Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
The Proofreading Academy

The Proofreading Academy

The Proofreading Academy

مقدمه

یاد بگیرید به عنوان یک حرفه ای اصلاح کنید

اصلاحات آکادمی تکنیکهای اصلاح مدرن را برای هر نوع سند آموزش می دهد. ما به شما نشان می دهیم که چگونه اسناد را در محل کار و یا حتی برای کسب درآمد درست کنید.

دوره آنلاین ما شما را آموزش می دهد:

 • ویرایش متون کسب و کار، علمی و خلاق
 • متناسب با استفاده از ابزار موجود در مایکروسافت ورد
 • جلوگیری از اشتباهات هنگام کار با گویش های استاندارد انگلیسی

تجزیه و تحلیل دوره اصلاح

احتمالا تعداد زیادی از دوره های مختلف را مطالعه کرده اید. اما کدام یک مناسب مناسب برای شماست؟

ما از یک تیم کوچک از کلاس های تعاملی، شخصی و دوستانه ارائه می دهیم. قدرت ما قابلیت دسترسی ما و مراقبت است که ما با دانش آموزانمان می گیریم. همانطور که همه معلمان ما نیز به عنوان ویرایشگرهای مستقل شروع می شوند، ما می دانیم که چگونه احساس می کنیم و می خواهیم به شما کمک کنیم که اولین گام های خود را به عنوان یک ویرایشگر حرفه ای ببرید.

اگر میخواهید با یکی از معلمان ما تماس بگیرید تا درباره دوره یا زندگی به عنوان یک مترجم آزاد صحبت کنید، ما همیشه خوشحالیم که با شما صحبت کنیم.

در اینجا چیزی است که ما در دوره ما ارائه می دهیم:

 • تمرینات تعاملی
 • بازخورد شخصی از مدرسان
 • رایگان اسکایپ آموزش
 • تخصیص های اصلاح شده
 • انجمن کاربر
 • یک دوره جامع
 • گارانتی کار در تکمیل دوره

محتوای و شرح دوره

اصلاحات آکادمی روش های اصلاح و ویرایش مدرن را برای هر وضعیتی آموزش می دهد. این که آیا شما یک مبتدی کامل هستید و یا به سادگی به دنبال تیز کردن مهارت های اصلاح خود هستید، البته ما می تواند به شما در دستیابی به توانایی های شما کمک کند.

از تصحیح اشتباهات در املا، گرامر و نقطه گذاری در برخورد با سبک های مختلف نوشتن و ارجاع، آکادمی Proofreading مهارت هایی را که می توانید در زندگی حرفه ای و هنگام نوشتن اسناد خود استفاده کنید. ما همچنین چگونگی استفاده از مایکروسافت ورد را به طور موثر بررسی می کنیم.

ارائه حداقل 30 ساعت آموزش، آکادمیک تصحیح شامل تست ها و تمرین های عملی، همراه با دسترسی به یک سرویس تدریس، به طوری که ما می توانیم نیازهای شما را بهتر برآورده کنیم (هر کاربر یک تماس 30 دقیقه ای اسکایپ آزاد با یکی از معلمان ما دارد) . دوره طراحی شده است به طوری که شما می توانید با سرعت خود را در زمان خود یاد بگیرند، با ماژول های فعلی از جمله:

1. ویرایش و تصحیح: مقدمه

یک مرور کلی از آنچه ویرایش و ویرایش حرفه ای را شامل می شود.

2. مبانی مایکروسافت ورد

راهنمای استفاده از پیگیری تغییرات و دیگر ابزارهای اصلاح مهم در مایکروسافت ورد.

3. اشتباهات املا معمول

چگونگی پیکربندی و اصلاح خطاهای املا مشترک در اسناد.

4. اشتباهات دستورالعمل مشترک

نحوه اصلاح اشتباهات گرامری در انواع مختلف اسناد.

5. اشتباهات علامت گذاری معمولی

چگونه می توان مطمئن شد که کاما، توقف کامل و سایر نشانه های نقطه گذاری درست استفاده می شود.

6. سایر خطاهای معمول

نحوه اصلاح اشتباهات مربوط به اصطلاحات لاتین، اختصارات، استفاده از اعداد و سرمایه (از جمله مسائل دیگر).

7. اصلاح در عمل: سبک

مبانی ویرایش سند برای اطمینان از استفاده از سبک نوشتاری صحیح.

8. اصلاح در عمل: اصلاح علمی

یک نگاه عمیق به اسناد آکادمیک، از مقالات دوره کارشناسی به مقالات مجلات و پایان نامه های دکتری.

9. اصلاح علمی: ارجاع و نقل قول

یک مرور کلی از سیستم های ارجاع اصلی که در نوشتن آکادمیک استفاده می شود و انواع خطاهایی است که ممکن است در هنگام برخورد با استناد و ارجاعات، متخصصین ممکن است با آن مواجه شوند.

10. قالب بندی در مایکروسافت ورد

نگاهی نزدیک به نحوه قالب بندی اسناد در مایکروسافت ورد و همچنین چند توابع اضافی که اصلاح و ویرایش اسناد را ساده تر می کنند.

11. ارزیابی نهایی تصحیح

فرصتی برای نشان دادن چیزی که آموخته اید! شما دو آزمون تکرار و یک آزمون قالب بندی را انجام می دهید که بازخورد معلمان مفصل را برای آن دریافت خواهید کرد. اگر شما 80٪ یا بالاتر را به دست آورید، بلافاصله یک نقش مستقل برای شرکت Proofed Inc. ارائه خواهد شد. اگر نه، فرصت دوباره تست ها را پس از یک تماس بازخورد اختصاصی با یکی از معلمان ما خواهید داشت.

همه چیزهایی که لازم دارید انجام دهید این است که ثبت نام کنید و راه خود را از طریق هر ماژول تکمیل کنید، تکمیل تمرینات اصلاحیه پایان دادن به ماژول و تست ها برای پیشرفت به یک بعدی (همراه با بعضی از تمرینات و تمرینات میانی مدور به طوری که بتوانید خودتان را امتحان کنید بر روی چیزی که آموخته اید). در انتهای دوره، تمرین نهایی نیز انجام می شود.

پس از ثبت نام، شش ماه طول می کشد تا دوره را کامل کنید (شرایط و شرایط برای کسب اطلاعات بیشتر را ببینید). پس از پایان دادن به کار، شما به طور کامل واجد شرایط هستید تا حرفه ای از اسناد ویرایش و اصلاح اسناد خود شروع کنید. ما حتی مشاوره در مورد چگونگی پیدا کردن کار به عنوان یک ویرایشگر مستقل ارائه خواهیم داد!

Corofreading Academy توسط Proofed Inc.، یک شبکه معتبر بین المللی از متخصصان اصلاح، توسعه یافته است. ما در طول ایجاد این دوره، تجربه تجربی جمعی خود را به عنوان مجریان و سردبیران حرفه ای ترسیم کرده ایم و ما معتقدیم که بیشتر به یادگیرندگان ارائه می شود تا هر دوره یادگیری الکترونیکی و ویرایش که در حال حاضر در دسترس است.

اگر می خواهید چیزی در مورد آکادمی Corrofying را بدانید، لطفا با ما تماس بگیرید.

مکان ها

 • New York

  Suite 30, 101 St Mark’s Pl, 10009, New York

  برنامه ها

   موسسه همچنین ارائه می دهد:

   سوالات