Keystone logo
The University of Greenwich

The University of Greenwich

The University of Greenwich

مقدمه

The University of Greenwich با اخلاقیات بنیانگذار "بدون محدودیت" هدایت می شود. چشم انداز اساسی ما این است که همه را برای کشف احتمالات جدید، بدون محدودیت با خرد متعارف و مرزهای مصنوعی توانمند کنیم. از طریق این رویکرد، هدف ما الهام بخشیدن به راه های جدید ارتباط، ارتباط، و بیان هویت شخصی و جمعی است.

ما همچنین یکی از معدود دانشگاه‌های لندن هستیم که هر آنچه را که نیاز دارید را در یک مکان در اختیار داریم. فضاهای آموزشی، اجتماعی، ورزشی و زندگی همگی در محوطه دانشگاه یا نزدیک آن قرار دارند.

جامعه گرینویچ

گرینویچ بیش از مجموعه ای از دانش آموزان و کارکنان فردی است، بلکه جامعه ای از مردم است که با اشتیاق آنها برای یادگیری متحد شده اند. عضویت در جامعه دانشگاهی حس غرور و مسئولیت را برای مطابقت با استانداردهای بالای نسل های قبلی دانشجویان منتقل می کند. همچنین به این معنی است که شما به دیگران کمک می کنید تا به بهترین دانش آموز تبدیل شوید. فرصت‌های زیادی برای دوست‌یابی، امتحان کردن چیزهای جدید و کشف آنچه در آن مهارت دارید، در کنار سایر افراد همفکر وجود دارد. همه خوش آمدند و می توانند راهی برای جا افتادن در گرینویچ پیدا کنند.

از یادگیری خود لذت ببرید

مهم این است که از تحصیل در گرینویچ لذت ببرید و فرصت عالی داشته باشید. دوره های ما در ارتباط با تجارت و صنعت طراحی شده اند و از آخرین برنامه های درسی مبتنی بر تحقیقات استفاده می کنند. ما شما را برای دستیابی به بهترین نتیجه ممکن حمایت و تشویق خواهیم کرد.

فناوری نقش مهمی در آموزش ما دارد. نمونه‌ای از آن ضبط سخنرانی است که به شما امکان می‌دهد سخنرانی‌ها را به‌صورت آنلاین و بر اساس تقاضا دوباره مشاهده کنید. کارکنان ما منابع لازم برای تبدیل چند رسانه ای را به بخشی کلیدی از تجربه یادگیری شما دارند.

ما در موضوعاتی تخصص داریم که شما را برای مرحله بعدی حرفه خود آماده می کند. بسیاری از دانش‌آموزان ما مربیان خارجی دارند و برای ایجاد مهارت‌ها و تجربه‌هایی که توسط کارفرمایان ارزشمند است، در محل کار قرار می‌گیرند. این یک فرمول برای موفقیت است، زیرا 90٪ از فارغ التحصیلان ما در عرض شش ماه پس از اتمام دوره خود شروع به کار یا ادامه تحصیل می کنند (نظرسنجی DLHE 2018).

توسط افراد پرشور تدریس می شود

ما کارکنان آموزشی ماهر و متخصص را استخدام می کنیم که اکثریت آنها دارای صلاحیت های رسمی تدریس هستند. تعداد زیادی از دانشگاهیان ما نیز قبلاً در تجارت یا صنعت کار کرده اند. این به ما امکان می دهد دوره های به روز و مرتبط با صنعت را ارائه دهیم که توسط نهادهای حرفه ای معتبر هستند.

استادان ما به همان اندازه که در مورد موضوعات خود مشتاق به اشتراک گذاری دانش هستند. آنها در موقعیت ایده آلی قرار دارند تا به شما کمک کنند تا به پتانسیل خود دست پیدا کنید. دانش‌آموزان ما اغلب به این نکته اشاره می‌کنند که چگونه دانشگاهیان ما برای کمک به برتری در موضوع انتخابی خود تلاش بیشتری می‌کنند.

این اصول به ما در سال 2017 رتبه نقره ای از چارچوب تعالی تدریس (TEF) و کمک هزینه های آموزشی ملی آکادمی آموزش عالی را برای تعداد زیادی از کارکنان آموزشی ما به ارمغان آورد.

خدمات پشتیبانی

ما طیف گسترده ای از خدمات پشتیبانی را برای همه دانش آموزان خود ارائه می دهیم. به هر دانش آموز یک معلم خصوصی اختصاص داده می شود که به شما در طول تحصیل در گرینویچ کمک می کند. تیم خدمات آکادمیک دانشجویی ما می تواند به شما در رسیدگی به نیازهای اسکان، مسائل مالی، مشاوره و مشاوره و نیازهای معلولیت کمک کند. اتحادیه دانشجویان گرینویچ در قلب دانشگاه قرار دارد و طیف عالی از قابلیت های اجتماعی، ورزشی و پشتیبانی را برای همه دانشجویان مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ارائه می دهد.

امکاناتی برای شکل دادن به آینده شما

از سال 2013، ما بیش از 150 میلیون پوند در آزمایشگاه ها، فضاهای آموزشی و امکانات دانشجویی سرمایه گذاری کرده ایم. این شامل یک مرکز دانشجویی جدید در پردیس مدوی و ساختمان Dreadnought در گرینویچ است.

Dreadnought یک مرکز مرکزی جدید برای تمام فعالیت های علمی و اجتماعی دانش آموزان است. در کنار حوزه‌های آموزشی و محاسباتی، یک کافه، رستوران، باشگاه ورزشی، و محل برگزاری کنسرت و رویدادها را خواهید دید. اینجا جایی است که می‌توانید یادگیری اجتماعی خود را انجام دهید، به خدمات دانشجویی دسترسی داشته باشید، در فعالیت‌های دانش‌آموزی شرکت کنید و با دوستان خود بنشینید.

همچنین از امکانات تحصیلی عالی، از جمله آزمایشگاه‌های پیشرفته درجه یک برای موضوعات علوم و مهندسی و سه کتابخانه پردیس با کتابداران خدمات دانشگاهی اختصاصی بهره‌مند خواهید شد.

پیشرفت دانش در گرینویچ

تحقیقات ما به برخی از چالش برانگیزترین مسائل جهان، از سلامت جهانی گرفته تا ایمنی عمومی می پردازد.

تحقیقات کنونی شامل بیماری های ناقل پشه مانند مالاریا و ویروس زیکا و استفاده از چاپگرهای سه بعدی برای ایمپلنت های پزشکی است. پروژه‌های دیگر شامل تحقیقات نجات جان برای تخلیه محیط‌های دشوار، مانند سایت‌های ساختمانی بلند، و درک پیوندهای بین سیاست و اقتصاد است.

این تخصص مستقیماً به آموزش ما وارد می شود. کلاس های شما با تحقیقات پیشرفته و توسط محققان برجسته ای که خودشان مرزهای دانش را پیش می برند، آموزش داده می شوند.

ما همچنین از نسل بعدی محققان تحصیلات تکمیلی برای انجام تحقیقات پیشرو با استفاده از امکانات در سطح جهانی استقبال می کنیم. شما توسط یک تیم نظارتی پشتیبانی خواهید شد که به شما کمک می کند تا مهارت های شغلی در دانشگاه، تحقیقات و صنعت را توسعه دهید.

آمار

 • دانش آموزان بین المللی:

  14%

 • 00

ویژگی های پردیس

The University of Greenwich دارای دو پردیس مستقر در لندن و یکی در مدوی در کنت است. سبک زندگی شهری را با محیطی آرام برای یک تجربه مطالعاتی منحصر به فرد ترکیب کنید.

 • پردیس گرینویچ، لندن
 • پردیس Avery Hill، لندن
 • پردیس مدوی، کنت

درباره پردیس گرینویچ

پردیس گرینویچ کنار رودخانه ما توسط فضای سبز پارک گرینویچ احاطه شده است و نزدیک به مرکز لندن واقع شده است.

پردیس گرینویچ در یک سایت میراث جهانی قرار دارد و در قلب گرینویچ، جنوب شرقی لندن واقع شده است. این محله دارای فضایی پر جنب و جوش است اما به دور از شلوغی و شلوغی شهر است که آن را به مکانی ایده آل برای مطالعه تبدیل کرده است.

محوطه دانشگاه توسط بناهای تاریخی و همچنین پارک گرینویچ و مجموعه ای از بارها و رستوران ها احاطه شده است. بسیاری از سایت‌های اطراف پردیس به عنوان دکور برای فیلم‌ها استفاده شده‌اند، مانند سخنرانی پادشاه، بدبخت‌ها، چهار عروسی و یک تشییع جنازه و ملکه.

درباره پردیس Avery Hill

پردیس Avery Hill که توسط فضاهای سبز احاطه شده است در Eltham در جنوب شرقی لندن واقع شده است. دارای امکانات آموزشی و ورزشی درجه یک و همچنین خوابگاه دانشجویی است.

Avery Hill محیطی ایده آل برای دانشجویانی است که به دنبال تحصیل در لندن هستند. نه تنها فضای دانشگاهی پردیس با فضای آموزشی و نشیمن دارد، بلکه تنها 30 دقیقه با قطار از مرکز لندن فاصله دارد.

درباره پردیس مدوی

دانشگاهی آینده نگر در یک محیط تاریخی. در مورد زندگی دانشجویی و تجربه تحصیلی در پردیس مدوی در چاتم ماریتایم، کنت بیشتر بیاموزید. جایی که شما برای تحصیل انتخاب می کنید یک تصمیم واقعاً مهم است و ما خوشحالیم که از شما به پردیس تاریخی مدوی در Chatham، کنت استقبال می کنیم.

پردیس مدوی دارای تاریخ دریایی غنی است. ساختمان های آجر قرمز آن قبلاً پایگاه نیروی دریایی سلطنتی بود. گل سرسبد نلسون HMS Victory در بندرگاه تاریخی چتم ساخته شد.

پردیس همچنین دارای کافه ها و بارهای شگفت انگیزی است، از جمله کافه های پمبروک و پیلکینگتون. یک منطقه جذاب به سبک پیازا با صندلی در فضای باز برای رویدادها ایده آل است. همچنین فضای سبز زیادی با زمین تنیس وجود دارد.

ما به دانشجویان خود یک محیط حمایتی برای تحصیل و کمکی که برای ایجاد مشاغل فارغ التحصیل در لندن، جنوب شرق و سایر نقاط دیگر نیاز دارند، ارائه می دهیم.

  پذیرش ها

  تمام مدارک زیر باید در بخش "صلاحیت" فرم درخواست بارگذاری شود. برنامه هایی که مدارک لازم را ندارند ممکن است در نظر گرفته نشوند.

  1. نسخه‌های اسکن شده گواهی‌ها و/یا رونوشت‌هایی که شرایط ورود به برنامه را برآورده می‌کنند.
  2. لطفاً برای شرایط ورود به صفحه درخواست برای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد ما مراجعه کنید.
  3. یک کپی اسکن شده از پاسپورت و مجوز(های) اقامت شما، در صورت وجود.
  4. رزومه آموزشی (CV)، شامل نام دو داور (مرجع کتبی نیز می تواند با استفاده از فرم مرجع ارائه شود).
  5. یک پروپوزال تحقیقاتی دقیق با حدود 1500 کلمه (برای درخواست های بورسیه، لطفاً دستورالعمل های خاص در آگهی را ببینید و مرجع بورس تحصیلی را در بخش بیانیه شخصی درج کنید).
  6. مدرکی دال بر مهارت زبان انگلیسی شما، برای متقاضیانی که زبان اول آنها انگلیسی نیست. اگر بتوانید نشان دهید که تبعه یکی از کشورهای زیر هستید یا اگر مدرک کارشناسی یا کارشناسی ارشد را در انگلستان یا یکی از این کشورها گذرانده اید، نیازی به اثبات دانش انگلیسی خود ندارید.

  متقاضیانی که این معیارها را ندارند، ملزم به ارائه مدرک آیلتس با کسب 6.5 در هر حوزه یا معادل قابل قبول و قابل اثبات آن خواهند بود.

  بعد از ارسال برنامه چه اتفاقی می افتد؟

  روند جذب دانشجو در دانشکده ها متفاوت است، با این حال، همه درخواست های آنلاین در ابتدا با دفتر دانشکده ثبت می شوند، بنابراین اگر سؤالی دارید، لطفاً در مرحله اول با آنها تماس بگیرید. اگر بخواهند درخواست شما را ادامه دهند، دانشکده/دپارتمان مستقیماً با شما تماس خواهد گرفت تا یک مصاحبه ترتیب دهد.

  اگر درخواست شما ناموفق باشد به شما اطلاع داده خواهد شد. اگر موفق باشید، پیشنهادی از پذیرش‌های تحقیقات تکمیلی دریافت خواهید کرد، مشروط به تسویه چک‌های UKVI، در صورت لزوم، و ارائه شواهدی مبنی بر اینکه شرایط ورود به برنامه را دارید. لطفاً توجه داشته باشید که فرآیند استخدام می تواند بین شش تا هشت هفته طول بکشد. اگر به دلیل مهلت بودجه نیاز به تصمیم زودتر دارید، لطفاً به دانشکده اطلاع دهید و این را در بخش بیانیه شخصی فرم درخواست خود روشن کنید.

  فرآیند پذیرش

  پاسخ دادن به پذیرش یک پیشنهاد

  • شما باید ظرف 30 روز یا در تاریخ شروع برنامه خود، هر کدام زودتر باشد، به پیشنهاد پذیرش پاسخ دهید. اگر پاسخ ندهید، فرض می کنیم که مایل به پذیرش پیشنهاد نیستید و پیشنهاد پس گرفته می شود. برای تأیید پذیرش پیشنهاد، باید پیشنهاد پذیرش را امضا کنید و تاریخ آن را امضا کنید و آن را به همراه سایر مدارک مورد نیاز که در نامه پیشنهادی شما مشخص شده است، برگردانید.
  • تاریخ شروع شما در پیشنهاد پذیرش شما خواهد بود. به یاد داشته باشید، شما باید قبل از تاریخ شروع برنامه، تمام شرایط پیشنهاد خود را انجام دهید.
  • لطفاً برای اطلاع از پرداخت سپرده خود، ارائه نامه اسپانسر و پرداخت شهریه به صفحات مالی دانشجویی ما مراجعه کنید.
  • جزئیات شهریه
  • اگر دانشجوی بین المللی هستید یا به ATAS نیاز دارید، لطفاً به راهنمایی در صفحات دانشجویان بین المللی ما مراجعه کنید.

  شروع تحصیل

  انتظار می رود در اولین روز تحصیل خود ثبت نام خود را در مرکز دانشجویی تکمیل کرده و در مراسم معارفه دانشکده خود شرکت کنید. افرادی که دیر می‌آیند باید پذیرش‌های پژوهشی کارشناسی ارشد و دانشکده خود را از تاریخ ورود پیشنهادی خود مطلع کنند.

  الزامات ویزا

  زمانی که درخواست ویزای دانشجویی خود را انجام می دهید، باید مدارک خاصی را ارائه دهید تا ثابت کنید که شرایط را دارید

  ارسال مدارک همراه با درخواست ویزای دانشجویی

  مدارکی که باید همراه با درخواست ویزای خود ارائه دهید به شرایط شما بستگی دارد. برخی از اسناد اجباری هستند و برخی دیگر بسته به شرایط شما و آنچه CAS شما می گوید باید ارائه شوند. لیست زیر به شما کمک می کند تا بفهمید چه مدارکی باید ارائه دهید. ارائه تمام مدارک مورد نیاز بسیار مهم است، زیرا عدم انجام این کار می تواند باعث رد ویزا شود.

  لیست مدارک ویزای دانشجویی

  پاسپورت فعلی

  پاسپورت فعلی یا سایر مدارک معتبر مسافرتی.

  صلاحیت های اعلام شده در CAS شما.

  تمام مدارک ذکر شده در CAS شما. باید توجه داشته باشید که اگر هیچ مدرکی در CAS شما ذکر نشده باشد، نیازی به ارائه هیچ مدرکی ندارید.

  مدرک زبان انگلیسی

  UKVI مدرکی دال بر دانش شما از زبان انگلیسی می خواهد. دانشگاه ها می توانند نحوه ارزیابی دانش یک دانشجو از زبان انگلیسی را انتخاب کنند. CAS شما نحوه ارزیابی توانایی زبان انگلیسی شما توسط دانشگاه را تایید می کند. اگر توسط شما با ارائه گواهی یا صلاحیت ارزیابی شده باشد، آنگاه در CAS شما فهرست می شود و باید گواهی ذکر شده را ارائه دهید. اگر هیچ مدرک زبان انگلیسی در CAS شما ذکر نشده است، دیگر نیازی به ارائه هیچ مدرکی با درخواست خود ندارید.

  ترجمه ها

  اگر مدرکی به زبان انگلیسی نیست، اصل باید با ترجمه کامل همراه باشد. ترجمه باید شامل موارد زیر باشد:

  • تایید از مترجم که ترجمه دقیق سند اصلی است
  • اطلاعات تماس شرکت ترجمه
  • تاریخ ترجمه

  اثبات امور مالی

  شما باید مدرکی ارائه دهید که نشان دهد مقدار مشخصی پول برای هزینه های تحصیل و هزینه های زندگی در بریتانیا در اختیار دارید. برای راهنمایی در مورد چگونگی بررسی این مبلغ، به اطلاعات ما در مورد الزامات مالی مراجعه کنید.

  انواع اسنادی که می توانید برای اثبات وضعیت مالی خود ارائه دهید عبارتند از:

  • صورت‌حساب‌های بانکی شخصی یا بیانیه‌های جامعه ساختمانی
  • نامه های بانکی
  • وام نامه های رسمی
  • نامه های حمایت مالی رسمی

  اطلاعات و راهنمای ما در مورد اسناد مالی را در صفحه نمایش امور مالی خود ببینید. لطفاً توجه داشته باشید که برای جلوگیری از امتناع ویزا، ارائه اسناد مالی که شرایط را برآورده می کند، مهم است.

  رضایت نامه از حامی دولتی.

  اگر در سال گذشته هرگونه حمایت مالی رسمی از یک دولت دریافت کرده اید، باید نامه ای از این حامی ارائه دهید که رضایت اسپانسر را برای انجام درخواست ویزای دانشجویی تایید کند.

  اثبات رابطه شما با والدین یا قیم.

  اگر وجوهی که نشان می دهید تحت نام والدین نگهداری می شود، باید رابطه خود را با والدین خود ثابت کنید. گواهی تولد یا گواهی فرزندخواندگی پذیرفته می شود.

  نامه از والدین / قیم.

  اگر وجوه تحت نام والدین نگهداری می شود، همچنین به نامه ای از والدین یا قیم قانونی خود نیاز دارید که رضایت شما را برای استفاده از پول ارائه دهد. نامه نیازی به پیروی از فرمت دقیق ندارد، اما باید امضا و تاریخ داشته باشد.

  اگر زیر 18 سال دارید، مدرکی مبنی بر رضایت والدین یا سایر قیم قانونی.

  اگر در هنگام شروع تحصیلات زیر 18 سال سن دارید، باید نامه ای از والدین یا قیم قانونی خود و همچنین گواهی تولد یا گواهی فرزندخواندگی ارائه دهید. برای اطلاعات بیشتر و مشاوره در صورت نیاز با ما تماس بگیرید.

  نتایج آزمایش سل شما

  اگر اهل کشوری هستید که باید در آن آزمون شرکت کنید. توجه داشته باشید که اگر در شش ماه گذشته در کشوری زندگی می‌کنید که آزمایش سل در آن مورد نیاز نیست، دیگر نیازی به ارائه آن نخواهید داشت (اگر شش ماه یا بیشتر در بریتانیا زندگی می‌کنید، پس نمی‌توانید باید آزمایش سل انجام دهید.) به اطلاعات UKVI در مورد آزمایشات سل مراجعه کنید تا بررسی کنید که آیا این برای شما صدق می کند یا خیر.

  گواهی ATAS (گواهی طرح تایید فناوری دانشگاهی).

  این مدرک مورد نیاز برخی از دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد است. (این مورد برای دانشجویان در دوره های کارشناسی کاربرد ندارد.) باید توجه داشته باشید که صدور گواهی ATAS تقریباً یک ماه طول می کشد. اگر به گواهی ATAS نیاز دارید، CAS شما تأیید می کند. برای راهنمایی بیشتر به اطلاعات ATAS ما مراجعه کنید.

  بورسیه و بودجه

  بورسیه ها و بورسیه های ما از کمک هزینه های تحصیلی برای بازماندگان مراقبت و دانشجویانی که نیاز مالی دارند تا جوایز تحصیلات تکمیلی را شامل می شود. با بورسیه اتحادیه اروپا، دانشجویان جدید مقیم اتحادیه اروپا می توانند از کاهش هزینه تحصیل در سال اول برخوردار شوند.

  بورسیه ها و بورسیه ها 2023/24

  بورسیه اسکان

  بورسیه اسکان دانشگاه گرینویچ برای دانشجویان جدید در مقطع کارشناسی داخلی/خانگی با درآمد کم خانواده.

  بورسیه تحصیلی کارشناسی ارشد هوش مصنوعی و علوم داده

  این بورسیه 10000 پوند کمک هزینه نقدی یا معافیت از هزینه برای تحصیل کارشناسی ارشد در علوم داده و دوره برنامه های کاربردی آن در The University of Greenwich است.

  بورسیه بنیاد عزیز

  بورسیه بنیاد عزیز 100% شهریه تحصیلات تکمیلی را برای حمایت از مسلمانان بریتانیایی که قصد تحصیل در The University of Greenwich را دارند پوشش می دهد.

  بورسیه ترک مراقبت

  بورس تحصیلی Care Leaver سالانه 1500 پوند به دانشجویان مقطع کارشناسی که مستقیماً از طریق مراقبت های محلی به دانشگاه می پیوندند، ارائه می دهد.

  بورسیه مسافرتی

  بورسیه های مسافرتی ما از دانشجویان خانواده های کم درآمدی که برای حضور در دانشگاه با هزینه های سفر چالش برانگیز روبرو هستند، حمایت می کند.

  بورسیه نمایشگاه کرال دیوید فوسی 2023/24

  بورسیه نمایشگاه کرال دیوید فوسی برای دانشجویانی که برای پیوستن به گروه کر The University of Greenwich انتخاب می شوند، 1000 پوند در سال ارزش دارد.

  بورسیه دسترسی دیجیتال

  دانشجویان جدید در مقطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد با درآمد کم خانواده می توانند برای کمک مالی به تجهیزاتی برای حمایت از یادگیری آنلاین درخواست دهند.

  بورسیه اتحادیه اروپا

  دانشجویان اتحادیه اروپا مقیم اتحادیه اروپا که پیشنهاد تحصیل با ما را دارند می توانند برای اولین سال تحصیل در سال تحصیلی 2023/24 تخفیف قابل توجهی در شهریه دریافت کنند.

  کوپن غذا

  اگر یک بحران مالی غیرمنتظره را تجربه می کنید و در نتیجه قادر به تهیه غذا، لوازم بهداشتی یا سایر اقلام ضروری نیستید، ممکن است واجد شرایط درخواست کوپن غذا باشید.

  بورسیه مهارت های عالی

  همه ما در مورد مهارت های عالی هستیم! اگر دانش آموزان قبل از پیوستن به ما در دانشگاه در فعالیت های اطلاع رسانی ما شرکت کنند، می توانند واجد شرایط دریافت بورسیه تحصیلی به ارزش 2000 پوند باشند.

  بورسیه پیشرفت گرینویچ

  طرح جدید کمک هزینه تحصیلی و کارآموزی 3000 پوندی برای دانشجویان و فارغ التحصیلان با هزینه در خانه.

  صندوق بین المللی سختی

  این صندوق برای دانشجویان اتحادیه اروپا بدون وام نگهداری و دانشجویان بین المللی است که هزینه های کوتاه مدت غیرمنتظره ای را تجربه کرده اند.

  جایزه بورسیه بین المللی

  دانشجویان بین المللی که پیشنهاد تحصیل در The University of Greenwich دارند، می توانند در سال اول از تخفیف شهریه ای به ارزش 3000 پوند برخوردار شوند.

  بورسیه بنیاد مستر گیز

  این بورسیه برای یک دانشجوی کارشناسی ارشد که در کارشناسی ارشد مهندسی آب، پسماند و محیط زیست ثبت نام کرده است 5000 پوند ارزش دارد و می تواند در طول تحصیل 5000 پوند به شما ارائه دهد.

  رفیق کمک هزینه درخواست تجدیدنظر پرستاری

  برای بسیاری از دانشجویان، درخواست برای دانشگاه می تواند یک تصمیم دشوار و دلهره آور باشد. موانع مالی می تواند پتانسیل دانشجو را محدود کند.

  رابرت هولمن بورسی

  ارزش این جایزه برای دانشجویان فعلی که در رشته های حسابداری و مالی از گرینویچ، لویشم و ساوتوارک تحصیل می کنند، 1000 پوند است.

  نیروی دریایی سلطنتی و بورسیه دریایی سلطنتی

  این بورسیه تا 3000 پوند در سال برای دانشجویان مقطع کارشناسی که در نیروی دریایی سلطنتی یا نیروی دریایی سلطنتی خدمت کرده‌اند یا والدین آنها سابقه خدمت دارند، ارائه می‌کند.

  بورسیه RPS Karen Roberts

  این جایزه برای یک دانشجوی کارشناسی که در مقطع کارشناسی معماری منظر ثبت نام کرده است 5000 پوند است و می تواند در طول سال اول تحصیل 5000 پوند به شما ارائه دهد.

  بورسیه RSK

  این بورسیه یک بورسیه نقدی 5000 پوندی برای یک دانشجوی سال اول کارشناسی است که در برنامه های مهندسی و معماری خاص ثبت نام کرده است.

  بنیاد سر ویلیام بورمن

  اگر شما مقیم دائم ناحیه گرینویچ یا لویشم هستید، می توانید واجد شرایط دریافت کمک هزینه بنیاد سر ویلیام بورمن برای هزینه های زندگی خود باشید.

  بورسیه تحصیلی استیون لارنس (معماری)

  این بورسیه 18500 پوند کمک هزینه نقدی یا معافیت از هزینه برای تحصیل در رشته معماری قسمت 2 مارس در The University of Greenwich است.

  کمک هزینه تحصیلی و وام تربیت معلم

  به معلم شدن علاقه دارید؟

  بورسیه جهانی گرینویچ

  تیم جهانی تحرک و تیم هزینه‌ها و سرمایه‌گذاری می‌خواهند برای ارائه کمک هزینه تحصیلی اختصاصی برای کمک به دانش‌آموزان با زمینه‌های محروم برای دسترسی به تحصیل در خارج از کشور و فرصت‌های کارآموزی، همکاری کنند.

  بورسیه گرینویچ

  بورسیه گرینویچ 700 پوند برای دانشجویان جدیدالورود در مقطع کارشناسی با درآمد خانواده کم ارزش دارد.

  بورسیه پناهگاه

  این بورسیه برای دارندگان پیشنهادی است که به دنبال پناهندگی یا با وضعیت پناهندگی در بریتانیا هستند. هزینه های شهریه و خوابگاه به اضافه کمک هزینه نگهداری را پوشش می دهد.

  بورس تحصیلی رویایی

  ارزش این جایزه برای دانش‌آموزانی است که بر سختی‌ها غلبه کرده‌اند، در طول مدرسه/دانشگاه یا تحصیلات فعلی‌شان با ما درگیر شده‌اند، و توسط معلم یا مشاور موسسه‌شان نامزد شده‌اند.

  بورسیه تحصیلی ویلیام هیلز

  بورسیه تحصیلی ویلیام هیلز به شش دانشجو هر سال 2000 پوند برای دوره 4 ساله مهندسی مکانیک MEng ارائه می دهد. دو جایزه اضافی برای دو دانشجو در سال دوم مدرک مهندسی مکانیک BEng در دسترس است.

  مکان ها

  • London

   University of Greenwich Old Royal Naval College Park Row Greenwich London , SE10 9LS, London

   سوالات