Keystone logo
The Institute for European Studies

The Institute for European Studies

The Institute for European Studies

مقدمه

IEE-ULB، The Institute for European Studies در بروکسل

سازمان IEE-ULB به لطف تیم های بین المللی، تعامل با موسسات اتحادیه اروپا و ارتباط قوی بین تدریس و تحقیق، منحصر به فرد است.

IEE-ULB مرکز تفکر بین رشته ای در آموزش و پژوهش است. این بر مسائل اروپایی تمرکز دارد.

چرا موسسه مطالعات اروپایی در بروکسل؟

در آغاز دهه 1960، پس از ورود به پیمان رم ، مقامات دانشگاهی در ULB تصمیم به ایجاد یک موسسه مطالعات اروپایی کردند.

IEE-ULB به طور عمده شامل چهار رشته: حقوق اروپا، علوم سیاسی، اقتصاد و تاریخ است. به عنوان یک مرکز بین رشته ای برای تحقیق و تدریس، متخصصین مسائل اروپایی را آموزش می دهد.

IEE-ULB - موسسه ای با ابعاد بین المللی است

در IEE-ULB، استادان از ده کشور می آیند. دانش آموزان کمتر از 30 ملیت را نمایندگی می کنند.

بعد از اینکه به محققان ما رسید، بعد بین المللی حتی بیشتر آشکار می شود. این مؤسسه نقش حیاتی در ایجاد و هماهنگی شبکه های پژوهشی بین المللی یا اروپایی ایفا می کند .

یک دانشگاه نزدیک موسسات

IEE-ULB واقع در بروکسل از موقعیت آن در قلب اروپا برخوردار است . کارشناسان اروپایی، مقامات ارشد و سیاست گذاران در تدریس، تحقیق و بحث عمومی شرکت می کنند.

این تمرینکنندگان اغلب بخشی از شبکه AlumnIEE هستند . آنها به دانشجویان سخنرانی می کنند و مربیگری را ارائه می دهند. آنها در کنفرانس ها، مدارس تابستانی و دوره های حرفه ای شرکت می کنند.

آموزش که با تحقیق ما تکامل یافته است

IEE-ULB اطمینان از هماهنگی بین برنامه تحقیقاتی آن و ارائه تدریس آن است . تحقيق بر اساس ساخت چالش هاي اروپا و اروپا تکامل يافته است. در این روحیه، دوره ها به طور مرتب بررسی می شوند.

دفتر مرکزی IEE-ULB: ساختمان Blomme

در سال 1964، IEE دفتر مرکزی خود را در یک ویلا بسیار خاص در 39 خیابان FD روزولت، در Ixelles تأسیس کرد. این ساختمان بین سالهای 1926 و 1928 توسط آدریان بلومم، معمار اصلی در بروکسل طراحی شده است. در سال 1990، IEE-ULB به ویلا مجاور گسترش می یابد.

L'IEE-ULB نشان دهنده نیم قرن نوآوری در مطالعات اروپایی است. ویدیو ما آن را از طریق محققان و دانشگاهیان نشان می دهد.

3 مامور IEE-ULB

IEE-ULB نقش تعیین کننده ای در جایگاه اروپا در جهان دارد. فعالیت های خود را در حدود 3 ماموریت توسعه می دهد: آموزش، پژوهش و بحث های عمومی.

شخصیت خاص IEE-ULB این است که 3 ماموریت خود را ادغام کند. آموزش نظری تمرین گرا است. تحقیقات علمی بحث در مورد آینده اروپا در جهان است.


درس دادن

IEE-ULB چندین مدرک کارشناسی ارشد و کارشناسی ارشد در مطالعات اروپایی ارائه می دهد .

این موسسه با همکاری با همکاران خود در ULB همکاری می کند:

  • دانشکده اقتصاد و مدیریت سلوای بروکسل
  • دانشکده فلسفه و علوم اجتماعی
  • دانشکده حقوق و جرمشناسی

دوره ها به منظور تعالی انضباطی و یا بین رشته ای برابری می کنند . آنها به زبان انگلیسی یا به زبان انگلیسی و فرانسوی آموزش داده می شوند. آنها منعکس کننده خط مشی اصلی پژوهش در مطالعات اروپایی هستند. با هدف ارتقاء حرفه ای سازی، این برنامه ها تئوری و عمل را ترکیب می کنند.


تحقیق در IEE-ULB

از زمان آغاز آن، IEE در خط مقدم پژوهش در موسسات اروپایی قرار گرفته است. این گواهی " مرکز ژن مونت (CEJM)" است. این به کیفیت تحقیقات مربوط به مسائل و چالش های اروپایی منجر می شود.

پژوهش در IEE متمرکز بر 4 موضوع است :

  • اروپا به عنوان منطقه ای از آزادی، امنیت و عدالت
  • اروپا به عنوان منطقه ای از مقررات اقتصادی و اجتماعی
  • اروپا به عنوان یک جامعه از هنجارها و ارزش ها
  • اروپا در جهان


بحث عمومی

IEE-ULB یک موسسه آموزشی دانشگاهی نیست. این یک فضای عمومی است که مبادلات و بحث ها تشویق می شود. این موسسه از طریق سازماندهی کنفرانس ها و انتشار نشریات تلاش می کند که تئوری بتن را ارائه دهد . این محققان، دانش آموزان و تصمیم گیران را برای بحث در مورد مسائل مربوط به ادغام اروپا به ارمغان می آورد.

مکان ها

  • Brussels

    39 avenue F.D Roosevelt, 1050, Brussels

سوالات