Keystone logo
The Interior Design School

The Interior Design School

The Interior Design School

مقدمه

این که آیا می خواهید حرفه ای را در طراحی داخلی دنبال کنید یا فقط مایل به طراحی مجدد یک اتاق در خانه خود باشید، اصول راهنمایی باقی می مانند. The Interior Design School ، که در سال 1991 توسط ایریس دانبر تاسیس شده است، یک برنامه در حال توسعه و پاسخگو آموزش حرفه ای مبتنی بر استودیو را برای افرادی که می خواهند از طریق عمل خلاقانه کاوش کنند، اجرا می کنند. اخلاق مدرسه این است که دانشجویان را در طراحی داخلی مدرن تربیت کرده و ارتباطات درون صنعت را حفظ کند و نسبت کارکنان به دانشجویان را بالا ببرد .

فلسفه

فلسفه تدریس در The Interior Design School تقلید یک استودیو طراحی تمرین و شامل تمام مهارت ها، موضوعات مورد نیاز برای حرفه ای است. از جمله دست ساز به نقشه های ساخت و ساز، نورپردازی به منسوجات و تمام جنبه های طراحی داخلی. هر ساله محتوای محتوا بررسی می شود تا اطمینان حاصل شود که نتیجه مطابق با استانداردهای صنعت است. فرایند تدریس مبتنی بر برنامه مختصات فردی است و تمام پروژه های شما با تمرین طراحان داخلی ارائه شده و ارزیابی می شوند.

استودیو

استودیو نشان دهنده یک عمل طراحی طراحی است که شما را قادر می سازد در یک محیط مناسب و حرفه ای کار کند. این فضا با ایستگاه های کاری شخصی طراحی شده است که از بسیاری از نور طبیعی برای ایجاد یک استودیو الهام بخش بهره می برد . کتابخانه و اتاق سخنرانی با طراحی گسترده و کتاب مرجع، نمونه، کاتالوگ و مجلات فعلی مجهز شده است. دانش آموزان با استفاده از ترکیبی از اسکچ بوک، تخته رسم و رایانه های Apple MacBook Pro و نرم افزار مناسب آموزش داده می شوند.

محل

The Interior Design School در شمال غرب لندن، در منطقه طراحی کوئینز پارک طراحی شده در یک جامعه کسب و کار پرطرفدار از جمله کافه ها، دلسی ها و مغازه های مستقل در نزدیکی جاده Salusbury. این منطقه با حمل و نقل عمومی، در منطقه 2 خط Bakerloo و با پیوندهای خوب با قطارهای زمینی، اتوبوس های محلی و خارج از منطقه حمل و نقل، خدمات خوبی دارد.

مکان ها

  • London

    Lonsdale Road,22, NW6 6RD, London

برنامه ها

    موسسه همچنین ارائه می دهد:

    سوالات