Keystone logo
The University of Edinburgh

The University of Edinburgh

The University of Edinburgh

مقدمه

ما در سطح جهانی به دلیل تحقیق، توسعه و نوآوری خود شناخته شده ایم و بیش از 425 سال است که به دانش آموزان خود آموزش در سطح جهانی ارائه کرده ایم.

The University of Edinburgh" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/18/188668_onlineheaderms3.png" alt="188668_onlineheaderms3.png" data-json="{"author":"University of Edinburgh","author_url":"","source":""}" />

مدرک ادینبورگ برای شما کار می کند

The University of Edinburgh یکی از برترین دانشگاه های جهان است که به طور مداوم در رتبه 50 برتر جهان قرار دارد و در رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS در سال 2024 در رتبه 22 قرار دارد.

فارغ التحصیلان ما در رتبه 26 در جهان توسط کارفرمایان 1 قرار دارند.

تعالی در تحقیق

The University of Edinburgh برای تحقیقات نوآورانه در طیف گسترده ای از رشته ها شهرت بین المللی دارد.

بر اساس نتایج چارچوب تعالی پژوهشی 2021 (REF2021)، این دانشگاه بر اساس کیفیت و گستردگی تحقیقات خود در رتبه چهارم در بریتانیا قرار گرفته است - که به عنوان قدرت تحقیقاتی شناخته می شود - و برترین موسسه رتبه بندی اسکاتلند است.

نتایج REF2021 نشان می‌دهد که نزدیک به 90 درصد از فعالیت‌های تحقیقاتی دانشگاه در بالاترین رده‌ها - 4 ستاره و 3 ستاره - است که به ترتیب به عنوان «پیشرو جهان» و «به‌عنوان عالی بین‌المللی» طبقه‌بندی می‌شوند، رشدی 10 درصدی نسبت به دوره قبلی. REF در سال 2014.

Calton Hill in Edinburgh

نوآوری در تدریس

آخرین گزارش آژانس تضمین کیفیت بالاترین امتیاز ممکن را برای کیفیت تجربه یادگیری دانش آموزان به ما اعطا کرد. ما همیشه در تلاش هستیم تا رویکردهای نوآورانه ای برای آموزش ایجاد کنیم تا روش هایی را که برای دانش آموزان بهترین کارآمد هستند، از جمله تکنیک های آموزش الکترونیکی و یادگیری به کمک همتایان را کشف کنیم.

متخصصان آموزش آنلاین

ما بزرگترین مجموعه مدارک تحصیلات تکمیلی آنلاین را در انگلستان 2 ارائه می دهیم، که از سال 2005 به بعد از بیش از 8000 دانشجوی آنلاین استقبال می کنیم. برنامه های انعطاف پذیر و حمایتی ما به خوبی تثبیت شده و انتخابی رو به افزایش برای دانشجویانی است که به دنبال ایجاد تعادل بین تحصیل بیشتر با تعهدات حرفه ای یا خانوادگی هستند.

پایتخت زیبا

ادینبورگ که در 10 شهر برتر دانشجویی جهان 3 رتبه بندی شده است، شهری جمع و جور با ارتباطات حمل و نقل عالی است که رفت و آمد و سفر به سایر نقاط اسکاتلند را آسان می کند.

ادینبورگ به اندازه کافی بزرگ برای ارائه چیزی برای همه، اما به اندازه کافی کوچک برای احساس خانه، یک شهر اروپایی مدرن، پیچیده و زیبا با جامعه ای متنوع و چند فرهنگی است.

امکانات و پشتیبانی برای کمک به موفقیت شما

شما به یکی از بزرگترین و مهم ترین کتابخانه های دانشگاهی در جهان دسترسی خواهید داشت که دارای بیش از 1.8 میلیون جلد چاپ شده است. همچنین از 30 آزمایشگاه کامپیوتری با دسترسی باز با دسترسی 24 ساعته به مکان های کلیدی و همچنین وام رایگان لپ تاپ بهره مند خواهید شد.

ما خدمات مشاوره دانشجویی رایگان و مرکز بهداشت دانشگاهی را ارائه می دهیم، و خدمات معلولیت دانشجویی ما طیف وسیعی از پشتیبانی را برای دانشجویان دارای معلولیت ارائه می دهد. ما همچنین خدمات عالی مراقبت از کودک را ارائه می‌دهیم، که باعث سهل‌تر شدن والدین و مطالعه می‌شود.

جامعه جهانی چشمگیر

استراتژی بین‌المللی‌سازی بلندپروازانه ما تضمین می‌کند که آموزش و پژوهشی که ارائه می‌دهیم مزایای جهانی را ارائه می‌دهد. ما در 20 دانشگاه بین المللی برتر جهان قرار داریم 4 . دانشجویانی از دو سوم کشورهای جهان در اینجا تحصیل می کنند.

ما با مجموعه‌ای از موسسات پیشرو جهان در زمینه‌های متنوعی مانند علوم الکترونیک، مهندسی، زندگی و علوم پزشکی و هنر و فرهنگ همکاری می‌کنیم. ما همچنین عضو شبکه تحقیقاتی جهانی Universitas 21 و شبکه های اروپایی Coimbra Group و LERU هستیم.

پیشرو در مسئولیت اجتماعی و پایداری

ما متعهد هستیم که در مقابله با چالش های جهانی از جمله فقر، تغییرات آب و هوایی و تقاضای فزاینده برای انرژی، غذا و آب، رهبر جهانی باشیم.

ما به عنوان اولین دانشگاه تجارت منصفانه اسکاتلند، از سال 2004 شرایط بهتری را برای کشاورزان و جوامع در کشورهای در حال توسعه ایجاد کرده ایم.

ما از اوایل دهه 1990 از پایداری زیست‌محیطی دفاع کرده‌ایم و یکی از بنیان‌گذاران تعهد اقلیمی دانشگاه‌ها و کالج‌ها در سال 2009 و کمپین 10:10 بودیم.

این دانشگاه میزبان چندین آکادمی جهانی است که متعهد به رسیدگی به مسائل مربوط به سلامت، عدالت، محیط زیست و کشاورزی و امنیت غذایی هستند. آکادمی ها در تحقیق و تدریس از مرزها عبور می کنند و پاسخی چند رشته ای به مسائل چالش برانگیز جهانی اتخاذ می کنند.

رتبه بندی دانشگاه های جهانی 1QS 2024 2آژانس آمار آموزش عالی 2017/18 3QS Student Cities 2023 آموزش عالی 4Times، بین المللی ترین دانشگاه های جهان 2022

الزامات ویزا

ممکن است برای ورود به انگلستان نیاز به درخواست ویزای دانشجویی داشته باشید.

رتبه بندی

ما به طور مداوم یکی از 50 دانشگاه برتر جهان هستیم. ما در جدیدترین رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS در رتبه 22 هستیم.

فارغ التحصیلان ما در رتبه 26 در جهان توسط کارفرمایان قرار دارند (رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS 2024)

ادینبورگ در رتبه دوم بهترین شهر دانشجویی در انگلستان، پنجمین شهر در اروپا و دهم در جهان قرار دارد. (QS بهترین شهرهای دانشجویی 2023)

توصیفات دانشجویی

مکان ها

  • Edinburgh

    Old College, South Bridge, Edinburgh, EH8 9YL, Edinburgh

  • Edinburgh

    Old College, South Bridge, Edinburgh, EH8 9YL, Edinburgh

    سوالات