Keystone logo
© Eva Dang
The University of Edinburgh - The School of History, Classics & Archaeology

The University of Edinburgh - The School of History, Classics & Archaeology

The University of Edinburgh - The School of History, Classics & Archaeology

مقدمه

مدرسه تاریخ، کلاسیک و باستان شناسی در دانشگاه ادینبورگ یکی از مراکز بزرگ جهان برای مطالعه گذشته انسان است.

این مدرسه شامل سه حوزه موضوعی تاریخ، کلاسیک و باستان شناسی و مرکز مطالعات جنگ مدرن، مرکز اسکاتلند مطالعات دایسورا و مرکز مطالعات قرون وسطی و رنسانس است.


تعالی

کیفیت تحقیقات دانشکده در چارچوب تحقق یافته تحقیقاتی 2014 نشان داده شده است زمانی که ارسال ما به پانل History برای سومین بار در انگلستان برای تعداد محققان "جهانی" و "بین المللی عالی" رتبه بندی شد. کلاسیک در انگلیس پنجمین رتبه (نتایج Elsevier REF2014) را ارزیابی کرد.


جامعه ی ما

بیش از 90 کارمند دانشگاهی، 38 کارمند اداری، 60 اساتید افتخاری و همراهان، 300 دانشجوی کارشناسی ارشد و یک دانشجوی کارشناسی ارشد 1100 دانشجو وجود دارد که حدود یک چهارم دانشجویان بین المللی هستند.

84542_UNI14.jpg


ساختمان ما

دانشکده تاریخ، کلاسیک و باستان شناسی، بالتی غرب ساختمان پزشکی قدیمی را که در لبه جنوبی شهر قدیمی واقع شده است، اشغال می کند.

معمار ادینبورگ، رابرت رواند اندرسون (1921-1834)، دانشکده پزشکی ادینبورگ، ساخته شده در سال 1876-86، و سالن فارغ التحصیلی McEwan، ساختمان خواهرش، به عنوان مجری اصلی دانشگاه بود. رقابت برای طراحی ساختمان جدید در سال 1874 افتتاح شد، با 6 معمار برجسته ارائه برنامه های متنوع از سبک گوتیک به نئو کلاسیک تا مدرن است. ده نفر از استادان پزشکی و آناتومی در انتخاب رول اندرسون به عنوان برنده، با اشاره به عملکرد و کیفیت زیباییشناسی طراحی او، موافق بودند.

این ساختمان در سبک رنسانس ایتالیا شمالی است که تأثیرات طراحی از ونیز و بولونیا را شامل می شود، از جمله سقف های کاشی سرخ شده، یک برج حیاط پله ای و فراز پالازو. قبل از ارسال رقابت خود، رواند اندرسون تورهای گردبادی مدارس پزشکی، موزه ها، کاخ ها و کلیساها را برای الهام گرفته بود. کمپین بزرگ یا برج ناز و همچنین سالن یکپارچه فارغ التحصیلی، با توجه به محدودیت های بودجه حذف شد، سابق به زنگ کوچک در سمت شمالی حیاط کاهش یافت و پروژه McEwan هال تا دهه 1890 تاخیر افتاد.

در سال 1884، اندرسون از فرآیند طراحی خود صحبت کرد، سبک معمول پالادین را به عنوان بسیار سفت و سخت و گوتیک نامناسب برای روح علمی عصر توصیف کرد. "من از آن مرحله از هنر استفاده کرده ام که در نیمه دوم قرن پانزدهم در ایتالیا بوجود آمد، زمانی که ذهن های بزرگ این کشور شروع به شکستن عقاید دگماتیسم و ​​اقتدار کلیسا نمودند و مصمم بودند که به ماهیت همه چیز بپردازند " برای اندرسون و برای استادانی که طراحی برنده خود را انتخاب کردند، سبک معماری در نظر گرفته شد تا دانش آموزان، معلمان و محققانی که در دیواره هایشان مشغول به کار بودند، الهام بخش باشند.


بازسازی های اخیر

پیش از تاریخ دانشکده، کلاسیک و باستان شناسی در حال حرکت به ساختمان بود که در داخل غرب غربی به طور کامل مرمت شد و با هزینه 14 میلیون پوند در بین مارس 2009 تا اوت 2010 انجام شد. اتاق ها و اتاق جیم مک میلان، یک اتاق مشترک برای کارکنان و دانشجویان تحصیلات تکمیلی به نام افتخار رئیس قبلی دانشکده. دیگر موارد جدید شامل چندین آزمایشگاه باستانشناسی، تئاترهای با تکنولوژی پیشرفته، مناطق تحصیل اختصاصی با ایستگاههای کاری فشرده و مجموعه کتابهای کتابخانه مسکن است.

مخالف این مدرنیته، مجموعه وسیعی از آثار هنری و مصنوعات از مجموعه بزرگ مدرسه، از جمله مجسمه ساز های کلاسیک، نمایشگاه های باستان شناسی و اسناد تاریخی است. در حال حاضر بسیاری از راهرو ها، فضاهای آموزشی و جلسات غیر رسمی در سراسر ساختمان را تزئین می کنند.

مکان ها

  • Edinburgh

    William Robertson Wing Old Medical School 4 Teviot Pl, EH8 9AG, Edinburgh

    سوالات