Keystone logo
The University of Akron

The University of Akron

The University of Akron

مقدمه

آماده شدن و ارتباط شغلی دانشجویان

کالج مدیریت بازرگانی (CBA) به عنوان یک کالج حرفه ای در The University of Akron در سال 1953 تاسیس شد. امروز ما خود را به عنوان یک موسسه رتبه بندی شده در سطح ملی و شناخته شده جهانی برای توسعه متخصصان و رهبران تجارت جدا کرده ایم.

متخصصان حوزه سرمایه گذاری

شبکه تجاری فعال ما واقعاً ما را از هم جدا می کند. دانشجویان CBA فوراً به یک شبکه تجاری با 25،000 فارغ التحصیل 400 پوند + در پست های برتر اجرایی می پیوندند. بیش از 270 نفر از متخصصان بویژه از طریق خدمات در صفحه های مشورتی که به طور مرتب برای ارائه تخصص و راهنمایی در مورد تصمیمات برنامه درسی و جهت استراتژیک ملاقات می کنند به CBA متصل می شوند. اعضای هیئت مدیره مشورتی به توسعه رشته های کارشناسی ارشد مربوط به بازار و برنامه های تحصیلات تکمیلی تأثیرگذار ما که شغل دانشجویان را بیشتر می کند کمک کردند. اعضای هیئت مشاوره همچنین هر سال دوره های کارآموزی و مشارکت شغلی سازمان های خود را برای دانشجویان CBA به ارمغان می آورند.

توسعه حرفه ای دانشجویان را می خواند

توسعه حرفه ای ، محور و حرفه ای متمرکز و فرصت های یادگیری مفید - از صدها دوره کارآموزی گرفته تا پروژه های دنیای واقعی ، - CBA را از سایر موسسات متمایز می کند. برنامه طراحی حرفه ای EDGE ما در هر ترم ده ها فرصت خارج از برنامه درسی را ارائه می دهد که یادگیری فراتر از کلاس را فرا می گیرد و دانشجویان را در مسیر آمادگی شغلی قرار می دهد. از طریق این ، دانشجویان می توانند با متخصصانی که در هیئت های مشورتی ما فعال هستند ، به شبکه بپردازند. این تلاش ها باعث می شود دانش آموزان در زمان فارغ التحصیلی آماده شغلی و در ارتباط باشند. از آغاز سال 2019 ، کارکنان توسعه حرفه ای ما در یک مرکز توسعه حرفه ای 5.2 میلیون دلاری جدید مستقر خواهند شد که تمام منابع توسعه حرفه ای CBA را در یک مکان مرکزی جمع می کند.

تدریس دانشکده در CBA — دستیار آموزش نیست

مأموریت ما برای اطمینان از دانشجویان فارغ التحصیل شغلی آماده و متصل ، توسط مدرسان بسیار ماهر و پرشور ما تقویت شده است. در حالی که اساتید CBA ما تحقیقات کیفی را انجام می دهند ، آنها همچنین دانش آموزان را به صورت تمام وقت ، اغلب در امکانات پیشرفته و آزمایشگاه های یادگیری ، آموزش می دهند. آنها غالباً در هر ترم با متخصصان حوزه همکاری می کنند و در هر ترم با ده ها شرکت شریک می شوند تا به دنبال پروژه های دنیای واقعی باشند که فرصت های یادگیری مفید را فراهم می کنند و کلاس های درس را به اتاق های مجازی متصل می کنند.

مأموریت دانشکده مدیریت بازرگانی

در حالی که کالج مدیریت بازرگانی (CBA) به عنوان کالج حرفه ای The University of Akron (UA) در سال 1953 تاسیس شد ، کلاسهای تجاری برای اولین بار در UA در سال 1916 ، تقریباً 100 سال پیش برگزار شد!

از نظر تاریخی ، تمرکز ما بر داشتن برنامه ها و تجربیات قوی برای جذب دانشجویان و اساتید با کیفیت بوده است. امروز ، همانطور که ماموریت خود را انجام می دهیم این تمرکز باقی مانده است:

برای آماده سازی دانش آموزان خود برای تبدیل شدن به متخصصان و رهبران تجاری شایسته و مسئول. این مأموریت با این عقیده هدایت می شود که تجارت یک رشته کاربردی و جهانی است که در مشارکتهای گسترده ما با جامعه تجارت از طریق چندین هیئت مشاوره ، پروژه های کلاس و کارآموزی و همچنین از طریق فرصت های متنوع یادگیری منعکس می شود.

135167_pexels-photo-3184465.jpeg

در یک مدرسه تجاری دارای رتبه ملی با اعتبار دوگانه شرکت کنید

سازمان های رتبه بندی مرتباً برنامه های ما و کیفیت کلی تجربیات در دانشکده مدیریت تجارت (CBA) را می شناسند.

رتبه ها - برنامه های کارشناسی ارشد

برنامه های تحصیلات تکمیلی CBA از سال 2005 در لیست بهترین مدارس کسب و کار The Princeton Review گنجانده شده است. مدارس بر اساس برنامه های دانشگاهی با کیفیت بالا و نظرات مطلوب دانش آموزان شناخته می شوند ، که تجربیات دانشگاه خود را ارزیابی و گزارش می کنند.

Bloomberg Businessweek برنامه MBA پاره وقت را در بین بهترین های کشور قرار داده است. این رتبه ها مبتنی بر معیارهای رضایت دانشجویی ، کیفیت دانشگاهی و نتایج پس از فارغ التحصیلی ، مانند قرارگیری شغلی است.

اخبار و گزارش جهانی ایالات متحده برنامه MBA CBA را در بین بهترین برنامه های MBA پاره وقت در ایالات متحده قرار داده است. ، سال سابقه کار دانش آموزانی که وارد برنامه می شوند و درصد دانش آموزان برنامه که به صورت نیمه وقت ثبت نام می کنند.

مدیر عامل مجله رتبه MBA ما را به عنوان یک برنامه درجه 1 قرار داده است. بر اساس کیفیت برنامه و موفقیت دانش آموزان.

رتبه ها - برنامه های کارشناسی

Businessweek برای شش سال متوالی دانشکده بازرگانی کارشناسی ما را به عنوان یکی از بهترین های ایالات متحده رتبه بندی کرده است. Businessweek رتبه بندی ها را بر اساس کیفیت تحصیلی برنامه ها ، نتایج پس از فارغ التحصیلی دانشجویان ، رضایت از استخدام کننده و 9 اقدام رضایتمندی دانش آموزان پایه گذاری می کند.

اخبار ایالات متحده و گزارش جهانی ، CBA را به عنوان یکی از بهترین برنامه های کارشناسی کارشناسی در کشور معرفی کرده اند. این رتبه بندی فقط براساس ارزیابی همسالان انجام می شود. اخبار آمریكا از معاونان و دانشكده های ارشد در هر برنامه كارشناسی ارشد دانشگاهی كه توسط AACSB International معتبر شده اند ، نظرسنجی می كند و از آنها می خواهد كه كیفیت همه برنامه هایی را كه با آنها آشنا بودند ، ارزیابی كنند.

اعتباربخشی دوگانه توسط AACSB

از سال 1966 ، CBA توسط AACSB International معتبر شناخته شده است ، که نشان از برتری در آموزش مدیریت است و نشان دهنده بالاترین دستاورد مدارس تجاری در سراسر جهان است. كمتر از 6 درصد مدارس كسب و كار در جهان - 716 از 13000 نفر - به این شناخت رسیده اند. علاوه بر این ، CBA یکی از تنها 181 مدرسه شغلی است که برای برنامه های حسابداری خود به اعتبار ویژه تخصصی دیگری رسیده است.

مدارس بر اساس 21 استاندارد مربوط به صلاحیت هیئت علمی ، مدیریت استراتژیک منابع ، تعامل دانشکده و دانشجویان و همچنین تعهد به بهبود مستمر و دستیابی به اهداف یادگیری در برنامه های مدرک معتبر شناخته می شوند.

اعتباربخشی ، تعهد CBA به کیفیت و بهبود مستمر را تأیید می کند. این اطمینان را به دانشجویان آینده ، فارغ التحصیلان ، آکادمی و جامعه ما می دهد که کالج:

 • منابع خود را برای دستیابی به مأموریت ما در تهیه حرفه ای ها و رهبران شایسته و مسئول تجارت مدیریت می کند.
 • دانش و مدیریت را از طریق تحقیق و بورسیه های دانشکده پیشرفت می کند.
 • این برنامه آموزشی با کیفیت بالا و برنامه های درسی فعلی را ارائه می دهد.
 • تعامل معنی دار بین دانشجویان و دانشکده های ما را پرورش می دهد.
 • فارغ التحصیلانی را تولید می کند که به اهداف یادگیری خاص در موضوع ما رسیده باشند.

از دانشجویان و متقاضیان بین المللی خوش آمدید

The University of Akron کالج مدیریت بازرگانی (CBA) دارای یک سنت غنی در ثبت نام دانشجویان از سراسر جهان است. هر ساله دانش آموزانی داریم که بیش از 30 کشور را در کلاسهای تجاری شرکت می کنند و طی 15 سال گذشته بیش از 50 دانش آموز فولبرایت داشته اند. اعضای هیئت علمی ما همچنین دارای زمینه های مختلفی هستند ، از جمله تجربه صنعت ، و از بسیاری از کشورها آمده اند. ما برای بینش هایی که جمعیت متنوعی ارائه می دهد ارزش قائل هستیم.

دانشجویان بین المللی مراحل خاصی برای پذیرش و اجرای موفقیت آمیز در یک برنامه تحصیلات تکمیلی CBA دارند. ما این صفحه را ایجاد کرده ایم تا پیوندهایی به مراحل مهم و سایر اطلاعات مفید برای دانشجویان خارج از ایالات متحده ارائه دهیم. خواندن صفحات پیوند شده در این صفحه برای شما بسیار مهم خواهد بود تا اطمینان حاصل شود که درخواست شما بدون نقص پردازش خواهد شد ، بنابراین می توانید برنامه ریزی برای پیوستن به ما در آکرون را شروع کنید!

The University of Akron درخواست ها را پردازش می کند و پذیرش کلیه برنامه های تحصیلات تکمیلی دانشگاه را تأیید می کند. اطلاعات ویژه دانشجویان بین المللی در بخشی از وب سایت جمع آوری می شود ، از جمله مدارک ویزا (I-20) و پوشش بیمه درمانی اجباری.

قبل از رسیدن به Akron

دانشجویان بین المللی ممکن است با تماس با Global Ties-Akron ، خانواده های میزبان را در هنگام ورود به آنها کمک کنند. سایر اطلاعات در مورد وضعیت ویزا ، ورود به Akron و آنچه را که می توانید با خود بیاورید از مرکز دانشجویان و محققان بین المللی در دسترس است.

بیشتر دفاتر دانشگاه آکرون روزهای شنبه و یکشنبه تعطیل است ، بنابراین دانش آموزانی که آخر هفته وارد این منطقه می شوند باید قبل از آمدن به آکرون ترتیباتی را برای هتل یا خانواده میزبان ترتیب دهند. حمل و نقل از فرودگاه بین المللی کلیولند هاپکینز یا فرودگاه آکرون کانتون در دسترس است.

در اولین روز کاری (دوشنبه تا جمعه) برای مراقبت از کلیه ویزا ، بیمه و سایر موارد مورد نیاز دانشجویان جدید باید به مرکز دانشجویان بین المللی و محققان مراجعه کنید. پس از آن ، باید به مطب ما مراجعه کنید.

لطفاً برای تعیین وقت ملاقات مشاوره با ما تماس بگیرید.

زندگی در آکرون

بسیاری از دانش آموزان و فارغ التحصیلان درباره مسکن مناسب در آکرون و همچنین تنوع زیادی از اماکن فرهنگی و تفریحی موجود در شمال شرقی اوهایو اظهار نظر کرده اند. شاتل های پردیس و سیستم اتوبوس شهری حمل و نقل در منطقه را فراهم می کنند تا دانش آموزان بدون ماشین بتوانند از آن استفاده کنند.

مسکن در اکرون

مسکن خارج از محوطه دانشگاه

مجتمع های آپارتمانی و خانه های اجاره ای زیادی در نزدیکی دانشگاه وجود دارد که مسکن دانشجویی را فراهم می کند. در مجاورت کالج مدیریت تجارت تعدادی وجود دارد. از آنجا که بسیاری از کلاسهای فارغ التحصیلان حضوری ما در شب ارائه می شوند ، بسیاری از دانشجویان متوجه می شوند که آپارتمان های نزدیک به CBA ترجیح داده می شوند. می توانید مسافت ها را به آدرس CBA در 259 S. Broadway ، Akron ، OH 44308 بررسی کنید.

مسکن پردیس

بیشتر مسکن محل کار برای دانشجویان است. چند سالن اقامت دانشجویان فارغ التحصیل را می پذیرند.

در اطراف شمال شرقی اوهایو

The University of Akron Roo Express Shuttle در دانشگاه و جامعه مجاور برای دانشجویان UA ، اساتید و کارکنان دارای شناسه دانشگاه معتبر - Zip Card خدمات ارائه می دهد. اگر شخصی با ZipCard همراه باشد ، میهمانان نیز می توانند سوار شاتل شوند.

سیستم اتوبوس Akron MetroZip MetroZip را ارائه می دهد که با کشیدن یک Zip Card ، حمل و نقل دانش آموزان را در هر مسیر معمولی مترو به صورت رایگان در هر مسیر مترو ارائه می دهد. این در دسترس دانشجویان ، دانشکده ها و کارمندان است. خدمات SCAT از این برنامه مستثنا هستند.

همچنین می توانید با تنها 4 دلار یک اتوبوس مترو به کلیولند برسانید. کرایه معمولی 5 دلار است ، با 1 دلار تخفیف با کارت Zip شما. سرویس Northcoast Express به کلیولند دو مسیر با منشاء منطقه Akron ارائه می دهد ، این سرویس فقط روزهای هفته است و صبحها و بعد از ظهرهای اواخر اجرا می شود.

مترو در برخی از تعطیلات کار نمی کند.

سفر در سراسر ایالات متحده

برای مسافرتهای دورتر در ایالات متحده ، خدمات اتوبوس Greyhound از Akron موجود است و خدمات ریلی Amtrak از Cleveland یا Alliance در دسترس است. همچنین انواع مختلفی از آژانس های کرایه اتومبیل در Akron وجود دارد. فرودگاه آکرون کانتون و فرودگاه بین المللی کلیولند هاپکینز به تعدادی از شرکت های هواپیمایی دسترسی دارند.

فصلهای تغییر - چه چیزی بپوشید و چگونه آماده شوید

The University of Akron سه ترم پاییز دارد که در ماه آگوست (تابستان) آغاز می شود و در ماه دسامبر (زمستان) به پایان می رسد ، بهار که در ژانویه (زمستان) آغاز می شود و در ماه مه (بهار) پایان می یابد تابستان که در ماه مه (بهار) آغاز می شود و در ماه آگوست پایان می یابد (تابستان) این بدان معنی است که اگر برای تحصیل به آکرون نقل مکان می کنید ، هر ترم دو فصل را تجربه خواهید کرد و باید کمد لباس تمام فصول را داشته باشید. بیشتر دانش آموزان برای شرکت در کلاس با لباس غیررسمی تجاری لباس می پوشند ، مگر اینکه ارائه نمایشی انجام دهند که در این صورت لباس حرفه ای می پوشند. در آکرون و شمال شرقی اوهایو رویدادها ، فعالیتها و مکانهای زیادی برای لذت بردن وجود دارد.

135168_pexels-photo-3184302.jpeg

بورس های تحصیلی ، کار ، فرصت های کمک مالی و هزینه

در حمایت از برتری تحصیلی ، هر دو The University of Akron و کالج مدیریت بازرگانی طیف گسترده ای از بورسیه ها و سایر فرصت ها را برای کمک به دانشجویان در کارهای آموزشی ارائه می دهند. این بورس های تحصیلی توسط شرکت ها ، بنیادها ، سازمان های حرفه ای ، اعضای هیئت علمی ، دانش آموختگان و سایر افراد ارائه می شود.

برنامه مطالعه کار فدرال

بودجه تحصیل کار کالج فدرال برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی در دسترس است. شما باید یک فرم FAFSA ثبت کنید و The University of Akron بگیرید یا به دنبال اطلاعات واجد شرایط بودن باشید.

بورسیه های دانشکده مدیریت بازرگانی

هر ساله ، دانشکده مدیریت بازرگانی بیش از 100 بورسیه تحصیلات تکمیلی و کارشناسی را به دانشجویان فعلی CBA و تازه واردان اعطا می کند.

بورس های دانشگاه

The University of Akron بورس تحصیلی ویژه گرایش های CBA را ارائه می دهد.

فرصت های بورس تحصیلی خارجی

این دانشگاه بورسیه های تحصیلی از خارج کالج را ارائه می دهد که توسط سازمان های مختلف خارجی در دسترس است.

فرآیند پذیرش

ضوابط پذیرش تحصیلات تکمیلی: پاسخ COVID-19

با در نظر گرفتن شرایط و وقایع پیرامون همه گیری COVID-19 ، دانشکده مدیریت بازرگانی از یک رویکرد جامع برای پذیرش فارغ التحصیلان تحصیلات تکمیلی در امارات برای سال تحصیلی 2020 تا 21 استفاده خواهد کرد. در این محیط نمی توان از عوامل بیرونی که بر شرایط و زندگی افراد تأثیر می گذارد نادیده گرفت. بسیاری در حال گذراندن مشاغل و مشاغل خود در حال گذار هستند و دانشکده مدیریت بازرگانی می خواهد هر دانشجویی که تصمیم دارد در اواخر سال تصمیم به حضور در مدرسه فارغ التحصیل در UA داشته باشد ، انعطاف پذیری لازم را ارائه دهد. در نتیجه ، هر متقاضی می تواند طلب کند تا از شرط آزمون پذیرش استاندارد خودداری کند. متقاضیان ممکن است انتخاب این نمرات را انتخاب کنند ، اما آزمایش لازم نیست.

در تاریخ 22 مه ، هزینه برنامه CBA Waives برای متقاضیان پاییز 2020 است.

تکمیل مراحل پذیرش

به عنوان یک دانش آموز در حال ارسال مطالب مربوط به پذیرش ، بسیار مهم است که همه موارد مورد نیاز و به موقع را ارسال کنید. لیست چک مواد زیر الزامات را ذکر می کند. کمیته پذیرش فارغ التحصیلان تمام مواد برنامه دریافت شده برای کلیه برنامه های تحصیلات تکمیلی دانشکده مدیریت بازرگانی (CBA) را بررسی می کند.

The University of Akron بر پذیرش کلیه برنامه های تحصیلات تکمیلی نظارت دارد. آنها فرایند درخواست آنلاین اجباری را فراهم می کنند. دانشجویان می توانند فرم های مورد نیاز را از طریق سیستم درخواست آنلاین ارسال کنند. مواردی که قبل از ارسال در سیستم آنلاین ارائه نشده اند ، می توانند به برنامه های تحصیلات تکمیلی در دفتر تجارت ارسال شوند. هنگامی که یک برنامه ارسال می شود و رونوشت ارائه می شود ، دانشکده تحصیلات تکمیلی اطلاعات درخواست شما را برای بررسی به دفتر برنامه های تحصیلات تکمیلی CBA ، (کالج مدیریت بازرگانی ، اتاق 412 ، Akron ، OH 44325-4805) ارسال می کند.

مهلت ها - داخلی و بین المللی

دانش آموزان داخلی

 • شروع ترم پاییز - 1 آگوست
 • شروع ترم بهار - اول دسامبر
 • شروع ترم تابستانی - اول ماه مه
 • شنبه MBA - فقط پاییز شروع - 1 اوت

دانش آموزان بین المللی

دانشکده تحصیلات تکمیلی شش ماه قبل از شروع ترم را که قصد دارید تحصیلات خود را شروع کنید توصیه می کنید. CBA توصیه می کند حداکثر تا تاریخهای زیر استفاده کنید:

 • پاییز - 15 ژوئن
 • بهار - 15 اکتبر
 • تابستان - 15 مارس

مطالب آنلاین و ارسال شده به ایمیل

برای درخواست ، شما باید یک قسمت درخواست آنلاین را تکمیل کرده و مواد معینی را از طریق نامه یا از طریق ایمیل به [email protected] تا مهلت ارسال کنید.

برای اعمال ، تمام مراحل زیر را انجام دهید.

مرحله 1: برنامه آنلاین را تکمیل کنید ، که شامل موارد زیر است:

 • فرم درخواست
 • هزینه متقاضیان متقاضیان پاییز 2020 در انتظار بود
 • 45 دلار برای دانشجویان داخلی متقاضیان متقاضیان پاییز 2020 است
 • 70 دلار برای دانشجویان بین المللی متقاضی برای متقاضیان پاییز 2020
 • هزینه استفاده مجدد 45 دلار برای متقاضیان پاییز 2020 در نظر گرفته شد

مرحله 2: موارد زیر را به [email protected] از طریق پست الکترونیکی یا ایمیل ارسال کنید

 • حداقل 2 نامه توصیه (این لینک را با توصیه کنندگان خود به اشتراک بگذارید)
 • رزومه فعلی شما
 • بیانیه هدف که داستان شما را مشخص می کند. توصیف کنید که چه چیزی شما را در ادامه تحصیل انگیزه می دهد و چه ویژگی هایی منجر به موفقیت شما خواهد شد. اگر متقاضی تمرکز بین رشته ای شنبه MBA هستید ، لطفا علاقه خود را به شنبه MBA در پاراگراف اول نشان دهید.
 • رونوشت های رسمی. کلیه متن ها باید به دانشکده تحصیلات تکمیلی ارسال شوند. دانش آموزان ممکن است نسخه های غیر رسمی را برای اهداف پذیرش به [email protected] ارسال کنند ، اما یک نسخه رسمی باید به دانشکده تحصیلات تکمیلی واقع در ساختمان سالن لی ارسال شود یا برای آنها ارسال شود.
 • نمرات آزمون استاندارد. نسخه های غیر رسمی ممکن است برای پردازش پذیرش به [email protected] ارسال شود.
 • GMAT (یک نسخه از نتایج خود را ارسال کنید). درخواست ارسال نسخه رسمی به The University of Akron یا هنگام شرکت در آزمون یا بعد از آن. کمیته پذیرش تحصیلات تکمیلی (GAC) ترجیح می دهد متقاضیان حداقل نمره GMAT 500 را داشته باشند. برای آن دسته از متقاضیانی که امتیاز آنها کمی کمتر از این سطح باشد ، می توان دادخواست درخواست پذیرش موقت را به کمیته پذیرش ارائه داد.
 • سایر تست های استاندارد. دانش آموزانی که GRE ، MCAT ، PCAT ، LSAT یا CAT را گرفته اند ، ممکن است درخواست پذیرش را بر اساس آن نمرات درخواست کنند. انتظار می رود دانشجویان ارائه دهنده CAT نمرات 90٪ یا بالاتر را ارائه دهند. اگر دانشجویی هنوز امتحانی نگرفته باشد ، GMAT ارجحیت دارد. دانشجویان مشترک تجارت / حقوق ممکن است درخواست کنند که دانشکده حقوق کلیه مدارک را به CBA و دانشکده تحصیلات تکمیلی ارسال کند. برای اطلاعات بیشتر به روند درخواست درجه مشترک مراجعه کنید.

دانشجویان دارای مدرک کارشناسی ارشد ، دکترا یا دکتر جوریس از یک دانشگاه آمریکایی می توانند براساس مدرک پیشرفته درخواست پذیرش کنند. درخواست کلی دانش آموز بررسی خواهد شد و GAC این حق را برای خود محفوظ می دارد که GMAT را برای پذیرش احتیاج دهد.

متقاضیان پس از گذراندن لیسانس لیسانس از دانشگاه معتبر ، می توانند در صورت عدم دستیابی به سه سال مسئولیت حرفه ای ، از GAC خواستار چشم پوشی از GMAT ، GRE یا سایر آزمونهای استاندارد شوند. پس از درخواست ، می توانید فرم درخواست طرد امتحان آنلاین خود را ارسال کنید. تصمیم به چشم پوشی در طول بررسی GAC بررسی خواهد شد.

دانش آموزانی که کمتر از سه سال سابقه کار دارند ، ممکن است بر اساس پاسخ COVID-19 ما درخواست لغو کنند. متقاضیان باید "COVID-19 استثناء" را در زیر "اطلاعات اضافی" در فرم درخواست امتحان چشم پوشی آزمون آنلاین ما ذکر کنند.

کالج مدیریت بازرگانی به طور کلی بدون نمره آزمون استاندارد ، پذیرش متقاضی را ارائه نمی دهد. اگر مدرک کارشناسی غیر کارشناسی دارید و هنوز یک آزمون استاندارد نگرفته اید ، می توانید به عنوان دانشجوی غیر کارشناسی ارشد ثبت نام کنید ، که به شما امکان می دهد در حالی که خود را آماده می کنید ، حداکثر نه (9) ساعت اعتباری دوره دروازه یا پایه را طی کنید. آزمون استاندارد شما با این حال ، توجه داشته باشید که دانشجویان درجه یک اولویت ثبت نام در کلاس ها را دارند. این گزینه غیر مدرک محدود به دانشجویان داخلی است.

الزامات زبان

تست انگلیسی Duolingo به جای TOEFL حضوری مجاز است.

2 مارس 2020 - با توجه به تعطیلی مراکز آزمایش در مناطق مبتلا به ویروس کرونا (COVID-19) ، The University of Akron استفاده از آزمون انگلیسی Duolingo (DET) را برای اثبات مهارت انگلیسی تأیید کرده است. DET به جای TOEFL و آیلتس حضوری تا 31 مارس 2020 پذیرفته می شود متقاضیان برای برآورده کردن شرایط مهارت ما برای پذیرش فارغ التحصیلان ، باید نمره DET 115 یا بالاتر دریافت کنند.

ما به نظارت دقیق اوضاع ادامه خواهیم داد و ملاحظات بیشتری را در صورت ضمانت در نظر خواهیم گرفت. متشکرم.

از دانشجویان بین المللی و حتی برخی از ساکنان دائمی انتظار می رود که اثبات مهارت در زبان انگلیسی را نشان دهند. این را می توان با ارائه نمرات قابل قبول در آزمون انگلیسی به عنوان زبان خارجی (TOEFL) ، سیستم بین المللی آزمون زبان انگلیسی (IELTS) یا از طریق تست موجود در م The University of Akron (ELI) انجام داد. کسانی که حداقل نمرات مورد انتظار 79 را در TOEFL یا 6.5 در آیلتس را کسب نکنند ، می توانند برای پذیرش مشروط برای تحصیل در انگلیسی در UA-ELI اقدام کنند.

 • حداقل نمرات تافل 79 تست مبتنی بر اینترنت یا 550 تست مبتنی بر مقاله
 • حداقل نمره آیلتس 6.5 در آیلتس

137761__SRA8472-16x10.jpg.jpg

ویژگی های پردیس

زندگی در آکرون

بسیاری از دانش آموزان و فارغ التحصیلان درباره مسکن مناسب در آکرون و همچنین تنوع زیادی از اماکن فرهنگی و تفریحی موجود در شمال شرقی اوهایو اظهار نظر کرده اند. شاتل های پردیس و سیستم اتوبوس شهری حمل و نقل در منطقه را فراهم می کنند تا دانش آموزان بدون ماشین بتوانند از آن استفاده کنند.

مسکن در اکرون

مسکن خارج از محوطه دانشگاه

مجتمع های آپارتمانی و خانه های اجاره ای زیادی در نزدیکی محوطه دانشگاه وجود دارد که مسکن دانشجویی را تأمین می کند. تعدادی در مجاورت کالج مدیریت بازرگانی وجود دارد. از آنجایی که اکثر کلاس های فارغ التحصیلی ما به صورت غروب برگزار می شود ، بسیاری از دانشجویان متوجه می شوند که آپارتمان های نزدیک به CoB ترجیح داده می شوند. می توانید فاصله تا آدرس CoB را در 259 S. Broadway، Akron، OH 44308 بررسی کنید.

مسکن پردیس

بیشتر مسکن محل کار برای دانشجویان است. چند سالن اقامت دانشجویان فارغ التحصیل را می پذیرند.

در اطراف شمال شرقی اوهایو

The University of Akron Roo Express Shuttle خدمات خود را در محوطه دانشگاه و در مجاورت آن برای دانشجویان ، اساتید و کارکنان UA با شناسنامه معتبر دانشگاه - Zip Card ارائه می دهد. در صورت همراهی یک نفر با کارت زیپ ، مهمانان همچنین می توانند از شاتل سوار شوند.

سیستم اتوبوس Akron MetroZip MetroZip را ارائه می دهد که با کشیدن یک Zip Card ، حمل و نقل دانش آموزان را در هر مسیر معمولی مترو به صورت رایگان در هر مسیر مترو ارائه می دهد. این در دسترس دانشجویان ، دانشکده ها و کارمندان است. خدمات SCAT از این برنامه مستثنا هستند.

همچنین می توانید با اتوبوس مترو به کلیولند بروید. بلیط اتوبوس با تخفیف برای دانشجویان در دسترس است. سرویس اکسپرس Northcoast به کلیولند دو مسیر را ارائه می دهد که از منطقه Akron سرچشمه می گیرد ، این سرویس فقط در روزهای هفته است و صبح زود و بعد از ظهرها اجرا می شود.

سفر در سراسر ایالات متحده

برای رانندگان ، The University of Akron کمتر از یک ساعت از کلیولند ، 5.5 ساعت از شیکاگو و کمتر از 7 ساعت با ماشین از شهر نیویورک فاصله دارد. برای سفرهای دورتر در ایالات متحده ، سرویس اتوبوس Greyhound از Akron و سرویس راه آهن Amtrak از Cleveland یا Alliance در دسترس است. همچنین انواع آژانس های اجاره خودرو در آکرون وجود دارد. ما به راحتی در نزدیکی دو فرودگاه اصلی واقع شده ایم: فرودگاه آکرون کانتون و کلیولند هاپکینز بین المللی. این فرودگاه ها دسترسی به مقاصد را در سراسر کشور و جهان فراهم می کنند.

فصل های در حال تغییر - چه چیزی بپوشید و چگونه آماده شوید

آکرون از هر چهار فصل لذت می برد: تابستان ، پاییز ، زمستان و بهار. The University of Akron دارای سه ترم پاییز است که در آگوست (تابستان) شروع می شود و در دسامبر (زمستان) به پایان می رسد ، بهار که در ژانویه (زمستان) شروع می شود ، و در ماه مه (بهار) به پایان می رسد تابستان که در ماه مه (بهار) شروع می شود و به پایان می رسد در ماه اوت (تابستان). دانش آموزان باید یک کمد لباس داشته باشند که تمام فصول سال را پوشش دهد. اکثر دانش آموزان برای شرکت در کلاس لباس های تجاری معمولی می پوشند مگر اینکه در حال ارائه یک سخنرانی باشند که در این صورت آنها لباس حرفه ای می پوشند. آکرون به راحتی در نزدیکی یک پارک ملی (پارک ملی دره Cuyahoga) ، بسیاری از پارک های مترو ، دریاچه ایری ، و مکان های هنری و فرهنگی متعدد واقع شده است. رویدادها ، فعالیتها و فرصتهای زیادی برای لذت بردن در آکرون ، اوهایو و منطقه وجود دارد.

  پذیرش ها

  ضوابط پذیرش تحصیلات تکمیلی: پاسخ COVID-19

  با توجه به شرایط و رویدادهای پیرامون بیماری همه گیر COVID-19 ، کالج تجارت رویکردی جامع برای پذیرش فارغ التحصیلان UA در سال تحصیلی 2020-21 اعمال خواهد کرد. در این محیط ، نمی توان عوامل بیرونی را که بر شرایط و زندگی افراد تأثیر می گذارد نادیده گرفت. بسیاری از آنها مشاغل و مشاغل خود را در حال گذار پیدا می کنند و کالج کسب و کار می خواهد تا آنجا که ممکن است انعطاف پذیری بیشتری را برای هر دانشجویی که در اواخر سال تصمیم به تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در UA دارد ، ارائه دهد. در نتیجه ، هر متقاضی می تواند برای چشم پوشی از شرط استاندارد آزمون پذیرش ، درخواست داد. متقاضیان ممکن است انتخاب کنند که این نمرات را شامل شوند ، اما آزمون لازم نیست. از 22 مه 2020 ، CoB از تمام هزینه های درخواست برای متقاضیان تا 30 ژوئن 2021 چشم پوشی می کند.

  تکمیل مراحل پذیرش

  به عنوان دانشجویی که مواد پذیرش را ارسال می کند ، بسیار مهم است که همه موارد مورد نیاز را به موقع ارسال کنید. چک لیست مواد زیر الزامات را فهرست می کند. یک کمیته پذیرش فارغ التحصیل تمام مواد کاربردی دریافت شده برای همه برنامه های فارغ التحصیلی کالج تجارت (CoB) را بررسی می کند.

  The University of Akron بر پذیرش کلیه برنامه های تحصیلات تکمیلی نظارت می کند. آنها یک فرایند اجباری درخواست آنلاین را ارائه می دهند. دانش آموزان می توانند فرم های مورد نیاز را از طریق سیستم درخواست آنلاین ارسال کنند. مواردی که قبل از ارسال در سیستم آنلاین ارائه نشده اند ، می توانند به برنامه های تحصیلات تکمیلی در دفتر تجارت ارسال شوند. پس از ارائه درخواست و رونویسی ، مدرسه تحصیلات تکمیلی اطلاعات درخواست شما را به دفتر برنامه های تحصیلات تکمیلی CoB ، (کالج تجارت ، اتاق 412 ، آکرون ، OH 44325-4805) برای بررسی ارسال می کند.

  مهلت ها - داخلی و بین المللی

  دانش آموزان داخلی

  • شروع ترم پاییز - 1 آگوست
  • شروع ترم بهار - اول دسامبر
  • شروع ترم تابستانی - اول ماه مه
  • شنبه MBA - فقط شروع پاییز - 1 اوت

  دانش آموزان بین المللی

  دانشکده تحصیلات تکمیلی توصیه می کند که شش ماه قبل از شروع ترم که قصد دارید تحصیلات خود را در آن شروع کنید ، درخواست دهید. CoB توصیه می کند حداکثر تا تاریخهای زیر درخواست دهید:

  • پاییز - 15 ژوئن
  • بهار - 15 اکتبر
  • تابستان - 15 مارس

  مطالب آنلاین و ارسال شده به ایمیل

  برای درخواست ، شما باید یک قسمت درخواست آنلاین را تکمیل کرده و مواد معینی را از طریق نامه یا از طریق ایمیل به [email protected] تا مهلت ارسال کنید.

  برای اعمال ، تمام مراحل زیر را انجام دهید.

  مرحله 1: برنامه آنلاین را تکمیل کنید ، که شامل موارد زیر است:

  • فرم درخواست
  • توجه: هزینه نرم افزار برای متقاضیان تا ژوئن 2021 لازم نیست

  مرحله 2: موارد زیر را به [email protected] از طریق پست الکترونیکی یا ایمیل ارسال کنید

  • رزومه فعلی شما
  • نامه قصد که داستان شما را تشریح می کند. توضیح دهید که چه چیزی شما را برای ادامه تحصیل ترغیب می کند و چه ویژگی هایی باعث موفقیت شما می شود.
  • رونوشت های رسمی. کلیه متن ها باید به دانشکده تحصیلات تکمیلی ارسال شوند. دانش آموزان ممکن است نسخه های غیر رسمی را برای اهداف پذیرش به [email protected] ارسال کنند ، اما یک نسخه رسمی باید به دانشکده تحصیلات تکمیلی واقع در ساختمان سالن لی ارسال شود یا برای آنها ارسال شود.
  • GMAT تا ژوئن 2021 مورد نیاز نیست

  دانشجویانی که دارای مدرک کارشناسی ارشد ، دکتری یا دکترای حقوقی از یک دانشگاه معتبر هستند ، می توانند بر اساس مدرک پیشرفته درخواست پذیرش کنند.

  الزامات زبان

  حداقل 79 در آزمون تافل یا 6.5 در آیلتس مورد نیاز است. نمره آزمون انگلیسی Duolingo حداقل 115 به جای TOEFL حضوری مجاز است.

  الزامات ویزا

  قبل از رسیدن به Akron

  دانشجویان بین المللی ممکن است با تماس با Global Ties-Akron ، خانواده های میزبان را در هنگام ورود به آنها کمک کنند. سایر اطلاعات در مورد وضعیت ویزا ، ورود به Akron و آنچه را که می توانید با خود بیاورید از مرکز دانشجویان و محققان بین المللی در دسترس است.

  اکثر دفاتر دانشگاه آکرون روزهای شنبه و یکشنبه تعطیل هستند ، بنابراین دانشجویانی که آخر هفته به این منطقه می رسند باید قبل از آمدن به آکرون برای هتل یا خانواده میزبان هماهنگی کنند. حمل و نقل از فرودگاه بین المللی کلیولند هاپکینز یا فرودگاه کانتون آکرون امکان پذیر است.

  در اولین روز کاری (دوشنبه تا جمعه) برای مراقبت از کلیه ویزا ، بیمه و سایر موارد مورد نیاز دانشجویان جدید باید به مرکز دانشجویان بین المللی و محققان مراجعه کنید. پس از آن ، باید به مطب ما مراجعه کنید.

  لطفاً برای تعیین وقت ملاقات مشاوره با ما تماس بگیرید.

  بورسیه و بودجه

  بورس های تحصیلی ، کار ، فرصت های کمک مالی و هزینه

  در حمایت از برتری تحصیلی ، هر دو The University of Akron و کالج مدیریت بازرگانی طیف گسترده ای از بورسیه ها و سایر فرصت ها را برای کمک به دانشجویان در کارهای آموزشی ارائه می دهند. این بورس های تحصیلی توسط شرکت ها ، بنیادها ، سازمان های حرفه ای ، اعضای هیئت علمی ، دانش آموختگان و سایر افراد ارائه می شود.

  برنامه مطالعه کار فدرال

  بودجه تحصیل کار کالج فدرال برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی در دسترس است. شما باید یک فرم FAFSA ثبت کنید و The University of Akron بگیرید یا به دنبال اطلاعات واجد شرایط بودن باشید.

  بورسیه های دانشکده مدیریت بازرگانی

  هر ساله ، دانشکده مدیریت بازرگانی بیش از 100 بورسیه تحصیلات تکمیلی و کارشناسی را به دانشجویان فعلی CBA و تازه واردان اعطا می کند.

  بورس های دانشگاه

  The University of Akron بورس تحصیلی ویژه گرایش های CBA را ارائه می دهد.

  فرصت های بورس تحصیلی خارجی

  این دانشگاه بورسیه های تحصیلی از خارج کالج را ارائه می دهد که توسط سازمان های مختلف خارجی در دسترس است.

  رتبه بندی

  رتبه ها - برنامه های کارشناسی ارشد

  برنامه های تحصیلات تکمیلی CBA از سال 2005 در لیست بهترین مدارس کسب و کار The Princeton Review گنجانده شده است. مدارس بر اساس برنامه های دانشگاهی با کیفیت بالا و نظرات مطلوب دانش آموزان شناخته می شوند ، که تجربیات دانشگاه خود را ارزیابی و گزارش می کنند.

  Bloomberg Businessweek برنامه MBA پاره وقت را در بین بهترین های کشور قرار داده است. این رتبه ها مبتنی بر معیارهای رضایت دانشجویی ، کیفیت دانشگاهی و نتایج پس از فارغ التحصیلی ، مانند قرارگیری شغلی است.

  US News and World Report برنامه MBA CBA را در میان بهترین برنامه های MBA نیمه وقت در ایالات متحده قرار داده است. رتبه بندی بر اساس میانگین نمره ارزیابی همسالان و همچنین چهار عامل مرتبط با دانش آموزان-میانگین نمره GMAT ، میانگین معدل کارشناسی ، سالها تجربه کاری دانشجویانی که وارد برنامه می شوند و درصد دانشجویانی که به صورت پاره وقت ثبت نام کرده اند.

  مدیر عامل مجله رتبه MBA ما را به عنوان یک برنامه درجه 1 قرار داده است. بر اساس کیفیت برنامه و موفقیت دانش آموزان.

  رتبه ها - برنامه های کارشناسی

  Businessweek برای شش سال متوالی دانشکده بازرگانی کارشناسی ما را به عنوان یکی از بهترین های ایالات متحده رتبه بندی کرده است. Businessweek رتبه بندی ها را بر اساس کیفیت تحصیلی برنامه ها ، نتایج پس از فارغ التحصیلی دانشجویان ، رضایت از استخدام کننده و 9 اقدام رضایتمندی دانش آموزان پایه گذاری می کند.

  اخبار ایالات متحده و گزارش جهانی ، CBA را به عنوان یکی از بهترین برنامه های کارشناسی کارشناسی در کشور معرفی کرده اند. این رتبه بندی فقط براساس ارزیابی همسالان انجام می شود. اخبار آمریكا از معاونان و دانشكده های ارشد در هر برنامه كارشناسی ارشد دانشگاهی كه توسط AACSB International معتبر شده اند ، نظرسنجی می كند و از آنها می خواهد كه كیفیت همه برنامه هایی را كه با آنها آشنا بودند ، ارزیابی كنند.

  اعتیار سنجی ها

  AACSB معتبر شناخته شد

  مکان ها

  • Akron

   259 S. Broadway St. Akron, OH, 44325, Akron

   سوالات