Keystone logo
The Philips University

The Philips University

The Philips University

مقدمه

پیام رئیس جمهور

دانشگاه فیلیپس یک موسسه پویا است که برنامه های تحصیل در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد را تحریک کننده و چالش برانگیز می کند. برنامه های دانشگاه فیلیپس متعادل ، معنی دار و مفید برای دانشجویان است. اعضای هیئت علمی دانشگاه ، با شواهدی از تعالی تدریس و تحقیق و تعهد به یادگیری دانشجویان ، برنامه ها را ارائه می دهند.

دانشگاه فیلیپس به کیفیت تحقیق و بورسیه دانشگاهیان خود افتخار می کند ، که بطور مداوم مرزهای دانش موجود را کشف و پیش می برند. توسعه تحصیلی نه تنها به برنامه درسی و کتابهای درسی بلکه به تخصص اعضای هیئت علمی که در هر کلاس تدریس می کنند نیز بستگی دارد.

دانشجویان همچنین از فعالیتهای غنی درسی فوق العاده دانشگاه بهره مند می شوند. دانشگاه فیلیپس طیف گسترده ای از فعالیت های ورزشی ، اجتماعی و دیگر فعالیت هایی را ارائه می دهد که در بین دانشجویان بسیار محبوب بوده است.

دانشگاه فیلیپس به عنوان یک موسسه آموزشی واقعاً اروپایی ، کار آکادمیک خود را در مدرن ترین مکان های سفارشی مدرن انجام می دهد که محیطی تحریک کننده برای آموزش فراهم می کند.

ما در دانشگاه فیلیپس مشتاقانه منتظر استقبال از همه دانشجویان جدیدالورود هستیم و قول می دهیم آنها را برای تکمیل مسئولیت های جامعه آماده کنیم.

فیلیپوس کنستانتینو ، CPA
رئیس شورا

تاریخچه دانشگاه فیلیپس

دانشکده فیلیپس در سال 1978 با کمک وزیر آموزش و پرورش انگلستان در آن زمان ، گرری فاولر محترم و رئیس سابق شورای دانشگاه قبرس ، یانیس کوتساکوس ، و افراد مشهور تأسیس شد. روانپزشک ، تاکیس Evdokas و یک حسابدار حرفه ای ، که اولین مدیر کالج فیلیپس ، فیلیپوس کنستانتینو شد.

 • 1981 - به رسمیت شناختن اولین جوایز - انتقال اولین دانشجویان برای تحصیلات تکمیلی به دانشگاه های انگلستان و ایالات متحده آمریکا.
 • 1996 - به رسمیت شناختن جوایز کالج فیلیپس توسط شورای جوایز علمی ملی ایرلند.
 • 2000 - اعتبار بخشی از جوایز منتخب کالج فیلیپس توسط نهاد اعتباربخشی ملی قبرس (SEKAP).
 • 2005 - انتشار قانون 109 (I)/2005 ، دانشگاههای خصوصی قبرس را پوشش می دهد.
 • 2005 - 2011 - اصلاحات در قانون شامل دانشگاههای خصوصی: قانون 197 (I)/2007 ، 90 (I)/2008 ، 75 (I)/2010 ، 115 (I)/2010 ، 74 (I)/2011.
 • 2011 - کالج فیلیپس به عضویت انجمن دانشگاه های مشترک المنافع درآمد.
 • 2015 - آژانس قبرس برای تضمین کیفیت و اعتباربخشی در آموزش عالی (DI.PAE) در نوامبر 2015 ، توسط قانون (N.136 (I)/2015) ، به عنوان مرجع صالح برای تضمین کیفیت و اعتباربخشی در آموزش عالی در جمهوری قبرس
 • 2018 - مجوز اولیه برای اداره دانشگاه با نام دانشگاه فیلیپس توسط شورای آژانس تضمین کیفیت و اعتباربخشی آموزش عالی قبرس در سی و هفتمین جلسه خود در 11 دسامبر 2018 اعطا شد.
 • 2019 - مجوز فعالیت دانشگاه فیلیپس و ثبت آن در ثبت دانشگاهها توسط شورای وزیران قبرس در جلسات خود در 15 اکتبر 2019 اعطا شد. شماره مرجع شماره 88.356.

ماموریت و اهداف ما

ماموریت ما

مأموریت دانشگاه فیلیپس این است که با جذب ، توسعه و حفظ کارکنان و دانش آموزان با پتانسیل علمی برجسته ، تحقیق و آموزش با کیفیت بالا ارائه دهد. از طریق فرآیندهای مناسب بهبود مستمر ، دانشگاه به دنبال برتری کیفیت در همه جنبه های کار خود است و هدف آن توسعه فرهنگی است که در آن دانش آموزان و کارکنان می توانند به طور قابل توجهی در پیشرفت جامعه سهیم باشند.

اهداف

 • ارتقاء دانش ، علم و آموزش ، تشویق تفکر انتقادی و رشد فکری ، به دانش آموزان و جامعه.
 • پرورش ، تولید ، انتشار ، کاربرد و تبادل دانش جدید و استفاده از امکانات ارائه شده توسط فناوری.
 • ارائه تحصیلات با کیفیت بالا در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد.

ارزش های ما

جامعه دانشجویان دانشگاه فیلیپس ، هیئت علمی ، کارکنان و فارغ التحصیلان همگی بر ارزشهای مشترک عمیقاً متکی هستند که رفتار و اقدامات را هدایت می کنند.

مهمتر از همه ، ما در دانشگاه فیلیپس به یکپارچگی فکری ، آزادی تحقیق و بیان و برابری و کرامت همه افراد اهمیت می دهیم. این ارزشها پایه های رفتار اخلاقی در تحقیق ، آموزش ، یادگیری و خدمات را تشکیل می دهند.

ما بر تعالی در آموزش ، تحقیق و فعالیت خلاق که تجربیات یادگیری را غنی می کند ، دانش را ارتقا می بخشد ، الهام می بخشد و شهروندی مشارکت می کند و منافع عمومی را ارتقا می بخشد ، ارزش قائل هستیم.

ما از دانش آموزان از همه گروه های سنی و اقشار مختلف زندگی قدردانی می کنیم و تلاش می کنیم یک محیط آموزشی با ارزش فکری برای همه فراهم کنیم.

دیدگاه ما

دانشگاه فیلیپس با ارائه آموزش و تحقیقات باکیفیت بالا به جامعه به عنوان دانشگاه پیشرو در بین دانشگاه های دولتی و خصوصی منطقه شناخته می شود. فرایند ما برای شناسایی چگونگی دستیابی به اهداف اساسی ما متکی به نظرات دانشجویان ، اعضای هیئت علمی ، کارکنان و فارغ التحصیلان است.

مکان ها

 • Nicosia

  4-6 Lamias Street, 2001, , Nicosia

سوالات