Keystone logo
The Swedish Defence University (SEDU) کارشناسی ارشد در سیاست، امنیت و بحران
The Swedish Defence University (SEDU)

کارشناسی ارشد در سیاست، امنیت و بحران

Stockholm, سوئد

2 Years

زبان انگلیسی

تمام وقت

13 Jan 2025

01 Sep 2025

SEK ۱۰۵٬۰۰۰ / per year

در محوطه دانشگاه

مقدمه

سیاست، امنیت و بحران یک برنامه کارشناسی ارشد در علوم سیاسی است که به شما درک عمیق تری از مسائل مربوط به سیاست امنیتی، بحران ها و مدیریت بحران می دهد و مهارت های شما را در این زمینه ها افزایش می دهد. این برنامه دانش نظری و ابزارهای گسترده ای را برای کمک به شما در درک چگونگی عملکرد جهان با توجه به سیاست های امنیتی و بحران ها ارائه می دهد.

این برنامه آموزش های پیشرفته ای را در زمینه تفکر انتقادی و قضاوت مستقل ارائه می دهد و ابزارهایی برای کمک به تجزیه و تحلیل فرآیندهای پیچیده به شما ارائه می دهد و در عین حال بینش عمیق تری در مورد چگونگی شکل گیری سیاست های جنگ، صلح و امنیت توسط بازیگران مختلف ارائه می دهد. این برنامه دانش نظری شما را تقویت می کند و در هر دو روش علمی پیشرفته و مهارت های تحلیلی آموزش می دهد.

این برنامه همچنین به شما این فرصت را می دهد که از طریق برنامه اراسموس در تبادلات دانشجویی بین المللی در دانشگاه های معتبر اروپا شرکت کنید و همچنین می توانید وارد برنامه کارآموزی شوید که تجربه عملی مرتبط را در آژانس های دولتی، سازمان های بین المللی و بخش خصوصی ارائه می دهد. شرکت های امنیتی

این دوره منجر به دریافت مدرک کارشناسی ارشد در علوم سیاسی با تمرکز بر مدیریت بحران و امنیت می شود. یک دوره تحصیلی که تنها در نوع خود موجود در سوئد است. دانشجویانی که چنین انتخاب می کنند می توانند برنامه را در یک سال تکمیل کنند تا مدرک کارشناسی ارشد یک ساله دریافت کنند. تمام شهریه ها به زبان انگلیسی داده می شود.

پذیرش ها

برنامه درسی

شهریه برنامه

فرصت های شغلی

درباره مدرسه

سوالات