت هر موردی که ممکن است در طول تحصیلتان داشته باشید، شامل کمک های موقت به علت آسیب یا بیماری است.

امکانات ورزشی:

اگر شما بخواهید بدن و ذهنیت خود را تمرین کنید، فرصت های فراوانی برای بالا بردن و مناسب بودن در همه دانشگاه های ما وجود دارد. فعالیت های محبوب شامل Zumba، فوتبال، netball، راگبی و تنیس است.

باشگاه ها و انجمن ها:

با تعدادی از جوامع، تیم های ورزشی و رویدادهای اجتماعی موجود در هر یک از دانشگاه های ما، شما ملزم به پیدا کردن مقدار زیادی برای نگه داشتن شما مشغول و سرگرم کننده بین سخنرانی ها. و در ابتدای دوره خود، می توانید به یک جامعه، باشگاه یا رویداد انتخابی خود بپیوندید یا یکی از خود را از طریق انجمن دانشجویان ایجاد کنید.

دوره های آموزشی:

دانشکده بازرگانی دانشگاه حقوق طیف وسیعی از برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد را در سراسر بریتانیا و به صورت آنلاین ارائه می دهد.

بسیاری از دوره های ما توسط مؤسسه مدیریت اجرایی (CMI)، تنها سازمان حرفه ای مجلس انگلستان، به عنوان مدیر ارشد مستر بین (CMgr) شناخته شده است. با تکمیل موفقیت آمیز یکی از دوره های ما، علاوه بر مدرک تحصیلی خود، مدرک CMI را نیز دریافت خواهید کرد.

دوره های تجارت آنلاین:

ما آموزشهای آنلاین کلاس جهانی را برای دوره های تحصیلات تکمیلی خود ارائه می دهیم:

 • روشهای مطالعه برای همه انواع یادگیری: یک روش مطالعه متناسب با سبک شما وجود دارد که شامل کتابهای الکترونیکی ، آموزشهای الکترونیکی ، وبینارها ، مطالعات موردی ، فلش کارتها ، فایلهای صوتی ، موشن گرافیک ، اتاقهای گفتگوی دانش آموزان در زمان واقعی ، ارزیابیهای آنلاین و بیشتر.
 • پشتیبانی اختصاصی مربیان: شما در طول دوره خود پشتیبانی و بازخورد مداوم در مورد کار خود را از یک معلم برنامه اختصاصی دریافت خواهید کرد.

مقررات ورود و پرداخت:

شرایط و هزینه ورود به دوره متفاوت است - برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط ورود ، هزینه ها ، گزینه های تأمین اعتبار و ، بورسیه ها و بورس ها ، به وب سایت دانشگاه حقوق مراجعه کنید.

دانش آموزان بین المللی:

شما می توانید دانشجویان بیش از 120 ملیت مختلف، که در یک جامعه بین المللی پر رونق در تمام دانشگاه های ULaw شرکت می کنند، شرکت کنید.

ما یک تیم خدمات پشتیبانی دانشجویی داریم که برای ارائه مشاوره و راهنمایی مرتبط با رفاه اینجا هستند.

اطلاعات در مورد شرایط ویزا در وب سایت دانشگاه حقوقی موجود است.

محل اقامت:

برای دانشجویان کارشناسی ما، ما مسکن را با ارائه دهندگان خدمات تحصیلی دانشجویان بریتانیایی سازماندهی کردیم تا اطمینان حاصل کنیم که در کنار تحصیل با ما محل زندگی راحتی داشته باشید. اقامت معمولا در آپارتمان های مشترک و یا در بعضی موارد استودیوهای مستقل وجود دارد.

برای دانشجویان مقطع کارشناسی ، ما به شما پیشنهاد اقامت در سال اول مدرک خود را می دهیم ، اگر ما را به عنوان انتخاب اصلی خود پذیرفته اید و تا 30 مارس سال ورود درخواست مسکن کرده اید* (* شرایط و ضوابط و مقررات اعمال می شود ، جزئیات در The وب سایت دانشگاه حقوق ، صفحه اسکان در مقطع کارشناسی).

برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی، اگر یک پردیس دور از خانه انتخاب کنید، پایگاه داده اقامت ما می تواند به شما در پیدا کردن یک محل زندگی، با گزینه ای برای پیدا کردن اموال خصوصی اجاره شده یا مسکن مشترک با سایر دانش آموزان ULaw کمک کند.

76782_ScreenShot2018-05-21at10.49.54PM.png

روزها و رویدادهای باز:

روزهای باز ما یک راه عالی برای کسب اطلاعات در مورد دوره های کسب و کار ما، بررسی امکانات ما، و دیدار با معلمان و دانش آموزان فعلی است. مذاکرات، جلسات طعم دهنده و تورهای مذکور خواهد بود و شما می توانید از سوالات خود بپرسید. ما روز خود را به عنوان جالب و تعاملی که ممکن است.

اگر نمی‌توانید به یکی از روزهای آزاد دانشگاهی ما برسید، هر از گاهی، ما روزهای آزاد مجازی را برای دوره‌های خود نیز ارائه می‌دهیم - بنابراین شما هنوز فرصت دارید تا بدانید تحصیل در دانشگاه چگونه است. دانشکده بازرگانی دانشگاه حقوق، و سوالات خود را به صورت آنلاین بپرسید.

مکانهای دانشکده بازرگانی دانشگاه حقوق:

دوره های موجود در مکان های مختلف متفاوت است. اطلاعات بیشتر در مورد مکان های ما در وب سایت دانشگاه حقوق، صفحه مکان ها است.

مکان ها

 • London

  The University of Law 14 Store Street, WC1E 7DE, London

  • Leeds

   The University of Law 15-16 Park Row, LS1 5HD, Leeds

   • Manchester

    The University of Law 2 New York Street, M1 4HJ, Manchester

    • Birmingham

     The University of Law 133 Great Hampton Street, , Birmingham

     • London

      London, بریتانیا

      • Nottingham

       Nottingham, بریتانیا

       سوالات