Keystone logo
The University of Hong Kong

The University of Hong Kong

The University of Hong Kong

مقدمه

امروزه، HKU به دلیل دستاوردهای خود به عنوان یک دانشگاه جامع تحقیقاتی، به رسمیت شناخته شده است.

در سال 2003، در طول شیوع سندرم حاد تنفسی شدید (SARS)، محققان پزشکی HKU برای اولین بار در جهان ویروس کرونا را شناسایی کردند که عامل سارس بود.

در سال 2005، دانشکده پزشکی به دانشکده پزشکی لی کا شینگ تغییر نام داد.

از سال 2010 تا 2012، دانشگاه جشن های صدمین سالگرد تاسیس خود را به مناسبت صدمین سالگرد تاسیس خود برگزار کرد.

در سال 2012 - همراه با سایر موسسات آموزش عالی در هنگ کنگ و مطابق با سیاست آموزشی دولت - دانشگاه رسما برنامه درسی 4 ساله خود را در مقطع کارشناسی راه اندازی کرد.

HKU به جذب بهترین دانشجویان محلی، همراه با بسیاری از دانشجویان سرزمین اصلی چین و بین المللی ادامه می دهد. دانشگاهیان دانشگاه دستاوردهای برجسته ای در زمینه تدریس و تحقیق دارند و حدود نیمی از اعضای هیئت علمی HKU از خارج از کشور هستند.

هر ده دانشکده و دپارتمان‌های آن‌ها، آموزش و نظارت را برای دانشجویان تحقیقاتی در سطح تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد و دکترا) ارائه می‌کنند که مدیریت آن توسط دانشکده تحصیلات تکمیلی انجام می‌شود.

چشم انداز

The University of Hong Kongدانشگاه جهانی آسیا، از طریق بین‌المللی‌سازی، نوآوری و بین‌رشته‌ای تأثیر می‌گذارد. از طریق برتری در تحقیق، آموزش و یادگیری و تبادل دانش، دانشمندان جهانی را جذب و پرورش می دهد. از طریق حضور جهانی، اهمیت منطقه‌ای و تعامل با بقیه چین، سهم اجتماعی مثبتی دارد.

ماموریت

The University of Hong Kong تلاش خواهد کرد:

 • برای پیشبرد دائمی مرزهای دانش، با تکیه بر سنت ها و نقاط قوت غرور آفرین آن؛
 • برای ارائه یک آموزش جامع، معیاری بر اساس بالاترین استانداردهای بین المللی، طراحی شده برای توسعه کامل نقاط قوت فکری و شخصی دانش آموزان خود، و در عین حال گسترش فرصت های یادگیری مادام العمر برای جامعه؛
 • ایجاد فارغ التحصیلان ممتاز متعهد به تعالی آکادمیک/حرفه ای، تحقیق فکری انتقادی، و یادگیری مادام العمر، ارتباطی و نوآور، از لحاظ اخلاقی و فرهنگی آگاه، و قادر به مقابله با ناآشنا با اطمینان.
 • ایجاد یک محیط فکری دانشگاهی، انعطاف‌پذیر، کثرت‌گرا و حمایت‌کننده که الهام‌بخش و جذب، حفظ و پرورش دانش‌پژوهان، دانشجویان و کارکنان با بالاترین سطح در فرهنگی است که خلاقیت، یادگیری، و آزادی اندیشه، تحقیق و بیان را پرورش می‌دهد.
 • ایجاد یک محیط کار ایمن، سالم و پایدار برای حمایت و پیشبرد آموزش، یادگیری و تحقیق در دانشگاه؛
 • مشارکت در تحقیقات نوآورانه، با تاثیر بالا و پیشرو در درون و بین رشته‌ها؛
 • برای مدیریت مؤثر منابع عمومی و خصوصی که به مؤسسه اعطا شده است، کاملاً پاسخگو باشد و در تولید، انتشار و به کارگیری دانش با جامعه مشارکت داشته باشد.
 • برای خدمت به عنوان نقطه کانونی تلاش های فکری و دانشگاهی در هنگ کنگ، چین و آسیا و عمل به عنوان دروازه و انجمن برای بورس تحصیلی با بقیه جهان.

مکان ها

 • Hong Kong

  Pok Fu Lam, Hong Kong, , Hong Kong

  سوالات